کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - توصیه هایی خواهرانه برای آقایانی که می خواهند همسرشان عاشق و مطیع آنها شود:

توصیه هایی خواهرانه برای آقایانی که می خواهند همسرشان عاشق و مطیع آنها شود:


1-   به او بگویید دوستت دارم و از ظاهر و اندام او تعریف و تمجید کنید . هر قدر که این حرف ها مبالغه آمیز تر بوده و بیشتر حالت چاخان کردن داشته باشد بهتر است. این اصل خیلی مهم است یعنی چاخان کردن در مورد زیبایی ظاهری

 

2-   هر چند وقت یکبار برای او گل بخرید. حالت یک شاخه بودن خیلی بهتر ازدسته گل است و به او بگویید این را برای توچون خانم خوش بویی هستی خریده ام. بهترین گل رز قرمز است. گاهی هم مریم یا گل دیگری که رز قرمز خیلی تکراری نشود.

 

3-   خریدن کارتی که روی آن عکس قلب قرمز باشد و نوشتن متنی عاشقانه در اون کارت (از این متن ها در اینترنت زیاد هست) و کشیدن چند قلب زیر آن با خودکار.

 

این کارت را بطور مستقیم به او ندهید بلکه آن را درون کیف یا کمد یا لای لباسهایش قرار دهید که آن را خودش اتفاقی پیدا کند.

 

4-   با ماژیک قرمز که پاک نشود اسم خودتان و همسرتان را درون دو قلب قرمز که به هم چسبیده اند روی آینه اتاق خواب بنویسید. کلا قلب قرمز در نگاه زنان بسیار فریبنده و محو کننده  و عاشقانه است بخصوص قلبی که کشیدگی به سمت پایین داشته و کمر باریک باشد.

 

5-   زدن عکس عروسی یا هر عکس عاشقانه دو نفره که بچه داخل آن نباشد به دیوار اتاق خواب

 

6-   چند روز قبل از تاریخ تولدش را به گوشی موبایلتان جهت یادآوری بدهید که یک وقت فراموش نکنید و برای تولدش هدیه ای تهیه کنید و حتما حتما روی آن قلب قرمز بچسبانید (در عروسک فروشی ها از این قلب ها می فروشند) یا شکلات طرح قلب.

 

7-   هر چند روز یکبار به طور غافلگیرانه او را نوازش کنید یا ببوسید یا بغل کنید. (زمانی که او انتظار این کارها را دارد خیلی کمک کننده نیست)

 

8-   تا جایی که می توانید و حوصله دارید گفتگو کنید، موضوع گفتگو زیاد اهمیت ندارد ولی اینکه حرف هایی مثل ورزشی یا سیاسی و ... نباشد بهتر است.


بین تمام اصول بالا گفتن زبانی "دوستت دارم" از همه مهمتر است.

 

بعد از اینکه چند ماهی این کارها را کردید و دل او را بدست آوردید – در حالی که ادامه می دهید - کارهای زیر را انجام دهید:

 

1-   به او قاطعانه و با جدیت خواسته خود را بگویید مثلا بگویید من دوست ندارم سر کار بروی یا از خانه زیاد بیرون بروی و ...(در خانه ماندن روحیه خانم ها را زنانه و لطیف کرده و در دراز مدت به آنها آرامش روانی می دهد) حرف خود را خیلی محکم بگویید، مرتب تکرار کنید و از آن کوتاه نیایید و برای انجامش به او تاریخ دهید و ... استمرار گفتن و قاطعیت خیلی مهم است.

1/1-  به محل کار همسرتان مراجعه کنید و به آنها بگویید من راضی نیستم همسرم اینجا کار کند و به آنها فشار بیاورید که استعفای همسر شما را بنویسند.

 

2-   خواسته های خود را شفاف به او بگوئید. بسیاری از خشونت های عاطفی که ما انجام می دهیم از روی نادانستن است. مثلا یک بار تلویزیون یک کارآفرین موفق را نشان می داد و من نادانسته از او تعریف کردم و بعد همسرم خیلی عصبانی شد و گفت من مرد خیلی خوبی برای تو هستم و مثل من نمی توانی پیدا کنی .... درحالی که قصد من اصلا مقایسه نبود.

 

3-   خواسته های خود را یکی یکی مطرح کنید وهر کدام به نتیجه رسید سپس بعدی را مطرح کنید.

 

4-   اگر در خانه خود ماهواره دارید حتما آن را جمع کنید. اگر می دانستید سریال های ماهواره ای که خانم ها مشتری ثابت آنها هستند چقدر تاثیر دارد که او نسبت به شما بی علاقه شود همین امروز این کار را می کردید.

 

5-   به هیچ وجه مالکیت یا به نام زدن ماشین و ... را برای همسر خود انجام ندهید. این کار در دراز مدت قوامیت شما را از بین خواهد برد.هدیه های کوچک عاشقانه خیلی بیشتر او را خوشحال می کند تا این چیزها.

 

6-   اگر تا به حال چیزی به عنوان لطف یا قدر دانی چیزی به نام او کرده اید مثل ماشین یا خانه یا زمین یا هر گونه مالکیتی که به او حس کند با آن پول خواهد توانست تنهایی زندگی کند حتما هر چه زود تر به بهانه ای که پول نیاز دارید و بدهکار هستید یا .... از او بگیرید و بفروشید و چند وقت بعد مجددا به نام خودتان بخرید. چون در سنین بالا میل جنسی زنان خیلی کم می شود و همین نیازهای مالی است که می تواند او را در خانه نگه دارد.

 

7-   رابطه همسر خود را با مادر و خواهر و خانواده خود جدی بگیرید. اکثر آقایان این رابطه را نادیده می گیرند. به هیچ وجه اجازه ندهید که او به خانواده شما توهین کند و با سردی ها مقابله کنید. غالب شدن زن بر مادر شوهر و خواهر شوهرش شما را در فشار روانی قرار خواهد داد و در نهایت همسرتان بر شما غالب می شود. این رابطه را جدی بگیرید.

 

8-   رابطه با مادرزن راجدی بگیرید. حتی اگر از او خوشتان نمی آید و معتقدید در زندگی شما دخالت می کند ظاهر را حفظ کنید. از دست پخت او تعریف کنید. روز زن را به او تبریک بگویید یا هدیه ای برای او تهیه کنید. گاهی برای احوال پرسی با او تماس بگیرید. مادر زن دارای قدرت زیادی است. حتی اگر همسرتان عاشق شما باشد مادر زن می تواند دخترش را از شما متنفر کند. پس احترامش را نگه دارید. البته اجازه ندهید برای زندگی شما تصمیم گیری کند. تصمیم خودتان را اجرا کنید ولی احترام بگذارید.

 

9-   اگر مایل هستید بچه دار شوید ولی همسرتان قبول نمی کند (با تبلیغات های منفی که بین خانم ها از بچه انجام می شود باعث شده بسیاری از مسیولیت بچه بترسند) او را در عمل انجام شده قرار دهید و بعد ادعا کنید که اتفاقی شده. این قدرتی است که خدا در شما قرار داده. این کار نهایتا صد درصد به نفع خود او تمام می شود و ترس بی موردش خواهد ریخت.

 

10-   کلا هیچگاه خانمتان را برای مشاوره خانواده پیش یک مشاور خانم نفرستید. چون اغلب مشاورانی که خانم هستند حسادت زنانه نسبت به مراجعه کنندگان خود دارند و هر چه او بیشتر در مورد زندگی خود توضیح می دهد این حسادت ها بیشتر می شود و در نهایت این مشاور همسر شما را به جهت منفی سوق می دهد. بهتر است یک بزرگتر یا مرد مطمئنی که خودتان او را می شناسید انتخاب کرده و دو نفری به او مراجعه کنید نه که او را تنهایی بفرستید. مشورت کردن و گفتگو می تواند در سختی ها برای او کمک کننده باشد و مشورت با شخصی غیر از خود شما می تواند به او اطمینان بیشتری بدهد.

 

 ۱۱- خیانت زنان به شوهرشان در اثر تبلیغات سریال های ماهواره یا دوستان مطلقه و ناباب یا زیاد بودن میل جنسی است. اگر فهمیدید همسرتان به شما خیانت میکند ماهواره را جمع کنید گوشی موبایل را از او بگیرید  و برای کم کردن و بی میل کردن زنان به رابطه جنسی، انجام رابطه جنسی بدون معاشقه و تحریک شدن قبلی خیلی موثر است.


 12- یکی از لایل اصلی اختلاف بین زن و شوهر ها و اینکه زن شما به شما همراه نمیشود این است که با مادر شما سازگاری ندارد.

اشتباه نکنید. اینکه مادر شما عاشق شما هست دلیل بر این نمیشود که عاشق زن شما هم هست. اتفاقا حسادت در همه زن ها وجود داره و در بسیاری اوقات مادرها به عروسشان حسودی میکنند چون میبینند که پسرشان زنش رو دوست دارد و ایشان را بغل می کند.

اگر دیدید همسر شما از مادر یا خواهر شما شاکی هست خودتان را کنار نکشید. یک جلسه تشکیل دهید دو طرف حرف هایشان را بزنند و در آخر آنها رابا هم آشتی دهید بگید روی هم را ببوسند.


13- بسیاری از زنها هر دعوایی که رخ می دهد مهریه را پیش می کشند و عند المطالبه بودن مهریه قدرت شما را در مقابل ایشان از بین می برد. برای جلوگیری از این مشکل یک مدتی رمانتیک و مهربان باشید و نامه های عاشقانه بنویسید و در کیف او قرار دهید. خودتان را کنترل کنید که اصلا عصبانی نشوید.

پس چند ماه از او بخواهید که به محضر بیاید و عند المطالبه را تغییر دهید یا میزان مهریه را کم کنید که قابل اجرا گذاشتن نباشد و به جای آن سفرهای خارجی یا چیز دیگری قرار دهید که ایشان هم راضی باشد. اگر قبول نکرد که بیاید به او بگویید بین من و مهریه یکی را باید انتخاب کنی یا طلاق بگیر و مهریه صد سکه و قسطی که برای من پرداختش راحت است یا اینکه بیا محضر و مهریه را تغییر بده که برای من قابل پرداخت باشد. اسم طلاق بیاید قبول می کند.خلاصه اینکه رمانتیک باشید و در عین حال قاطع. اگر واقعا دوست دارید قلبا عاشق شما باشد باید رمانتیک باشید. زنان گاهی در ظاهر گریه و شکایت و مخالفت راه می اندازند اصلا گوش ندهید. اگر گریه افتاد او را نوازش کنید و با او درد دل و گفتگو کنید ولی فقط جنبه حرف زدن داشته باشد تا او آرام شود و تاثیری در نظر و فکر شما نداشته باشد.  با او مشورت بکنید ولی در نهایت تصمیم نهایی را خودتان بگیرید و این کار به نفع او تمام می شود و احساس می کند همسر قوی تری دارد.

زنان دوست دارند هدایت شوند، دوست ندارند خودشان راه را پیدا کنند.

 

 


نظرات()   
   
دوشنبه 23 بهمن 1396 16:04
بابایکی این سیماروبگیره!!بیچاره به هذیان گویی افتاده که یکی توجهش جلب شه بگیرتش!!البته احتمالاکه مرده ولی خوب بیچاره عقده داره مردم بود یکی بگیرتش!!زن خوبی میشه بیچاره!!
پنجشنبه 19 بهمن 1396 11:19
نمیشه این جا کپی کرد .

بهترین زنان امت من زنی است که در آنچه معصیت نباشد رضای شوهر خود را بدست آورد و بهترین مردان امت من مردی است که با خانواده اش به لطف و مدارا زندگی کند. چنین مردی هر روزی که بر او بگذرد اجر صد شهید را دارد .

پیامبر فرمود: بدان که اجر زنان نزد خداوند بیش از مردان است، به خدا سوگند که ستم شوهر نسبت به زن بعد از شرک به خدا بزرگترین گناهان است.
پنجشنبه 19 بهمن 1396 11:17
فرمایش پیامبر در مورد بهترین مردان و زنان

تابی باتتدد
پنجشنبه 19 بهمن 1396 11:16
فرمایش پیامبر در مورد بهترین مردان و زنان

خوا در رو
مسلمان واقعی
پنجشنبه 19 بهمن 1396 11:13
فرمایش پیامبر در مورد بهترین مردان

پیامبر بزرگوار اسلام آنچنان برای مقام زن اهمیت قائل می شوند كه به مردان می فرمایند: بهترین شما كسی است كه با خانواده اش رفتار نیك داشته باشد و من از همه شما نسبت به خانواده ام خوش رفتارترم.
سیما
یکشنبه 15 بهمن 1396 16:56
آقای درویش همون هزینه کردن کمیته امداد برای جهیزیه به نظرم خیلی عجیب هست.مسکن خیلی از جهیزیه مهم تره.
یک بار حاج آقا وافی تو رادیو معارف میگفت کمیته امداد. یک سری خونه بسازه و به مدت پنج سال به زوج هایی که تازه ازدواج کردن بده و بعد از پنج سال به زوج جدید. به نظرم خیلی طرح خوبی هست.
در مورد مهریه هم تو عقد نامه ها باید بنویسه قسطی داده بشه نه که عندالمطالبه
یکشنبه 15 بهمن 1396 12:28
اما مردا طبق نظریه تکامل منقرض نمیشن بلکه خودشونو وفق میدن! هرچند آگاهیشون هم به لطف انجمن تو این چند سال بالا رفته، تا چند سال پیش وقتی که تو خبرگزاری ها تو اخبار قوانین ضدمرد و فمنیسم سرچ میکردی فقط یدونه کامنت میلاد حمیدی بود که میگف هرجا به نفعتونه سنت رو حفظ میکنید هرجا به ضررتونه میرید سراغ قوانین غربی، اما الان مثلا زیر اخبار اجازه خروج زنان از کشور تقریبا همه ی مردا به این موضوع اعتراض میکنن که اگه اونطوریه شمام نفقه و مهریه و خدمت سربازی رو بردارید یا برای هر دو طرف قرار بدید.. مردا آگاهیشون بالا رفته. در کل ادامه بدید. با ی فضای روشنتر.. از مطالب خانم سیما هم ممنون با اجازتون سایتتون رو هم دیدم خوب بود معلومه واردین. دوستان از ایشون استفاده کنید ایشون دو برابر بنده اطلاعات دارن، مثل خواهر بزرگترم دوسشون دارم فکر کنم همه ی مردای سایت همین احساسو به ایشون دارن اگر هم کدورتی بوده معذرت میخام. امیدوارم یروزی همه بتونن از تنهایی دربیان و یزندگی آروم، دوست داشتنی، و آسون از لحاظ اقتصادی.. تشکیل بدن
یکشنبه 15 بهمن 1396 12:27
با سلام
بله دوست عزیز، منظور بنده همین بود. البته که یجاهایی هم واقعا حق خانم های گرامیه و حقیه که شریعت بهشون داده. اما اونجاهایی که واقعا حق مرده، دیگه اینجا نمیان بگن خانما این مقوله فلسفش اینه که حقوق مرده و وظیفه ی شماس انجامش بدی، بلکه کلی قضیرو پیچو تاب میدن که به این برسن که خانما بخاطر خودتونه.. در واقع چون زورشون بخانم ها نمیرسه جرات نمیکنن بهشون واقعیت رو رک بگن که فلسفه ی این حکم اینه شمام یجاهایی بعنوان شهروند اسلامی وظیفه دارین باید انجامش بدین، وقتی میخان علت قاضی نشدن و رییس جمهور نشدن خانم ها رو توجیه کنن نمیگن این ی حقیه که به اقایون داده شده، بلکه میگن این ی مسئولیتیه که از رو دوش خانم ها برداشته شده، یا همون قضیه تمکین روحانیه نمیگه خواهرم این وظیفه ی شماس که تمکین کنی بجای اون کلی سفسطه میکنه که رحم موجود زندستو.. به این برسه که خانم ها به نفع خودتونه بخاطر خودتونه...
بزرگوارین شماها همتون ممنون
در کل دیگه خسته شدم.. یزمانی بود فمنیستو هرجایی احساسش میکردم اونقدر حرصم درومده بود که نعوذبالله گاهی به خدام تعدی میکردم میگفتم خدایا این دنیا بدترین دنیاییه که میتونه وجود داشته باشه.. مثل جمله همون فیلسوفه که میگف شاید این دنیا جهنم سیاره دیگریست..
میلاد حمیدی
شنبه 14 بهمن 1396 21:05
مفسرین کثیف می گویند جمع مذکر در قرآن دلالت بر عام دارد و لذا همه آیات مذکر را به نفع زنان مصادره میکنند ولی اینجا که فحش و صفت منفی است زنها جدا هستند و مثل مردها میشوند!
شنبه 14 بهمن 1396 20:45
سلام
داداش چرا قضاوت میکنی؟ بنده همونیم که نظرات پایین تر ازین رو هم نوشتم. این متن رو چندسال پیش تو اینترنت خونده بودم و منم مثل شما همون حس رو پیدا کردم و به خودم گفتم متاسفم برای اون مادری که دخترش رو اینطوری تربیت میکنه.. اما امثال این جملات کم شنیده نمیشه تو جامعه.. تو منبرها و سخنرانی های برادران ارزشی و ضد فراماسونری که با لیسانس حسابداری فتوا صادر میکنن و همه دکتر صداشون میزنن.. بین صحبتای مربیای تربیتی و دینی مدارس دخترانه .. حتی تو مجلات پیام نمای تلویزیون.. همه جا ازین حرفا هست تا اگر جایی در دین حقی به اقایون داده شده یجوری با سیاه نمایی مردا و یا به هر طریقی اون رو به نفع خانم ها تفسیر کنن که خانم بخاطر خودتونه .. اما کسی جراتش رو نداره بگه خانم ناراحت میشی بشو اما اینجا وظیفه ی توه باید انجامش بدی.. حکمتش هم اینه یچیزایی حق خانم هاس یچیزایی هم حق اقایون.. خداوند که زمینو زمانو فقط بخاطر ارامش و راحتی بانوان نیافریده که.
جمعه 13 بهمن 1396 12:22
دختر با اخم پیش مادرش اومد و گفت:مامان من دیگه از دختر بودن خسته شدم!مادر با تعجب پرسید چرا؟ دختر گفت:خسته شدم از این تبعیضی که بین دختر و پسر قاعل میشن!پسر تا نصفه شب بیرون بمونه عیب نداره ولی اگه دختر بیرون باشه میگن خرابه!پسر دوست دختر داشته باشه میگن پسره ولی به دختر میگن خوب نیست!پسر سیگار بکشه میگن مرده ولی دختر سیگار بکشه میگن معتاده!پسر چش چرونی کنه میگن تو ذاتشه ولی به دختر می گن وله!خلاصه همه چیز واسه پسرا عادیه ولی واسه دخترا بده!مادر با لبخندی گفت:عزیزم اگه شیطان کار خلافی انجام بده کسی تعجب نمیکنه ولی کسی از فرشته انتظار بد بودن نداره............
پنجشنبه 12 بهمن 1396 23:58
در قوانین مدنی ایران حق حضانت فرزند چه دختر چه پسر تا 7 سالگی با مادره، بعد هفت سالگی هم با پدر نیست!! بلکه دادگاه تشخیص میده که مصلحت طفل با کیه. ممکنه پدر معتاد نباشه تمکن مالی هم داشته باشه و.. اما دادگاه حضانت فرزند رو به مادر بده، همچنان که موارد اینچنینی اتفاق افتاده. در هر صورت چه تا 7 سالگی و چه بعد از اون پدر موظفه نفقه فرزند رو پرداخت کنه حتی اگر حضانتش با مادر باشه! و تا 2 سالگی هم حق شیر رو باید به مادرش پرداخت کنه.
چندروز پیش پرونده ای خوندم خانمی 8 سال بعد از طلاق از شوهرشون ازش شکایت کردن، چون بعد از طلاق دادگاه حضانت فرزند رو به مادر میده و قرار میشه هرماه پدر 400 هزار تومن به عنوان نفقه فرزند پرداخت کنه. اما بعد از 8 سال ایشون ازدواج مجدد میکنن و نمیرسن اون پول رو پرداخت کنن، و این خانم هم میگفتن اون پول ماهیانه کمک خرجی برای خودم بود اون اقا قطعش کردن..
به اسم نفقه فرزند.. به کام ننه فرزند
چهارشنبه 11 بهمن 1396 13:34
اما خانم بزرگوار راجب بحث اشتغال بانوان که شما خیلی بهش پافشاری میکنید. دین اسلام تاکید کرده که کارگزار باید با ارباب رجوع با گشاده رویی رفتار کنه، از طرفی حضرت امیر در نهج البلاغه فرمودن خانم ها باید با نامحرم با تکبر برخورد کنن. در بعضی از تفاسیر دیدم که نوشته بود منظور از تکبر و پرهیز از نامحرم یعنی خانم ها با مرد نامحرم و غریبه با ترشرویی برخورد کنن. حالا شما فرض کنین خانم استاد دانشگاهی که با دانشجوهای پسر با ترشرویی برخورد کنه! یا فرض بفرمایید یک خانم کارمند اداره جهاد کشاورزی با کشاورزا و کارگرای روستایی خسته و زحمتکش با ترشرویی برخورد کنه! شما بفرمایید این تناقضات رو چجوری پاسخ میدید؟
چهارشنبه 6 دی 1396 00:51
خانم احمدی چه عجب جواب دادین ؟!
خانم احمدی من هیچ وقت نقش زنان در منزل و خانه داری را انکار نکردم و قابل توجه شما نه تنها همسرم دارم دو تا هم فرزند دارم و یک زندگی بسیار پر مشغله اگر این جا مطلبی می نویسم فقط به این امید که به این باور برسیم زنان و مردان در کنار همند نه روبرو هم و وقتی خانواده ای تشکیل شد زن باید از حقوق مرد دفاع کنه مرد از حقوق زن
چهارشنبه 6 دی 1396 00:43
جناب درویش
در مورد چهار زن برتر از نظر قرآن منظورم اینه همه خانه نشین نبودند و نقش های موثر اجتماعی داشتند . حضرت محمد و حضرت علینه تنها با نقش های اجتماعی همسرانشون مخالف نبودند و آن ها را خانه نشین نکردند بلکه مشوقشان هم بودند .

خانه داری یا مدیریت داخلی خانه , همسرداری و تربیت فرزند بدون شک مقدس ترین , موثرترین و مهمترین نقش یک زنه در این شکی نیست .

در مورد مشاغل یکسری مشاغل با روحیه زنان سازگارتره مثلا مشاغلی مثل معلمی و پرستاری و ... با صبر , مهربانی , علاقه و محبت گره خورده که در زنان بیشتره موافق نیستین ولی در عوض مشاغلی مثل قضاوت , مهندسی معدن یا برق یا مکانیک و ... با روحیه مردان سازگارتره . جناب درویش انصافا من کی گفتم مشارکت زنان معادل اختلاط های غیر ضروری و رقابت با مردانه ؟!

در مورد پزشکی من به شخصه تا وقتی کار به جراحی کشیده نشده با پزشک زن هم راحت ترم هم به نظرم به جزئیات بیشتر توجه می کنه . اما در مورد جراحی به نظر من پزشک مرد مسلط تره البته استثنا همیشه وجود داره .
در مورد دندان پزشکی تا وقتی کار به کشیدن دندون نکشیده با دندان پزشک زن .
در مورد آژانس هم به نظرم واقعا آژانس بانوان فکر خوبی بوده

سیما احمدی
چهارشنبه 6 دی 1396 00:39
خانم بی نام: شب ها سفت یالش رخت خوابت را بچسب و بخواب... و برایش از استدلال ها و توانمندی هایت بگو...
محمود
چهارشنبه 6 دی 1396 00:36
اقا من ی نظری نوشتم یساعت وقت گزاشتم خصوصی ارسال شد اون رو لطفا نمایش بدین ممنون
سیما احمدی
چهارشنبه 6 دی 1396 00:29
خانم بی نام:
در مورد استعداد خانم ها که پرسیده بودین به نظر من توانمدی یک زن در میزان هنرمندی اون در شوهرداری و همچنین توانمودی اون در بارداری و زایمان و بزرگ کردن بچه خلاصه میشه
سیما احمدی
چهارشنبه 6 دی 1396 00:26
مطمین هستم خانم بی نامی که این نظرات را مطرح کرده اند مجرد هستند و برای خودشون یک همسر خیالی ( که به احتمال زیاد بالش رخت خوابشان هستند) ساخته اند.
یا شاید هم عروسک خرس بزرگی که موقع خواب آن را بغل می کنند و می خوابند.
چون معتقد هستند که به همسرشان قدرت تصمیم گیری می دهند پس این همسر صد درصد در تخیلات ایشان است.
درویش
سه شنبه 5 دی 1396 23:52
خطاب به داداش مهدی گل:

آقا مهدی این نظر آخرت را عشق است... لعنت به فمنیست... یعنی خداوکیلی امدیوارم اون فهمنیست هایی که باعث شدن زندگی امثال من به نابودی کامل برسه، خدا هم زندگی آنها به آتش بکشه...
سه شنبه 5 دی 1396 23:33
لعنت بر فمنیسم و طرفدران و مروجان آن خصوصا از نوع اسلامیش که از همه خطرناکتر است
مهدی
سه شنبه 5 دی 1396 23:30
از سوی دیگر وقتی کشور دچار حمله شد باید عمودی برویم و افقی برگردیم، و اینکه با هجوم نسوان همواره طلبکار و اتباع خارجی به بازارهای کار مواجهیم و از همه بدتر رکود کشور است، یا باید قوانین کشور ما نیز مانند کشورهای فمنیستی شود و نفقه 100 درصدی و مهریه از دوش مردان برداشته شود یا اینکه دستورات اسلام مو به مو بدون کاست اجرا شوداینکه نمی شود در برخی جاها چون به مذاق عده ای خدا بیخبر خوش نمی آید دستورات اسلام را تعطیل کنیم و هر جا به سود همان عده بود آن را اجرا کنیم.
مهدی
سه شنبه 5 دی 1396 23:25
آنوقت شما بیا هی حرف از توانمدیهای داشته و نداشته ات بزن، اگر مرد در جامعه می باشد بیشترش به خاطر وظیفه پدریش است و در راستای وظیفه اش، در مورد شغل هایی که ذکر کردی خوب به فرض حرف شما قبول؛آیا تا کنون سری به شرکت های خصوصی زده ای حداقل در خوشبینانه ترین حالت 80 درصد نسوان در حال کار هستند، سری به ایستگاه های مترو زده ای فقط مانده که جارو کش هایش زن باشند که انهم چند صباحی دیگر می شود، سری به بانکها زده ای، سری به مخابرات زده ای، دیگر زنان به کارگاه های ساختمانی پیمانکاری نیز نفوذ کرده اند، مگر ما مردان این سرزمین چه گناهی کرده ایم که در این کشور به دنیا آمده ایم دو سال سربازی و بیگاری
مهدی
سه شنبه 5 دی 1396 23:17
قبلی نظر من بود
سه شنبه 5 دی 1396 23:17
خانم محترم من کی جایگاه زن را پایین بردم!!!!! چرا تهمت میزنید من میگم زن در جایگاه اصلی خودش نیست و راه را گم کرده و دلش به همین چند کلاس سواد و تحصیلات که آنهم از صدقه سر مردان به دست آورده سرکشی میکند و خودش را با مرد مقایسه می کند شعار من هم میتوانم مرد باشم در ذهنیات شماها حک شده بدون اینکه لحظه ای فکر کنید که شاید این نظریات درست نباشد، از شما خواهش میکنم کتاب دروغهایی که زنان باور می کنند که نوشته نانسی لی دموس است را مطالعه بفرمایید و ببنید که چه کسانی در جامعه از حضور زنان سود برده اند آنان کسانی نیستند جز ثروتمندان و کارفرمایان که فقط جیب های خود را از پول پر کرده و میکنند
درویش
سه شنبه 5 دی 1396 20:59
شما بر اساس چه معیاری می گین معلمی با روحیه زن سازگارتر هست؟
حتما یک پارامتری دارید دیگه؟ درسته؟
لطفا اون را بگید... بگید مثلا به چه جهت می گین پزشکی و پرستاری را با روحیه زن سازگارتر هست؟

اینکه زن دست به تیغ بشهه و جراحی کنه با روحیه زن سازگارتر هست؟

شما دارنی خلط مبحث می کنی

از یک طرف، شغل ها را به سازگاری با روحیه زن ارتباط می دهید و از یک طرف دیگه شایسته سالاری...

همین شغل راننده آزانس، به نظرتون خیلی با روحیه زن سازگار هست؟

معلمی شئون دارد، ویژگی دارد. مثلا نمیشه برای معلم ورزش، معلم شیمی گذاشت...

یک سوال دیگه، مثلا شغل سوپر مارکتی خیلی با روحیه زن سازگار هست؟
در ثانی در کسب و کار صرفا اقتضای روحیه مؤثر نیست... باید چیزهای دیگه را هم بررسی کرد.
سه شنبه 5 دی 1396 19:55
یا نمونه دیگه اش آژانس بانوان . من خودم گاهی که لازم باشه خیلی راحت ترم با آژانس بانوان برم ببینید چه محاسنی هم می تونه مشارکت زنان داشته باشه .
سه شنبه 5 دی 1396 19:51
در مورد ماهیت شغل منظور این که با روحیه زن سازگارتره مشاغلی مثل معلمی و پرستاری با روحیه لطافت زن سازگارتره .
پس همان طور که فرمودین پس چه قدر برای زنان راحتر و بهتره که پزشک و پرستار زن دسترسی داشته باشند .
سه شنبه 5 دی 1396 18:48
جناب درویش
خیلی خیلی ممنون که واقعا متین و منطقی استدلال می کنید . آقا مهدی در یه جای صحبتشون فرمودند ول شدن نسوان در جامعه و مورد های از این دست فکر می کنم یکی از ویژگی های مردان عفت در کلام است . مرد بودن با بالا بودن خود مردان به دست می آد نه تضعیف جایگاه زنان .
فرمایش شما متین منظور من کلمه اطاعت است
بعد هم این نظر من نیست فقها حیطه اطاعت مرد از زن را که واجبه در دو زمینه فقط می دونند تمکین جنسی که میشه تمکین خاص و خروج از خانه به اذن شوهر میشه تمکین عام
که برخی در موارد شرعی یا ضروری اطاعت در این دو مورد هم واجب نیست . من شیعه هستم به شیعه بودنم افتخار می کنم .

در مورد حضور زنان از چهار زن برتر در قرآن یاد شده که اتفاقا هر چهار نفر ابا حفظ حجاب و عفاف جتماعی بودن نه خانه نشین
1. حضرت آسیه همسر فرعون
2.حضرت مریم
3.حضرت خدیجه
4. حضرت فاطمه

البته ترتیب از لحاظ تاریخی نه برتری از لحاظ برتری بر عکسه
خوب
نظر حضرت آسیه روی نظر و تصمیم های فرعون و اداره جامعه خیلی موثر بود .
مادر حضرت مربم نذر کرده بود اگر فرزندی داشته باشد برای خدمت خدل بع معبد بفرست یک محیط کاملا مردانه از مشاهده دختر شدن فرزندش تعجب کرد ماند که حال با نذرش چه کند ولی خدا اجازه حضور حضرت مریم در چنین مردانه ای داد .
حضرت خدیجه که می دونید تاجر بسیار موفقی در زمان خودشون بودند .
حضرت فاطمه همه خانه نشین نبودند اتفاقا ایشون مرتب در مسجد خطبه داشتند که مشهورترینش خطبه فدکیه است .
درویش
سه شنبه 5 دی 1396 17:51
فرمودید برخی از مشاغل ماهیت زنانه دارند:

من یک سوال می پرسم؟
حضرت محمد (ص)، زن بود (نستعیذ بالله)؟

پس چرا خداوند در سوره ی مبارکه جمعه، ایشان را معلم معرفی می کند؟

تمام انبیاء معلم بوده اند و این بزرگترین دلیل بر این دارد که معلمی ماهیت زنانه ندارد.

پزشکی و پرستاری ماهیت زنانه ندارد.
برای اینکه آنجایی که لازم هست به لمس و یا نگاه نامحرم؛ مرد نمی تونه به پزشک زن مراجعه کنه و برعکس... پس نمی تونی بگی پزشکی و پرستاری ماهیت زنانه دارد.


یا علی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات