کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - توصیه هایی خواهرانه برای آقایانی که می خواهند همسرشان عاشق و مطیع آنها شود:

توصیه هایی خواهرانه برای آقایانی که می خواهند همسرشان عاشق و مطیع آنها شود:


1-   به او بگویید دوستت دارم و از ظاهر و اندام او تعریف و تمجید کنید . هر قدر که این حرف ها مبالغه آمیز تر بوده و بیشتر حالت چاخان کردن داشته باشد بهتر است. این اصل خیلی مهم است یعنی چاخان کردن در مورد زیبایی ظاهری

 

2-   هر چند وقت یکبار برای او گل بخرید. حالت یک شاخه بودن خیلی بهتر ازدسته گل است و به او بگویید این را برای توچون خانم خوش بویی هستی خریده ام. بهترین گل رز قرمز است. گاهی هم مریم یا گل دیگری که رز قرمز خیلی تکراری نشود.

 

3-   خریدن کارتی که روی آن عکس قلب قرمز باشد و نوشتن متنی عاشقانه در اون کارت (از این متن ها در اینترنت زیاد هست) و کشیدن چند قلب زیر آن با خودکار.

 

این کارت را بطور مستقیم به او ندهید بلکه آن را درون کیف یا کمد یا لای لباسهایش قرار دهید که آن را خودش اتفاقی پیدا کند.

 

4-   با ماژیک قرمز که پاک نشود اسم خودتان و همسرتان را درون دو قلب قرمز که به هم چسبیده اند روی آینه اتاق خواب بنویسید. کلا قلب قرمز در نگاه زنان بسیار فریبنده و محو کننده  و عاشقانه است بخصوص قلبی که کشیدگی به سمت پایین داشته و کمر باریک باشد.

 

5-   زدن عکس عروسی یا هر عکس عاشقانه دو نفره که بچه داخل آن نباشد به دیوار اتاق خواب

 

6-   چند روز قبل از تاریخ تولدش را به گوشی موبایلتان جهت یادآوری بدهید که یک وقت فراموش نکنید و برای تولدش هدیه ای تهیه کنید و حتما حتما روی آن قلب قرمز بچسبانید (در عروسک فروشی ها از این قلب ها می فروشند) یا شکلات طرح قلب.

 

7-   هر چند روز یکبار به طور غافلگیرانه او را نوازش کنید یا ببوسید یا بغل کنید. (زمانی که او انتظار این کارها را دارد خیلی کمک کننده نیست)

 

8-   تا جایی که می توانید و حوصله دارید گفتگو کنید، موضوع گفتگو زیاد اهمیت ندارد ولی اینکه حرف هایی مثل ورزشی یا سیاسی و ... نباشد بهتر است.


بین تمام اصول بالا گفتن زبانی "دوستت دارم" از همه مهمتر است.

 

بعد از اینکه چند ماهی این کارها را کردید و دل او را بدست آوردید – در حالی که ادامه می دهید - کارهای زیر را انجام دهید:

 

1-   به او قاطعانه و با جدیت خواسته خود را بگویید مثلا بگویید من دوست ندارم سر کار بروی یا از خانه زیاد بیرون بروی و ...(در خانه ماندن روحیه خانم ها را زنانه و لطیف کرده و در دراز مدت به آنها آرامش روانی می دهد) حرف خود را خیلی محکم بگویید، مرتب تکرار کنید و از آن کوتاه نیایید و برای انجامش به او تاریخ دهید و ... استمرار گفتن و قاطعیت خیلی مهم است.

1/1-  به محل کار همسرتان مراجعه کنید و به آنها بگویید من راضی نیستم همسرم اینجا کار کند و به آنها فشار بیاورید که استعفای همسر شما را بنویسند.

 

2-   خواسته های خود را شفاف به او بگوئید. بسیاری از خشونت های عاطفی که ما انجام می دهیم از روی نادانستن است. مثلا یک بار تلویزیون یک کارآفرین موفق را نشان می داد و من نادانسته از او تعریف کردم و بعد همسرم خیلی عصبانی شد و گفت من مرد خیلی خوبی برای تو هستم و مثل من نمی توانی پیدا کنی .... درحالی که قصد من اصلا مقایسه نبود.

 

3-   خواسته های خود را یکی یکی مطرح کنید وهر کدام به نتیجه رسید سپس بعدی را مطرح کنید.

 

4-   اگر در خانه خود ماهواره دارید حتما آن را جمع کنید. اگر می دانستید سریال های ماهواره ای که خانم ها مشتری ثابت آنها هستند چقدر تاثیر دارد که او نسبت به شما بی علاقه شود همین امروز این کار را می کردید.

 

5-   به هیچ وجه مالکیت یا به نام زدن ماشین و ... را برای همسر خود انجام ندهید. این کار در دراز مدت قوامیت شما را از بین خواهد برد.هدیه های کوچک عاشقانه خیلی بیشتر او را خوشحال می کند تا این چیزها.

 

6-   اگر تا به حال چیزی به عنوان لطف یا قدر دانی چیزی به نام او کرده اید مثل ماشین یا خانه یا زمین یا هر گونه مالکیتی که به او حس کند با آن پول خواهد توانست تنهایی زندگی کند حتما هر چه زود تر به بهانه ای که پول نیاز دارید و بدهکار هستید یا .... از او بگیرید و بفروشید و چند وقت بعد مجددا به نام خودتان بخرید. چون در سنین بالا میل جنسی زنان خیلی کم می شود و همین نیازهای مالی است که می تواند او را در خانه نگه دارد.

 

7-   رابطه همسر خود را با مادر و خواهر و خانواده خود جدی بگیرید. اکثر آقایان این رابطه را نادیده می گیرند. به هیچ وجه اجازه ندهید که او به خانواده شما توهین کند و با سردی ها مقابله کنید. غالب شدن زن بر مادر شوهر و خواهر شوهرش شما را در فشار روانی قرار خواهد داد و در نهایت همسرتان بر شما غالب می شود. این رابطه را جدی بگیرید.

 

8-   رابطه با مادرزن راجدی بگیرید. حتی اگر از او خوشتان نمی آید و معتقدید در زندگی شما دخالت می کند ظاهر را حفظ کنید. از دست پخت او تعریف کنید. روز زن را به او تبریک بگویید یا هدیه ای برای او تهیه کنید. گاهی برای احوال پرسی با او تماس بگیرید. مادر زن دارای قدرت زیادی است. حتی اگر همسرتان عاشق شما باشد مادر زن می تواند دخترش را از شما متنفر کند. پس احترامش را نگه دارید. البته اجازه ندهید برای زندگی شما تصمیم گیری کند. تصمیم خودتان را اجرا کنید ولی احترام بگذارید.

 

9-   اگر مایل هستید بچه دار شوید ولی همسرتان قبول نمی کند (با تبلیغات های منفی که بین خانم ها از بچه انجام می شود باعث شده بسیاری از مسیولیت بچه بترسند) او را در عمل انجام شده قرار دهید و بعد ادعا کنید که اتفاقی شده. این قدرتی است که خدا در شما قرار داده. این کار نهایتا صد درصد به نفع خود او تمام می شود و ترس بی موردش خواهد ریخت.

 

10-   کلا هیچگاه خانمتان را برای مشاوره خانواده پیش یک مشاور خانم نفرستید. چون اغلب مشاورانی که خانم هستند حسادت زنانه نسبت به مراجعه کنندگان خود دارند و هر چه او بیشتر در مورد زندگی خود توضیح می دهد این حسادت ها بیشتر می شود و در نهایت این مشاور همسر شما را به جهت منفی سوق می دهد. بهتر است یک بزرگتر یا مرد مطمئنی که خودتان او را می شناسید انتخاب کرده و دو نفری به او مراجعه کنید نه که او را تنهایی بفرستید. مشورت کردن و گفتگو می تواند در سختی ها برای او کمک کننده باشد و مشورت با شخصی غیر از خود شما می تواند به او اطمینان بیشتری بدهد.

 

 ۱۱- خیانت زنان به شوهرشان در اثر تبلیغات سریال های ماهواره یا دوستان مطلقه و ناباب یا زیاد بودن میل جنسی است. اگر فهمیدید همسرتان به شما خیانت میکند ماهواره را جمع کنید گوشی موبایل را از او بگیرید  و برای کم کردن و بی میل کردن زنان به رابطه جنسی، انجام رابطه جنسی بدون معاشقه و تحریک شدن قبلی خیلی موثر است.


 12- یکی از لایل اصلی اختلاف بین زن و شوهر ها و اینکه زن شما به شما همراه نمیشود این است که با مادر شما سازگاری ندارد.

اشتباه نکنید. اینکه مادر شما عاشق شما هست دلیل بر این نمیشود که عاشق زن شما هم هست. اتفاقا حسادت در همه زن ها وجود داره و در بسیاری اوقات مادرها به عروسشان حسودی میکنند چون میبینند که پسرشان زنش رو دوست دارد و ایشان را بغل می کند.

اگر دیدید همسر شما از مادر یا خواهر شما شاکی هست خودتان را کنار نکشید. یک جلسه تشکیل دهید دو طرف حرف هایشان را بزنند و در آخر آنها رابا هم آشتی دهید بگید روی هم را ببوسند.


13- بسیاری از زنها هر دعوایی که رخ می دهد مهریه را پیش می کشند و عند المطالبه بودن مهریه قدرت شما را در مقابل ایشان از بین می برد. برای جلوگیری از این مشکل یک مدتی رمانتیک و مهربان باشید و نامه های عاشقانه بنویسید و در کیف او قرار دهید. خودتان را کنترل کنید که اصلا عصبانی نشوید.

پس چند ماه از او بخواهید که به محضر بیاید و عند المطالبه را تغییر دهید یا میزان مهریه را کم کنید که قابل اجرا گذاشتن نباشد و به جای آن سفرهای خارجی یا چیز دیگری قرار دهید که ایشان هم راضی باشد. اگر قبول نکرد که بیاید به او بگویید بین من و مهریه یکی را باید انتخاب کنی یا طلاق بگیر و مهریه صد سکه و قسطی که برای من پرداختش راحت است یا اینکه بیا محضر و مهریه را تغییر بده که برای من قابل پرداخت باشد. اسم طلاق بیاید قبول می کند.خلاصه اینکه رمانتیک باشید و در عین حال قاطع. اگر واقعا دوست دارید قلبا عاشق شما باشد باید رمانتیک باشید. زنان گاهی در ظاهر گریه و شکایت و مخالفت راه می اندازند اصلا گوش ندهید. اگر گریه افتاد او را نوازش کنید و با او درد دل و گفتگو کنید ولی فقط جنبه حرف زدن داشته باشد تا او آرام شود و تاثیری در نظر و فکر شما نداشته باشد.  با او مشورت بکنید ولی در نهایت تصمیم نهایی را خودتان بگیرید و این کار به نفع او تمام می شود و احساس می کند همسر قوی تری دارد.

زنان دوست دارند هدایت شوند، دوست ندارند خودشان راه را پیدا کنند.

 

 


نظرات()   
   
دوشنبه 23 بهمن 1396 16:04
بابایکی این سیماروبگیره!!بیچاره به هذیان گویی افتاده که یکی توجهش جلب شه بگیرتش!!البته احتمالاکه مرده ولی خوب بیچاره عقده داره مردم بود یکی بگیرتش!!زن خوبی میشه بیچاره!!
پنجشنبه 19 بهمن 1396 11:19
نمیشه این جا کپی کرد .

بهترین زنان امت من زنی است که در آنچه معصیت نباشد رضای شوهر خود را بدست آورد و بهترین مردان امت من مردی است که با خانواده اش به لطف و مدارا زندگی کند. چنین مردی هر روزی که بر او بگذرد اجر صد شهید را دارد .

پیامبر فرمود: بدان که اجر زنان نزد خداوند بیش از مردان است، به خدا سوگند که ستم شوهر نسبت به زن بعد از شرک به خدا بزرگترین گناهان است.
پنجشنبه 19 بهمن 1396 11:17
فرمایش پیامبر در مورد بهترین مردان و زنان

تابی باتتدد
پنجشنبه 19 بهمن 1396 11:16
فرمایش پیامبر در مورد بهترین مردان و زنان

خوا در رو
مسلمان واقعی
پنجشنبه 19 بهمن 1396 11:13
فرمایش پیامبر در مورد بهترین مردان

پیامبر بزرگوار اسلام آنچنان برای مقام زن اهمیت قائل می شوند كه به مردان می فرمایند: بهترین شما كسی است كه با خانواده اش رفتار نیك داشته باشد و من از همه شما نسبت به خانواده ام خوش رفتارترم.
پردانو
سه شنبه 17 بهمن 1396 13:42
سلام دوست گلم
اگر مایل هستید از وقت خودتون در اینترنت به نحو بهینه ای استفاده کنید پیشنهاد میکنیم
همین حالا وبلاگ خود را به درگاه پرداخت اینترنتی پردانو مجهز کرده و کسب و کار الکترونیکی خود را آغار نمایید و همزمان در قرعه کشی کارتهای هدیه 500 هزار تومانی نیز شرکت نمایید.
هر سوالی داشتید در خدمتیم
پردانو
پردانو
سه شنبه 17 بهمن 1396 11:29
سلام دوست گلم
اگر مایل هستید از وقت خودتون در اینترنت به نحو بهینه ای استفاده کنید پیشنهاد میکنیم
همین حالا وبلاگ خود را به درگاه پرداخت اینترنتی پردانو مجهز کرده و کسب و کار الکترونیکی خود را آغار نمایید و همزمان در قرعه کشی کارتهای هدیه 500 هزار تومانی نیز شرکت نمایید.
هر سوالی داشتید در خدمتیم
پردانو
سیما
یکشنبه 15 بهمن 1396 16:56
آقای درویش همون هزینه کردن کمیته امداد برای جهیزیه به نظرم خیلی عجیب هست.مسکن خیلی از جهیزیه مهم تره.
یک بار حاج آقا وافی تو رادیو معارف میگفت کمیته امداد. یک سری خونه بسازه و به مدت پنج سال به زوج هایی که تازه ازدواج کردن بده و بعد از پنج سال به زوج جدید. به نظرم خیلی طرح خوبی هست.
در مورد مهریه هم تو عقد نامه ها باید بنویسه قسطی داده بشه نه که عندالمطالبه
یکشنبه 15 بهمن 1396 12:28
اما مردا طبق نظریه تکامل منقرض نمیشن بلکه خودشونو وفق میدن! هرچند آگاهیشون هم به لطف انجمن تو این چند سال بالا رفته، تا چند سال پیش وقتی که تو خبرگزاری ها تو اخبار قوانین ضدمرد و فمنیسم سرچ میکردی فقط یدونه کامنت میلاد حمیدی بود که میگف هرجا به نفعتونه سنت رو حفظ میکنید هرجا به ضررتونه میرید سراغ قوانین غربی، اما الان مثلا زیر اخبار اجازه خروج زنان از کشور تقریبا همه ی مردا به این موضوع اعتراض میکنن که اگه اونطوریه شمام نفقه و مهریه و خدمت سربازی رو بردارید یا برای هر دو طرف قرار بدید.. مردا آگاهیشون بالا رفته. در کل ادامه بدید. با ی فضای روشنتر.. از مطالب خانم سیما هم ممنون با اجازتون سایتتون رو هم دیدم خوب بود معلومه واردین. دوستان از ایشون استفاده کنید ایشون دو برابر بنده اطلاعات دارن، مثل خواهر بزرگترم دوسشون دارم فکر کنم همه ی مردای سایت همین احساسو به ایشون دارن اگر هم کدورتی بوده معذرت میخام. امیدوارم یروزی همه بتونن از تنهایی دربیان و یزندگی آروم، دوست داشتنی، و آسون از لحاظ اقتصادی.. تشکیل بدن
یکشنبه 15 بهمن 1396 12:27
با سلام
بله دوست عزیز، منظور بنده همین بود. البته که یجاهایی هم واقعا حق خانم های گرامیه و حقیه که شریعت بهشون داده. اما اونجاهایی که واقعا حق مرده، دیگه اینجا نمیان بگن خانما این مقوله فلسفش اینه که حقوق مرده و وظیفه ی شماس انجامش بدی، بلکه کلی قضیرو پیچو تاب میدن که به این برسن که خانما بخاطر خودتونه.. در واقع چون زورشون بخانم ها نمیرسه جرات نمیکنن بهشون واقعیت رو رک بگن که فلسفه ی این حکم اینه شمام یجاهایی بعنوان شهروند اسلامی وظیفه دارین باید انجامش بدین، وقتی میخان علت قاضی نشدن و رییس جمهور نشدن خانم ها رو توجیه کنن نمیگن این ی حقیه که به اقایون داده شده، بلکه میگن این ی مسئولیتیه که از رو دوش خانم ها برداشته شده، یا همون قضیه تمکین روحانیه نمیگه خواهرم این وظیفه ی شماس که تمکین کنی بجای اون کلی سفسطه میکنه که رحم موجود زندستو.. به این برسه که خانم ها به نفع خودتونه بخاطر خودتونه...
بزرگوارین شماها همتون ممنون
در کل دیگه خسته شدم.. یزمانی بود فمنیستو هرجایی احساسش میکردم اونقدر حرصم درومده بود که نعوذبالله گاهی به خدام تعدی میکردم میگفتم خدایا این دنیا بدترین دنیاییه که میتونه وجود داشته باشه.. مثل جمله همون فیلسوفه که میگف شاید این دنیا جهنم سیاره دیگریست..
درویش
یکشنبه 15 بهمن 1396 01:20
به نام خدا
سلام علیکم
داداش گلم، به قول معرف کیبورد که زن و مرد نداره:)
من از کجا بفهمم تو به چه منظوری نوشتی این متن را، نه اسم نوشتی، نه حتی تفسر کردی، نه حتی منظورت را گفتی

به هر حال مطمئنم اونقر با مرام و با صفا هستی که من را حلال می کنم (التماس می کنم ازت حلالم کنی آ)

عجب چیزای جالبی گفتی... یکی از دلایلی که معتقدم اگه حکومت اسلامی نباشه به نفع ماست همین موضع هست... حکومت مادامی که اینطوری هست، نیاز به ردی زنان داره... و از هر وسیله ای برای جلب حماایت از اینا استفاده می کنه...
راستش را بخوای اول منظورت را نفمی دم... به قول مال آنقدر "به مرگ گرفتن ما را که به تب راضی شدیم"...

منظورم این هست که تو می گی: اینکه وعاظ یا خطبا، نباید ای طوری مطرح کنن که زن از روی دلسوزی، یا از روی بخشش مردی را زندان بندازه و... /
در جامعه ای که از کمیته ی امداد بگیر تا دانشگاه آزاد: یکی برای "جهیزیه" تسهیلات می ده / و اون یکی می گه: تمام دانشجویان دختر می تونن به شهر محل زندگی شون انتقال بگیرن

من وقتی می شنوم که یک کارشناسی ولو به غلط از مردا حمایت کرده (منظورم سبک هست) خدا را شکر می کنم .. برای همین یکم متنت را اول نفهمیدم.

جدا چرا همیشه دولت و ملت برای جهیزیه کمک جمع می کنن/ اما کسی برای مهریه پیش قدم نمیشه؟

نکاتی اینجوری اگه بازم دیدی خیلی خوشحال می شم اگه بنویسی.
میلاد حمیدی
شنبه 14 بهمن 1396 21:05
مفسرین کثیف می گویند جمع مذکر در قرآن دلالت بر عام دارد و لذا همه آیات مذکر را به نفع زنان مصادره میکنند ولی اینجا که فحش و صفت منفی است زنها جدا هستند و مثل مردها میشوند!
شنبه 14 بهمن 1396 20:59
خوب شد آیه ی مربوط به همسر حضرت لوط رو گفتین. یکی از همین اساتید در سخنرانی بین خانم ها برای اینکه اون ها رو هدایتشون کنن(یا شاید هم خوششون بیاد ازین حرف ها)میگفتن زن ها ذاتا پاک و معصومن، زن ها وقتی گمراه میشن که شبیه مردها میشن!!! و برای اثبات حرفشون هم همون آیه "فانجیناه و اهله الا امراته كانت من الغابرین" رو آوردن که چون غابرین فعل جمع مذکره ینی زن لوط وقتی گمراه شد که شبیه مردها شد!! بنده با حوزه علمیه علمیه قم تماس گرفتم که گفتن به این علت فعل غابرین در آیه فوق مذکره که تعداد مردهای گمراه در قوم لوط بیشتر بوده.
شنبه 14 بهمن 1396 20:48
روحانیه اومده تلویزیون سخنرانی میکنه که خانم اگر تمکین نکنی رحم تو یک موجود زندس اون دنیا علیهت شهادت میده به نفع خودته که تمکین کنی، حالا حق مرد زیاد مهم نیس و کلا مرد موجود زنده هم نیس، به خاطر خودته که باید تمکین کنی.. یا مثلا مقاله ای خوندم نوشته بود سالیانه 360 هزار نفر مرد بخاطر مهریه به زندان میفتن و 360 هزار نفر خانم بی سرپرست میشن !! بعدش کلی قضیرو کشو قوس داده بود که به این برسه که اقا بنفع خودتونه شوهرتونو سر مهریه به زندان نندازین، بی سرپرست میشین!! بازم اون مرد فلک زده بدبخت زیاد مهم نیس خانما مهمترن. طرف شوهرشو انداخته زندان واسش دلسوزیم میکنین؟! میخاین براش جشن گلریزان هم برگزار کنیم!!
یمورد دیگم تو سخنرانیا همون یکی از به اصطلاح اساتید، ازدواج مجدد اقایون رو ربط داده بود به ایه "تنفقوا مما تحبون" که خانما اگه شوهرتونو دوس دارید به کس دیگه ببخشیدش.. اخه تنفقوا مما تحبون چه ربطی داره به ازدواج مجدد!! این که خودش ایه مربوط به خودش رو داره
کلا حکمت هر حکمی به این میرسه که "خانما به خاطر خودتونه" مگر اینکه از سر دلسوزی حقی برای اقایان قایل بشید.
در انتها لازمه که بگم من خانما رو خیلی دوسشون دارم. اگر مبارزه ای داریم میکنیم صرفا ی مبارزه ایدئولوژیکیه برای احقاق حقوق خودمون، خانما آزادن هرجا تبعیضی علیه خودشون مشاهده کردن باهاش مبارزه کنن. ماهم همینطور. و این دوتا لزوما منافاتی باهم ندارن.
شنبه 14 بهمن 1396 20:45
سلام
داداش چرا قضاوت میکنی؟ بنده همونیم که نظرات پایین تر ازین رو هم نوشتم. این متن رو چندسال پیش تو اینترنت خونده بودم و منم مثل شما همون حس رو پیدا کردم و به خودم گفتم متاسفم برای اون مادری که دخترش رو اینطوری تربیت میکنه.. اما امثال این جملات کم شنیده نمیشه تو جامعه.. تو منبرها و سخنرانی های برادران ارزشی و ضد فراماسونری که با لیسانس حسابداری فتوا صادر میکنن و همه دکتر صداشون میزنن.. بین صحبتای مربیای تربیتی و دینی مدارس دخترانه .. حتی تو مجلات پیام نمای تلویزیون.. همه جا ازین حرفا هست تا اگر جایی در دین حقی به اقایون داده شده یجوری با سیاه نمایی مردا و یا به هر طریقی اون رو به نفع خانم ها تفسیر کنن که خانم بخاطر خودتونه .. اما کسی جراتش رو نداره بگه خانم ناراحت میشی بشو اما اینجا وظیفه ی توه باید انجامش بدی.. حکمتش هم اینه یچیزایی حق خانم هاس یچیزایی هم حق اقایون.. خداوند که زمینو زمانو فقط بخاطر ارامش و راحتی بانوان نیافریده که.
شنبه 14 بهمن 1396 19:24
خطاب به نظر اخیر:
من برای شما تعجب نمی کنم که
من از سرخوشی و عقده ی حقارتی که تو این متن نهفته است تعجب می کنم
که یک نفر تا چه حدی از تزلزل روحی ـ هویتی رسیده که باید برای خودش داستان سازی کنه.

من برای شما داستان تعریف نمی کنم؛ برای شما آیه قرآن می گم
که فرمود: زن لوط و زن نوح، هر دو عبرتی هستند برای کافران... که حتی اگه در جوار برگزیده ترین بندگان خدا هم باشند، باز درست نمی شن.
من برعکس شما که عقده ی حقارت دارید، همه ی زنان را شیطان صفت نمی دانیم...
بنا بر اصل اساسی اسلام؛ "إأن اکرم عندالله اتقاکم"


می دونی چیه:
فقط آدم هایی هیچ شرفی ندارن با تحقیر کردن دیگران، می تونن حس حقارت خود را اغنا کنند.
حقیرتر از اونی هستی که بخوام وقتم را با تو تلف کنم... برو با همین داستانات زندگی کن
جمعه 13 بهمن 1396 12:22
دختر با اخم پیش مادرش اومد و گفت:مامان من دیگه از دختر بودن خسته شدم!مادر با تعجب پرسید چرا؟ دختر گفت:خسته شدم از این تبعیضی که بین دختر و پسر قاعل میشن!پسر تا نصفه شب بیرون بمونه عیب نداره ولی اگه دختر بیرون باشه میگن خرابه!پسر دوست دختر داشته باشه میگن پسره ولی به دختر میگن خوب نیست!پسر سیگار بکشه میگن مرده ولی دختر سیگار بکشه میگن معتاده!پسر چش چرونی کنه میگن تو ذاتشه ولی به دختر می گن وله!خلاصه همه چیز واسه پسرا عادیه ولی واسه دخترا بده!مادر با لبخندی گفت:عزیزم اگه شیطان کار خلافی انجام بده کسی تعجب نمیکنه ولی کسی از فرشته انتظار بد بودن نداره............
پنجشنبه 12 بهمن 1396 23:58
در قوانین مدنی ایران حق حضانت فرزند چه دختر چه پسر تا 7 سالگی با مادره، بعد هفت سالگی هم با پدر نیست!! بلکه دادگاه تشخیص میده که مصلحت طفل با کیه. ممکنه پدر معتاد نباشه تمکن مالی هم داشته باشه و.. اما دادگاه حضانت فرزند رو به مادر بده، همچنان که موارد اینچنینی اتفاق افتاده. در هر صورت چه تا 7 سالگی و چه بعد از اون پدر موظفه نفقه فرزند رو پرداخت کنه حتی اگر حضانتش با مادر باشه! و تا 2 سالگی هم حق شیر رو باید به مادرش پرداخت کنه.
چندروز پیش پرونده ای خوندم خانمی 8 سال بعد از طلاق از شوهرشون ازش شکایت کردن، چون بعد از طلاق دادگاه حضانت فرزند رو به مادر میده و قرار میشه هرماه پدر 400 هزار تومن به عنوان نفقه فرزند پرداخت کنه. اما بعد از 8 سال ایشون ازدواج مجدد میکنن و نمیرسن اون پول رو پرداخت کنن، و این خانم هم میگفتن اون پول ماهیانه کمک خرجی برای خودم بود اون اقا قطعش کردن..
به اسم نفقه فرزند.. به کام ننه فرزند
چهارشنبه 11 بهمن 1396 13:34
اما خانم بزرگوار راجب بحث اشتغال بانوان که شما خیلی بهش پافشاری میکنید. دین اسلام تاکید کرده که کارگزار باید با ارباب رجوع با گشاده رویی رفتار کنه، از طرفی حضرت امیر در نهج البلاغه فرمودن خانم ها باید با نامحرم با تکبر برخورد کنن. در بعضی از تفاسیر دیدم که نوشته بود منظور از تکبر و پرهیز از نامحرم یعنی خانم ها با مرد نامحرم و غریبه با ترشرویی برخورد کنن. حالا شما فرض کنین خانم استاد دانشگاهی که با دانشجوهای پسر با ترشرویی برخورد کنه! یا فرض بفرمایید یک خانم کارمند اداره جهاد کشاورزی با کشاورزا و کارگرای روستایی خسته و زحمتکش با ترشرویی برخورد کنه! شما بفرمایید این تناقضات رو چجوری پاسخ میدید؟
چهارشنبه 6 دی 1396 00:51
خانم احمدی چه عجب جواب دادین ؟!
خانم احمدی من هیچ وقت نقش زنان در منزل و خانه داری را انکار نکردم و قابل توجه شما نه تنها همسرم دارم دو تا هم فرزند دارم و یک زندگی بسیار پر مشغله اگر این جا مطلبی می نویسم فقط به این امید که به این باور برسیم زنان و مردان در کنار همند نه روبرو هم و وقتی خانواده ای تشکیل شد زن باید از حقوق مرد دفاع کنه مرد از حقوق زن
چهارشنبه 6 دی 1396 00:43
جناب درویش
در مورد چهار زن برتر از نظر قرآن منظورم اینه همه خانه نشین نبودند و نقش های موثر اجتماعی داشتند . حضرت محمد و حضرت علینه تنها با نقش های اجتماعی همسرانشون مخالف نبودند و آن ها را خانه نشین نکردند بلکه مشوقشان هم بودند .

خانه داری یا مدیریت داخلی خانه , همسرداری و تربیت فرزند بدون شک مقدس ترین , موثرترین و مهمترین نقش یک زنه در این شکی نیست .

در مورد مشاغل یکسری مشاغل با روحیه زنان سازگارتره مثلا مشاغلی مثل معلمی و پرستاری و ... با صبر , مهربانی , علاقه و محبت گره خورده که در زنان بیشتره موافق نیستین ولی در عوض مشاغلی مثل قضاوت , مهندسی معدن یا برق یا مکانیک و ... با روحیه مردان سازگارتره . جناب درویش انصافا من کی گفتم مشارکت زنان معادل اختلاط های غیر ضروری و رقابت با مردانه ؟!

در مورد پزشکی من به شخصه تا وقتی کار به جراحی کشیده نشده با پزشک زن هم راحت ترم هم به نظرم به جزئیات بیشتر توجه می کنه . اما در مورد جراحی به نظر من پزشک مرد مسلط تره البته استثنا همیشه وجود داره .
در مورد دندان پزشکی تا وقتی کار به کشیدن دندون نکشیده با دندان پزشک زن .
در مورد آژانس هم به نظرم واقعا آژانس بانوان فکر خوبی بوده

سیما احمدی
چهارشنبه 6 دی 1396 00:39
خانم بی نام: شب ها سفت یالش رخت خوابت را بچسب و بخواب... و برایش از استدلال ها و توانمندی هایت بگو...
محمود
چهارشنبه 6 دی 1396 00:36
اقا من ی نظری نوشتم یساعت وقت گزاشتم خصوصی ارسال شد اون رو لطفا نمایش بدین ممنون
سیما احمدی
چهارشنبه 6 دی 1396 00:29
خانم بی نام:
در مورد استعداد خانم ها که پرسیده بودین به نظر من توانمدی یک زن در میزان هنرمندی اون در شوهرداری و همچنین توانمودی اون در بارداری و زایمان و بزرگ کردن بچه خلاصه میشه
سیما احمدی
چهارشنبه 6 دی 1396 00:26
مطمین هستم خانم بی نامی که این نظرات را مطرح کرده اند مجرد هستند و برای خودشون یک همسر خیالی ( که به احتمال زیاد بالش رخت خوابشان هستند) ساخته اند.
یا شاید هم عروسک خرس بزرگی که موقع خواب آن را بغل می کنند و می خوابند.
چون معتقد هستند که به همسرشان قدرت تصمیم گیری می دهند پس این همسر صد درصد در تخیلات ایشان است.
محمود
چهارشنبه 6 دی 1396 00:02
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار
تصمیم گرفته بودم دیگه اینجا کامنت نزارم اما دیدم بحث شیرینه ی حرف هایی زده شد.
خواهر گرامی ناشناسی که چندروزیه بی وقفه و یک تنه در مقابل این همه دوستان ما استدلال میارید که صد البته فرهیخته تر از امثال حقیر هستن. درباره اشتغال بانوان سوال بنده از شما اینه آیا کل معیارهای ارمانشهری فقط باید مطابق "راحتی بانوان" چیده بشه؟ خب من نظر شمارو راجب وجود پزشک های متخصص زنان قبول دارم و اینکه بیمارستان های زنان زایمان حدالامکان وجود داشته باشه(در حد توان جامعه) اما نظرتون راجب بانک بانوان چیه؟ اتوبوس های بانوان؟ پارک بانوان؟ حوزه های رای گیری بانوان؟ جزیره بانوان؟(که طرحش در اتاق بازرگانی مطرح شد اما به ثمر نرسید) آیا به نظر شما روند تفکیک کل جامعه به "مخصوص بانوان" و "مخصوص هردو جنس" منطقیه؟ اصلا راجب آیندش تامل کردین؟ خب زمان پیامبر درسته پیشرفت الان نبود اما خب بهرحال اعراب زاغه نشین که نبودن ، ی مدنیت و اجتماعی داشتن، آیا زمان پیامبر هم وضعیت جامعه به همین منوال بود؟ یا اینکه الان در اروپا و کشورهای جهان اول وضعیت جامعه این چنینه؟؟!
درویش
سه شنبه 5 دی 1396 23:52
خطاب به داداش مهدی گل:

آقا مهدی این نظر آخرت را عشق است... لعنت به فمنیست... یعنی خداوکیلی امدیوارم اون فهمنیست هایی که باعث شدن زندگی امثال من به نابودی کامل برسه، خدا هم زندگی آنها به آتش بکشه...
سه شنبه 5 دی 1396 23:33
لعنت بر فمنیسم و طرفدران و مروجان آن خصوصا از نوع اسلامیش که از همه خطرناکتر است
مهدی
سه شنبه 5 دی 1396 23:30
از سوی دیگر وقتی کشور دچار حمله شد باید عمودی برویم و افقی برگردیم، و اینکه با هجوم نسوان همواره طلبکار و اتباع خارجی به بازارهای کار مواجهیم و از همه بدتر رکود کشور است، یا باید قوانین کشور ما نیز مانند کشورهای فمنیستی شود و نفقه 100 درصدی و مهریه از دوش مردان برداشته شود یا اینکه دستورات اسلام مو به مو بدون کاست اجرا شوداینکه نمی شود در برخی جاها چون به مذاق عده ای خدا بیخبر خوش نمی آید دستورات اسلام را تعطیل کنیم و هر جا به سود همان عده بود آن را اجرا کنیم.
مهدی
سه شنبه 5 دی 1396 23:25
آنوقت شما بیا هی حرف از توانمدیهای داشته و نداشته ات بزن، اگر مرد در جامعه می باشد بیشترش به خاطر وظیفه پدریش است و در راستای وظیفه اش، در مورد شغل هایی که ذکر کردی خوب به فرض حرف شما قبول؛آیا تا کنون سری به شرکت های خصوصی زده ای حداقل در خوشبینانه ترین حالت 80 درصد نسوان در حال کار هستند، سری به ایستگاه های مترو زده ای فقط مانده که جارو کش هایش زن باشند که انهم چند صباحی دیگر می شود، سری به بانکها زده ای، سری به مخابرات زده ای، دیگر زنان به کارگاه های ساختمانی پیمانکاری نیز نفوذ کرده اند، مگر ما مردان این سرزمین چه گناهی کرده ایم که در این کشور به دنیا آمده ایم دو سال سربازی و بیگاری
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین پست ها
html] [/html]
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو