تبلیغات
کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - توصیه هایی خواهرانه برای آقایانی که می خواهند همسرشان عاشق و مطیع آنها شود:

توصیه هایی خواهرانه برای آقایانی که می خواهند همسرشان عاشق و مطیع آنها شود:


1-   به او بگویید دوستت دارم و از ظاهر و اندام او تعریف و تمجید کنید . هر قدر که این حرف ها مبالغه آمیز تر بوده و بیشتر حالت چاخان کردن داشته باشد بهتر است. این اصل خیلی مهم است یعنی چاخان کردن در مورد زیبایی ظاهری

 

2-   هر چند وقت یکبار برای او گل بخرید. حالت یک شاخه بودن خیلی بهتر ازدسته گل است و به او بگویید این را برای توچون خانم خوش بویی هستی خریده ام. بهترین گل رز قرمز است. گاهی هم مریم یا گل دیگری که رز قرمز خیلی تکراری نشود.

 

3-   خریدن کارتی که روی آن عکس قلب قرمز باشد و نوشتن متنی عاشقانه در اون کارت (از این متن ها در اینترنت زیاد هست) و کشیدن چند قلب زیر آن با خودکار.

 

این کارت را بطور مستقیم به او ندهید بلکه آن را درون کیف یا کمد یا لای لباسهایش قرار دهید که آن را خودش اتفاقی پیدا کند.

 

4-   با ماژیک قرمز که پاک نشود اسم خودتان و همسرتان را درون دو قلب قرمز که به هم چسبیده اند روی آینه اتاق خواب بنویسید. کلا قلب قرمز در نگاه زنان بسیار فریبنده و محو کننده  و عاشقانه است بخصوص قلبی که کشیدگی به سمت پایین داشته و کمر باریک باشد.

 

5-   زدن عکس عروسی یا هر عکس عاشقانه دو نفره که بچه داخل آن نباشد به دیوار اتاق خواب

 

6-   چند روز قبل از تاریخ تولدش را به گوشی موبایلتان جهت یادآوری بدهید که یک وقت فراموش نکنید و برای تولدش هدیه ای تهیه کنید و حتما حتما روی آن قلب قرمز بچسبانید (در عروسک فروشی ها از این قلب ها می فروشند) یا شکلات طرح قلب.

 

7-   هر چند روز یکبار به طور غافلگیرانه او را نوازش کنید یا ببوسید یا بغل کنید. (زمانی که او انتظار این کارها را دارد خیلی کمک کننده نیست)

 

8-   تا جایی که می توانید و حوصله دارید گفتگو کنید، موضوع گفتگو زیاد اهمیت ندارد ولی اینکه حرف هایی مثل ورزشی یا سیاسی و ... نباشد بهتر است.


بین تمام اصول بالا گفتن زبانی "دوستت دارم" از همه مهمتر است.

 

بعد از اینکه چند ماهی این کارها را کردید و دل او را بدست آوردید – در حالی که ادامه می دهید - کارهای زیر را انجام دهید:

 

1-   به او قاطعانه و با جدیت خواسته خود را بگویید مثلا بگویید من دوست ندارم سر کار بروی یا از خانه زیاد بیرون بروی و ...(در خانه ماندن روحیه خانم ها را زنانه و لطیف کرده و در دراز مدت به آنها آرامش روانی می دهد) حرف خود را خیلی محکم بگویید، مرتب تکرار کنید و از آن کوتاه نیایید و برای انجامش به او تاریخ دهید و ... استمرار گفتن و قاطعیت خیلی مهم است.

1/1-  به محل کار همسرتان مراجعه کنید و به آنها بگویید من راضی نیستم همسرم اینجا کار کند و به آنها فشار بیاورید که استعفای همسر شما را بنویسند.

 

2-   خواسته های خود را شفاف به او بگوئید. بسیاری از خشونت های عاطفی که ما انجام می دهیم از روی نادانستن است. مثلا یک بار تلویزیون یک کارآفرین موفق را نشان می داد و من نادانسته از او تعریف کردم و بعد همسرم خیلی عصبانی شد و گفت من مرد خیلی خوبی برای تو هستم و مثل من نمی توانی پیدا کنی .... درحالی که قصد من اصلا مقایسه نبود.

 

3-   خواسته های خود را یکی یکی مطرح کنید وهر کدام به نتیجه رسید سپس بعدی را مطرح کنید.

 

4-   اگر در خانه خود ماهواره دارید حتما آن را جمع کنید. اگر می دانستید سریال های ماهواره ای که خانم ها مشتری ثابت آنها هستند چقدر تاثیر دارد که او نسبت به شما بی علاقه شود همین امروز این کار را می کردید.

 

5-   به هیچ وجه مالکیت یا به نام زدن ماشین و ... را برای همسر خود انجام ندهید. این کار در دراز مدت قوامیت شما را از بین خواهد برد.هدیه های کوچک عاشقانه خیلی بیشتر او را خوشحال می کند تا این چیزها.

 

6-   اگر تا به حال چیزی به عنوان لطف یا قدر دانی چیزی به نام او کرده اید مثل ماشین یا خانه یا زمین یا هر گونه مالکیتی که به او حس کند با آن پول خواهد توانست تنهایی زندگی کند حتما هر چه زود تر به بهانه ای که پول نیاز دارید و بدهکار هستید یا .... از او بگیرید و بفروشید و چند وقت بعد مجددا به نام خودتان بخرید. چون در سنین بالا میل جنسی زنان خیلی کم می شود و همین نیازهای مالی است که می تواند او را در خانه نگه دارد.

 

7-   رابطه همسر خود را با مادر و خواهر و خانواده خود جدی بگیرید. اکثر آقایان این رابطه را نادیده می گیرند. به هیچ وجه اجازه ندهید که او به خانواده شما توهین کند و با سردی ها مقابله کنید. غالب شدن زن بر مادر شوهر و خواهر شوهرش شما را در فشار روانی قرار خواهد داد و در نهایت همسرتان بر شما غالب می شود. این رابطه را جدی بگیرید.

 

8-   رابطه با مادرزن راجدی بگیرید. حتی اگر از او خوشتان نمی آید و معتقدید در زندگی شما دخالت می کند ظاهر را حفظ کنید. از دست پخت او تعریف کنید. روز زن را به او تبریک بگویید یا هدیه ای برای او تهیه کنید. گاهی برای احوال پرسی با او تماس بگیرید. مادر زن دارای قدرت زیادی است. حتی اگر همسرتان عاشق شما باشد مادر زن می تواند دخترش را از شما متنفر کند. پس احترامش را نگه دارید. البته اجازه ندهید برای زندگی شما تصمیم گیری کند. تصمیم خودتان را اجرا کنید ولی احترام بگذارید.

 

9-   اگر مایل هستید بچه دار شوید ولی همسرتان قبول نمی کند (با تبلیغات های منفی که بین خانم ها از بچه انجام می شود باعث شده بسیاری از مسیولیت بچه بترسند) او را در عمل انجام شده قرار دهید و بعد ادعا کنید که اتفاقی شده. این قدرتی است که خدا در شما قرار داده. این کار نهایتا صد درصد به نفع خود او تمام می شود و ترس بی موردش خواهد ریخت.

 

10-   کلا هیچگاه خانمتان را برای مشاوره خانواده پیش یک مشاور خانم نفرستید. چون اغلب مشاورانی که خانم هستند حسادت زنانه نسبت به مراجعه کنندگان خود دارند و هر چه او بیشتر در مورد زندگی خود توضیح می دهد این حسادت ها بیشتر می شود و در نهایت این مشاور همسر شما را به جهت منفی سوق می دهد. بهتر است یک بزرگتر یا مرد مطمئنی که خودتان او را می شناسید انتخاب کرده و دو نفری به او مراجعه کنید نه که او را تنهایی بفرستید. مشورت کردن و گفتگو می تواند در سختی ها برای او کمک کننده باشد و مشورت با شخصی غیر از خود شما می تواند به او اطمینان بیشتری بدهد.

 

 ۱۱- خیانت زنان به شوهرشان در اثر تبلیغات سریال های ماهواره یا دوستان مطلقه و ناباب یا زیاد بودن میل جنسی است. اگر فهمیدید همسرتان به شما خیانت میکند ماهواره را جمع کنید گوشی موبایل را از او بگیرید  و برای کم کردن و بی میل کردن زنان به رابطه جنسی، انجام رابطه جنسی بدون معاشقه و تحریک شدن قبلی خیلی موثر است.


 12- یکی از لایل اصلی اختلاف بین زن و شوهر ها و اینکه زن شما به شما همراه نمیشود این است که با مادر شما سازگاری ندارد.

اشتباه نکنید. اینکه مادر شما عاشق شما هست دلیل بر این نمیشود که عاشق زن شما هم هست. اتفاقا حسادت در همه زن ها وجود داره و در بسیاری اوقات مادرها به عروسشان حسودی میکنند چون میبینند که پسرشان زنش رو دوست دارد و ایشان را بغل می کند.

اگر دیدید همسر شما از مادر یا خواهر شما شاکی هست خودتان را کنار نکشید. یک جلسه تشکیل دهید دو طرف حرف هایشان را بزنند و در آخر آنها رابا هم آشتی دهید بگید روی هم را ببوسند.


13- بسیاری از زنها هر دعوایی که رخ می دهد مهریه را پیش می کشند و عند المطالبه بودن مهریه قدرت شما را در مقابل ایشان از بین می برد. برای جلوگیری از این مشکل یک مدتی رمانتیک و مهربان باشید و نامه های عاشقانه بنویسید و در کیف او قرار دهید. خودتان را کنترل کنید که اصلا عصبانی نشوید.

پس چند ماه از او بخواهید که به محضر بیاید و عند المطالبه را تغییر دهید یا میزان مهریه را کم کنید که قابل اجرا گذاشتن نباشد و به جای آن سفرهای خارجی یا چیز دیگری قرار دهید که ایشان هم راضی باشد. اگر قبول نکرد که بیاید به او بگویید بین من و مهریه یکی را باید انتخاب کنی یا طلاق بگیر و مهریه صد سکه و قسطی که برای من پرداختش راحت است یا اینکه بیا محضر و مهریه را تغییر بده که برای من قابل پرداخت باشد. اسم طلاق بیاید قبول می کند.خلاصه اینکه رمانتیک باشید و در عین حال قاطع. اگر واقعا دوست دارید قلبا عاشق شما باشد باید رمانتیک باشید. زنان گاهی در ظاهر گریه و شکایت و مخالفت راه می اندازند اصلا گوش ندهید. اگر گریه افتاد او را نوازش کنید و با او درد دل و گفتگو کنید ولی فقط جنبه حرف زدن داشته باشد تا او آرام شود و تاثیری در نظر و فکر شما نداشته باشد.  با او مشورت بکنید ولی در نهایت تصمیم نهایی را خودتان بگیرید و این کار به نفع او تمام می شود و احساس می کند همسر قوی تری دارد.

زنان دوست دارند هدایت شوند، دوست ندارند خودشان راه را پیدا کنند.

 

 


نظرات()   
   
چهارشنبه 27 دی 1396 22:05
زنها اگر خواهان برابری هستند باید خدا خدا کنن دوباره کره زمین آماج حملات شهاب سنگی بشه و نسل بشر کنونی وربیفته تا شاید نوع مادینه بتونه در جهان جدید از روز اول دوشادوش مردان در ساخت تمدن بعدی بشر نقش بازی کنه و جا برای ادعا کردن داشته باشه اما تا اطلاع ثانوی و تا روزی که دنیا همینیه که هست بدلیل اینکه از یه سوزن ته گرد گرفته تا شاتل فضائی و کامپیوتر و اینترنت و... دربست اختراع آقایون هست زنها عملا هیچ حقی ندارند و همینکه ما بهشون اجازه میدیم از امکانات مصنوع دست ما آقایان استفاده کنند نشان دهنده خوی کریمانه ماست
چهارشنبه 27 دی 1396 19:08
کستوپ
سه شنبه 26 دی 1396 20:17
تلبرررزز
سه شنبه 26 دی 1396 20:17
نتااتختالال
سیما
سه شنبه 26 دی 1396 10:59
دوهفته هست مسافرت هستیم پست جدید نذاشتم
.
lezathayezanane.blog.ir
درویش
سه شنبه 26 دی 1396 01:45
خانم سیما لطفا لینک وبلاگتون را گاه گاهی ذیل مطلب و کامنت تون درج کنین که راحت بشه پیداش کرد. مرسی
درویش
دوشنبه 25 دی 1396 12:38
یک جور می گین بچه بزرگ کردن، انگار داره به توله ی سگ خانگی شون غذا می دن.
اگه در این حد، حس مادری پست و سرشار از تهی است، چرا خانم های این مملکت دارن خودشون را .... می کنند که حق حضانت بچه را از مرد بگیرن؟
خانم هایی که درجه ی معرفتشون به این حد رسیده که تماما ثابت کن که مادر بابت شیر دادن به بچه ی خودش باید مزد بگیره... کسی مخالف این نیست... ولی نوع دیدگاه مهمه
سیما
دوشنبه 25 دی 1396 12:37
به خانم بی نام:

اتفاقا زن هایی که منفعل هستن مرد ها بیشتر عاشقشون میشن. اونهایی که فکر میکنن اگر سلطه داشته باشن زندگی شون بهتر پیش میره بعد از یک مدتی خودشون خود به خود میفهمن که اشتباه و سطحی فکر می کردن.
.
البته اینم بگم که به نظرم یک جاهایی مردها اشتباه هایی میکنن که اگر زن تذکر بده خوبه ولی خیلی از اوقات آقایون بخاطر غروری که دارن حرف زنشون رو قبول نمیکنن
.
در مورد مادر شوهر: اتفاقا مادر شوهر های سلطه طلب خیلی خودشون رو عقل کل میدونن و یک سره تو زندگی پسرشون دخالت میکنن و دستور صادر میکنن. بعد هم من در بند 12 نگفتم حق با عروس هست یا مادر شوهر. من گفتم جلسه تشکیل بدن که دعواها بیشتر نشه
درویش
دوشنبه 25 دی 1396 12:34
این دیدگاه شما خیلی بیش از حد مادی زده است.
نسلی که تمام انسانیت را خلاصه می کنه در کلاس نقاشی، استخر و رژ لب، فکر می کنه برای همین چیزا خلق شده است.

واقعا اون خانمی که مادری کردن برای فرزند را با رسیدن به آرزوهایی که ته تهش میشه یک لیسانس و دوتا خط چشم، یکی می دونین؟ برادرانه می گم اینقدر مادی به دنیای خودتون نگاه نکنید. چه معلوم، شاید همین فردا آخرین روز زندگی ما باشه.
درویش
دوشنبه 25 دی 1396 12:32
من دوستانه به شما پیشنهاد می کنم وقتی نظری ارائه می کنید به همین سی چهل سال اخیر زن زده نگاه نکنید که خیلی از امید و آرزوهایی که می گویید ساخته ی ترویج و تبلیغ و تلقین مجامع فمنیستی است...

جناب عالی بفرمایید چرا این استدلال شما برای 1400 سال پیش راهگشا نیست.

اگر مادر شوهر به همسر یک آقا حسادت می کند (که البته بنده تجربه ای ندارم و از فرموده های شما فرض می کنم) چرا الان وجود دارد؟ چرا از 1400 سال پیش تا الان وجود داشته؟
یکم فکر کن همین...

یعنی مثلا هشتاد سال پیش که همه ی دخترای یک شهر، یک روستا یک محل، بی سواد بودن، دانشگاه نمی رفتن، استخر نمی رفتن، گواهینامه ماشین نداشتند، کلاس نقاشی نی رفتند، از همچنان این حس حسادت بوده؟

به نظر من این حسادت ها برای نسل امروز ما خیلی پر رنگ تر شده.

مثلا شما n سال برو کلاس نقاشی... خب؟؟؟ تا الان چندتا این مملکت نقاش مشهور جهانی یا ملی از زن ها داشتیم؟
نسل جدید، تمامی مرزهای انسانیت را دریده است.

شما فکر کن، هنوزم که هنوزه، پدر من وقتی می خواد مادرم را مخاطب کنه پیش جمع، اسمش را نمی گه (حتی در جمع خانوادگی)، می گه: مادر فلانی...
نسلی که تا این حد، حیا و عفت داشته، الان با دختری روبرو میشه که اصلی ترین محتویات کیف زنانه شان، رژ لب و ریمل است...
والله تا صبح قیامت بنویسم، شما حرف من را نمی فهمید
دوشنبه 25 دی 1396 12:04
یکی از دلایل این که مادر شوهرها به عروس حسودی میکنند همین افکار نظیر خانم سیما هست که زنان فقط باید بچه بیاورند بزرگ کنند همه خواسته ها و باورها و آرزوهاشون بگذرن بچه را بزرگ کنند تربیت نه فقط بزرگ کنند .همه عمرشون رو وقف بچه می کنند این میشه که وقتی فرزند ازدواج کرد به همسر فرزندشون به جای یه عضو جدید خانواده به چشم یه رقیب که همه آرزوها و امیدهاشون تصاحب کرده نگاه می کنند .
دوشنبه 25 دی 1396 11:56
خانم سیما کامنت های شما به درد خودتون می خوره . خوشبختانه زنان امروز ما به اندازه شما منفعل و ساده و بی فکر و بی اراده و بی منطق نیستن. شما تو زندگی خودتون موندین .دیگه لطفا به بقیه راه حل نشون ندین .
دوشنبه 25 دی 1396 11:55
خانم سیما کامنت های شما به درد خودتون می خوره . خوشبختانه زنان امروز ما به اندازه شما منفعل و ساده و بی فکر و بی اراده و بی منطق نیستن. شما تو زندگی خودتون موندین .دیگه لطفا به بقیه راه حل نشون ندین .
درویش
دوشنبه 25 دی 1396 03:07
اما در مورد ساپورت
مرسی که از دیدگاه خانم ها این مورد را شرح دادین
اما من یک چیزی بگم
دیدین موقع نماز خوندن فکرمون هزار جا می ره که نمی فهمیم کجای نماز هستیم؟ رکعت چند هستیم؟
خیلی از افکار را شیطان موقع نماز خوندن به ما القاء می کنه که از نماز استفاده ای نبریم..

صحنه های شهوت آلود، ولو به صورت کاملا سهوی و یک دفعه، تا مدت های مدید تو ذهن یک مرد می مونه... و مدان اون را شیطان مخصوصا تو موقع نماز القاء می کنه...

إن الصلاة ینهی عن الفحشاء و المنکر
برای همین هست که ساپورت پوشیدن خیلی از جوانان ما را از نماز که ستون دین هست، جا می زاره.. و شاید درست نیست اینجاش را عرض کنم... شاید به سمت خودارضایی و در نهایت فیلم پرون و زناکاری بره...

از خود تعریف کردن مثل تف سر بالا می مونه...
ولی من وقتی می بینم سمت راست خیابان یک زن بی حجاب هست، صورتم را می کنم سمت چپ که نبینم.. و به قول شما خیره نشم...
می بینم خانمی که از سمت چپ می آد وضعیتش بدتر از سمت راستی هست... من باید چی کار کنم؟ خیابان هایی را در نظر بگیرد که بیشتر از صدها دختر و زن به این ترتیب تردد می کن...
درویش
دوشنبه 25 دی 1396 02:59
به نام خدا
سلام
نیمه شب بخیر
خانم سیما
در مورد بند 13 فکر کنم خانم انقدر هم ساده نباشه که گول دو تا نامه عاشقانه را بخوره... اونم خانم های این دوره زمانه که بیشتر از هرکسی بلد هستند از احساسات عاشقانه ی مردان سوء استفاده کنن... ولی خدایی اون سفر را خوب اومدین:)

البته من یاد اون ایه قران کریم می افتم که گفت: "ایا روا می دارید که با به بهانه آن تهمت بزرگ (زشت کاری و فحشا) چیزی از مهر آنان بکاهید) (به مضمون)
تو سوره مبارکه نسائ باید باشه

منظورم اینکه فکر نکنم اینم خیلی وجدانی باشه که بخواهیم کسی را فریب بدیم... فریب دادن کار زشتی هست... زن و مرد نداره... خب البته اون سفر را میشه یک جوری توجیح کرد... واقعیت را بهش گفت و بهش گفت که به جای مهریه ات یا بخشی از مهریه ات ببرمت سفر فلان کشور... بالاخره خودش عاقل و بالغ هست زن، تصمیم می گیره... منظورم این هست که هدف فریبکاری نباشه...

امیدوارم از دست بنده ناراحت نشین آ... مننظرم را عرض کردم.
سیما
دوشنبه 25 دی 1396 02:15
مورد 1/1 رو در مورد اشتغال زنان در مقاله بالا اضافه کردم که به نظرم مهم اومد.
. مورد 13 رو هم در مورد مهریه و عند المطالبه
سیما
یکشنبه 24 دی 1396 23:53
در مورد آقایی که در مورد مردی با چهار زن در عربستان گگفته اند:
.
بله من قبول دارم که در عربستان مرد هایی که چهار زن دارند و زن های آنها همه با هم در یک خانه مسالمت آمیز زندگی می کند وجود دارند و چیز خوبی هم هست.
.
ولی باید هر کشوری را با فرهنگ خودش مقایسه کرد و اینکه فکر کنید اگر همسر شما با شما ناسازگاری دارد و به هر دلیل به شما خشونت عاطفی وارد می کند راهش گرفتن یک زن جدید است فکر اشتباهی است.
.
اگر زن جدید بگیرید و زن قبلی شما راضی نباشد آنها با هم به رقابت می افتند و از هر طرف به شما فشار مالی می آورند و هر دو شما را برای پول می خواهند.
.
راهش این است که به روش های گفته شده آنها را با خود همراه کنید.
.
باز هم اگر در زندگی مشترکتان مشکل خاصی وجود دارد و می بینید همسرتان به شما خشونت عاطفی وارد می کند آن را مطرح کنید با اسم مستعار. اگر از دست من کاری بز بیاید خوشحال می شم کمک کنم.
سیما
یکشنبه 24 دی 1396 19:01
آقایون محترم:
یکی از لایل اصلی اختلاف ین زن و شوهر ها و اینکه زن شما به شما همراه نمیشه اینه که با مادر شما سازگاری نداره.
.
اشتباه نکنین. اینکه مادر شما عاشق شما هست دلیل بر این نمیشه که عاشق زن شما هم هست. اتفاقا حسادت در همه زن ها وجود داره و در بسیاری اوقات مادرها به عروسشون حسودی میکنن چون میبینن که پسرشون زنش رو دوست داره و اونو بغل میکنه.
.
اگر دیدین زن شما همش از مادر یا خواهر شما شاکی هست خودتون کنار نکشین. یک جلسه تشکیل بدیم=ن دو طرف حرف هاشون بزنن و در آخر با هم آشتیشون بدین. بگین روی هم ببوسن.
سیما
یکشنبه 24 دی 1396 18:55
آقای درویش:
این خانمی که پشت سر هم پیام میزاره با مردها بده و مرد ستیزه و مشخصه که مطلقه نیست و تجربه زندگی مشترک هم ندار. این یک دختری هست که سنش بالاست (چون خیلی حاضر جوابه و از رو نمیره میگم)و علت مرد ستیز بودنش هم اینه که یک مردی بهش وعده ازدواج داده ولی بعد زده زیرش. چند سال باهاش بوده بعد رفته با یکی دیگه عروسی کرده
.
در مورد دخترهایی که ساپورت میپوشن:
اینا از دید خودشون نگاه میکنن و ساپورت رو قشنگ میدونن و اگر ازشون بپرسی که به نظر شما اگر پسر جوان و مجردی شما رو با ساپورت ببینه چه حسی داره جواب میدن به نظرش قشنگ میاد. اونا اصلا به دید جنسی به قضیه نگاه نمیکنن. شما اگر اذیت میشی از نگاه کردن به این ساپورت ها خوب بهشون خیره نشو. نگاهت رو بکش از روشون.
یکشنبه 24 دی 1396 13:43
کامنت 10:46
اگر خوب نگاه کنی می بینی همین الآنم رییس سازمان ملل و روسای جمهور کشورهای بزرگ دنیا و مدیران و موسسین کسب و کارهای عظیم و اساتید صاحب سبک در عالم علم و الباقی مشاهیر همگی مرد هستند لذا کما فی السابق شما زنان در صورت اتحاد سیستماتیک ما آقایان فرصت عرض اندام و منم منم نخواهید داشت.
درویش
یکشنبه 24 دی 1396 11:55
به نام خدا
سلام
خطاب به نظر پایین:
ای کاش همین طور باشه که شما می گین... کاش زنان قبله گاه شوند و کاش همه ی این ها که برای زنان آرزو کردین زودتر به دست بیاد.. شاید دل خدا برای من بنده اش سوخت و خواست ظهور و فرج مهدی را جلوتر بندازه.
این دنیا ارزش این همه ظلم کردن را نداره...

ظلم اینکه من از شما بابت اینکه چندتا پیام پایین تر حرف بی ادبی و زشت زدم عذرخواهی می کنم و کسب حلالیت. امیدوارم گذشت کنید. موفق باشید.


انتظار؛ مذهب اعتراض.
کسی که از حال خشنود است بی شک منتظر نیست.
(علی شریعتی)
یکشنبه 24 دی 1396 11:15
در ضمن کدوم تمکین مطلق !!

طبق قانون جدید زنان عربستان برای مسافرت و تحصیل و اشتغال دیگه نیاز به اجازه همسر یا پدر ندارند .
یکشنبه 24 دی 1396 10:46
شما مردان دیگه بازگشت به گذشته عقب مانده ای که زنان را ضعیفه می خواندند دیگر در هیچ جای دنیا نخواهید دید .
در ضمن قابل توجه زنان از لحاظ تحمل درد و مقاومت در برابر بیماری ها به خاطر یک کوروزوم x بیشتر نسبت به آقایان قوی تر هستند .

این هم پاک کنید .کلا واقعیات فقط می تونید پاک کنید نه انکار !!!
یکشنبه 24 دی 1396 09:10
واقعیت اینه که زنها از روز ازل تا قیام قیامت ضعیفه بودند و هستند و خواهند بود اما ما هر چی میکشیم از خائنین بی مغز در بین خودمون میکشیم!
عربستان سقوطی نسوان رو به استادیومهای ورزشی آقایون راه داده که غلط کردهاما مسخره تر از اون اینه که نرینه های وطنی از شادی در پوست خودشون نمیگنجن و هی میگن ایشالا کشور بعدی که این خبط رو میکنه ایران باشهآخه یکی پیدا نمیشه بگه نادان جان چرا سطح درآمد و امنیت اقتصادی اجتماعی و لزوم تمکین مطلق زنان از مردان در عربستان رو نمی بینی و فقط گیر دادی به بازشدن راه پای زنان به اماکن مردانه؟!؟
جالبه همین عشاق عربستان زندگی مسالمت آمیز چهار همسر یک مرد در خانه در کنار هم رو نمی بینن!!!
درویش
شنبه 23 دی 1396 16:00
خطاب به نظر پایین:
بر خلاف شما بنده یک طرفه با قاضی نمی رم... آره راست می گین؛ اتفاقا من هم می شناسم خانم های با شخصت و مؤمنی را که شرایط زندگی به حدی براشون سخت شده که نصفه های شب، زیر پتو، کنج خلوتی جایی گریه کرده اند، سال های سال را هم با غم و اندوه و افسردگی پشت سر گذاشته اند. اما راضی نشده اند کمترین گناهی بکنند. برای اینکه شاید اگه بیرون سر کار برند، عفت و حیاشون مورد هتک قرار می گیره... همون آیین مادران ما در سال های خیلی دور... اما امروزه روز می بینیم که خانم، با کمال افتخار، سوپر مارکت باز کرده

ما ملت شعار هستیم که هر سال حسین را اول شعبان به دنیا می آوریم و ظهر عاشورا ذبحش می کنیم و قیمه اش را می خوریم... دریغ از اینکه گفت: "هیهات من الذله"

خانم محترم؛ مردن بهتر از زندگی با ذلت است که از نشان های آن افسردگی است... جوانان ایران چرا حسین وار زندگی نمی کنند؟
یا اون آخوند بنده خدایی که در زمان رضا شاه گفته بود:
"حال که قرار است بمیریم، چرا دیگران ما را نکنشند"

سر کار خانم، کسی در جامعه ی ما، انقدری وضعیت بغرنجی نداره که بخواد دست به اعتراض بزنه...
اعتراض را کسانی می کنند که تحمل مرگ، سهل تر از تحمل شرایط زندگی است.
درویش
شنبه 23 دی 1396 09:59
شما الان دقیقا مشکلت چیه؟
کار نداری؟
ازدواج نکردی؟
مشکل مسکن داری؟
پول و سرمایه نداری؟
مشکل کبمود توجه داری؟

واقعا خدا را شکر می کنم که الحمدلله اوضاع مملکت ما به گونه ای پیش رفته که الان تمام مشکل نیمی از مملکت ما این هست که چرا زنان حق ورود به ورزشگاه را ندارن...
بخدا من از فردا تبلیغ می کنم که این مشکلشون حل بشه...
درویش
شنبه 23 دی 1396 09:55
خانم محترم؛
نمیشه هم از آخور خورد هم از توبره...

اگه فکر می کنی مسلمانی باید با قواعد اسلام بری جلو/ نه با اسلامی که از توش "لایحه منع خشونت علیه زنان" درمی آد...

تو و امثال تو حق ندارن هم از مزایای اسلام استفاده کنن هم مدعی استفاده از سکولاریسم غربی باشن...
درویش
شنبه 23 دی 1396 09:51
شما اگه با وجود این همه حقوق باز هم ناراضی هستین، من خیلی خوشحال می شم جامون را عوض کنیم آ... جدی می گم...

خدا را شکر بعد از پاره کردن هنجره مون یک نفر به این رسید که این همه حقوق مادی که به شما زنان داده شد، لازمه ی خوشبختی نیست...

اصولا کسی که بنای خوشبتختی خودش را بر ویرانی زندگی عده ای دیگر قرار بده، عدالت و حکمت خدا اقتضا می کنه جوابگوی اعمالش باشه...

می دونین چیه؛ یک زمانی آرزو می کردم داعش تو همین تهران بود... تا به این زنان ایرانی ثابت بشه حتی از زنان آمریکا هم آزادتر هستن... مشکل شما یک دونه مانتو است که اونم الحمدلله یک دختر 25-30 ساله، مانتوی یک دختر 8 ساله را می پوشه و اخیرا هم اونم تبدیل شده به مانتو جلو باز...

این یک مورد هم حل بشه، خیلی خوب می شه... دهن یک عده ای بسته ای مشه که با شعار "ظلم علیه زنان" خفمون کردن/

حیف، حیف نعمت خدا که در دست بعضی از آدمها قرار می گیره...
درویش
شنبه 23 دی 1396 07:51
از یک طرف جمهوری اسلامی با لایحه منع خشونت علیه زنان، همه نوع آزادی به زن داده/ از یک طرف زن ها خودشون را ریختن تو خیابان که با عرض شرمندگی از نظر من، ارزش یک سگ، بیشتر از از زنی هست که خودش را تو خیابان با بی حجابی عرضه می کنه... به راستی ارزش یک زنی که اندام خودش را با ساپورت در معرض دید قرار می ده چقدره؟
بی خیال، دنیاهای ما اونقدر از هم متفاوت هست که نه من حرف شما را می فهمم نه شما حرف من.

منتها اینکه گفتی مگر کسی مجبورشان کرده که مهریه سنگین را قبول کنند / هم جمهوری اسلامی/ هم این زنان خیابانی.

می بخشین ولی امثال شما آدم های خوبی نیستید.... خدا یک زنانی همه ی ما را صف می کنه و بازخواست می کنه.
چرا زمانی که عربستان این گشایش ها را بزرای زنان نداشت نمی آمدی اینجا بگی: "به به ما چه کشور خوبی هستیم حق اقل آزادی ما بیشتر از عربستان که مظهر اسلام است، هست"
بی خیال... خوش به حال شما... از زندگی لذت ببرید و گور بابای بقیه... به شما چه مربوط که فلانی چه زجری می کشد...
به قول سعدی:
تو کز محنت دیگران بی غمی/ نشاید که نامت نهند آدمی
درویش
شنبه 23 دی 1396 07:46
البته خودم هنوز موندم که چرا با این همه فشار روانی و روحی که دارم؛ بخوام شما را توجیه کنم یا پاسخی بدهم...

شنیدی می گن: "سنگ را بسته اند و سگ را گشوده اند"؟ این مصداق امروزه جمهوری اسلامی ایران هست که تو بلند بشی بگی:"مگه کسی مجبورش کرده مهریه سنگین قبول کنه".

آره مجبورشون کرده... جمهوری اسلامی، ارازل و اوباش را هر سه ماه یک بار به صورت ضربتی جمع می کنه و تو صدا و سیما نمایش می ده/ چرا؟
چون مزاحم "حق آزادی اجتماعی" زنان و نوامیس مردم شده

مگر نه اینکه آزادی تا جایی مورد قبول است که آزادی و حقوق دیگران را تضییع نکند؟

خودآرایی، بی حجابی، تبرج و عشوه گری و انواع و اقسام آرایش زنان در کوچه و خیابان "باعث سلب آرامش روحی، روانی و ایمانی مرد" می شود. آیا جمهوری اسلامی، هر سه ماه یک بار، همه بی حجاب ها را مثل گوسفند جمع می کنه و تو تلویزون نشان می ده؟

همین حق آزادی شما در بی حجابی تون، باعث می شه یک عده تحریک جنسی بشن و اگر اقدام به زنا کنند با اشد مجازات ربرو می شوند. یعنی اعدام/ در حالی که در سایر بلاد، براش حکم 5 سال زندان هست که بعد هم بخشیده می شه.

در کشور شماست که اگه یک قاچاقچی مواد مخدر صدها هزار نفر را نابود کنه لایق اعدام نیست؛ اما اگه یک مرد، به زن تجاوز کنه لایق اعدام هست.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین پست ها
html] [/html]