تبلیغات
کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - همجنسبازی در ورزش زنان ایرانی!

همجنسگرایی در ورزش زنان

ما در این سایت بارها از همسان سازی زن و مرد در تمامی عرصه ها و عاقبت آن صحبت و انتقاد کردیم و نسبت به کسانی که خواستار امتیازات ویژه برای زنان بوده اند تا زن و مرد را همسان کنند توصیه کردیم که از این کار خود دست بکشند.
مشاهده رفتار های اجتماع و گزارش های منتشر شده که طبعا بسیاری از آنها شاید سری هم باشد، دقیقا تحلیل های ما را تایید می کند!

********************************
روزنامه «قانون» نوشته است: همواره در تاریخ زندگی بشر، حداقل تعریفی که از خانواده وجود داشته چیزی غیر از پیوند یک زن و یک مرد جهت تولید نسل و نگهداری از فرزندان و رشد دادن آنها نبوده است. هم‌اکنون در قرن حاضر نظام غرب به تلاش برای دگرگون سازی این تعریف غریزی دست زده و به تدریج در حال زمینه‌سازی برای این تحریف بزرگ است.

مشکل روابط نامتعارف جنسی در ورزش ایران تابویی است که مدت‌ها کسی به آن نپرداخته است؛ اتفاق ناگواری که برخی معتقدند پرداختن به آن هم اخلاقی نیست.

در این گزارش قصد داریم به وجود این پدیده در فوتبال و فوتسال بانوان اشاره کنیم. هضم این اتفاق اگرچه مشکل است ولی مدارکی وجود دارد که آن را ثابت می‌کند. در این‌که این پدیده همه‌گیر نیست، شکی وجود ندارد. بانوان شریف و ورزشکار کشورمان با وجود تمام مشکلات و کمبود امکانات به دنبال موفقیت و پیشرفت هستند. بارها در روزنامه قانون از آن‌ها گفت‌وگوهایی منتشر و تحسینشان کردیم. در این میان اما برخی هستند که با اقدامات خود می‌خواهند نام و کار ورزشکاران کشورمان را زیر سوال ببرند. مخاطب تمام این گزارش همین ورزشکارانند.

در این گزارش قصد نداریم افشاگری کنیم بلکه هدف ما این است که جامعه ورزش بانوان را از وجود برخی افراد بری کنیم تا خانواده‌های ایرانی با خیالی راحت‌تر فرزندانشان را به سمت ورزش بفرستند.

پرونده به کمیسیون اصل 90 رسیده!

وجود روابط نامتعارف در برخی ورزشکاران بانوی کشورمان مدتی است که شنیده می‌شود. اگر با این حوزه سر و کار داشته باشید کاملا در جریان آن قرار خواهید گرفت. ورزش بانوان به دلیل آنکه کمتر مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد، این روزها درگیر یک معضل شده که نام آن «همجنسگرایی» است.

عبدالرحمن شاه‌حسینی که این روزها سرگرم بررسی گزارش کمیسیون اصل 90 در ارتباط با آلودگی‌ها در ورزش ایران است، در این‌باره به «قانون» می‌گوید: «پرونده همجنسگرایی در فوتبال و فوتسال بانوان این اواخر به دست ما رسیده و مفتوح است. این گزارش 80-70 صفحه است و به زودی بررسی می‌شود».

شاه‌حسینی که تمایلی به ارائه توضیح بیشتر در این‌باره نداشت، در ادامه گفت: «یکی از مراجع نظارتی گزارشی را در این‌باره به ما داده که همراه با تصاویری است، پرونده این گزارش مفتوح است و در کمیسیون اصل 90 مجلس بعدی بررسی خواهد شد؛ البته این گزارش خام است و نیاز به بررسی‌های بیشتر دارد».

این صحبت‌ها باعث شد تا به سراغ موارد بیشتری در این موضوع برویم؛ بانوان تیم ملی فوتبال و فوتسال تمایلی به صحبت درباره این ماجرا نداشتند و البته تعداد معدودی از آن‌ها اطلاعاتی در اختیارمان گذاشتند که بررسی آن‌ها جالب است. متأسفانه این بانوان اجازه ندادند نامشان را منتشر کنیم ولی نقل‌قول‌هایشان را می‌توانید در ادامه بخوانید. یکی از ملی‌پوشان فوتبال در همان ابتدای صحبت‌هایمان در این‌باره گفت: «وارد این ماجرا نشوید، این قصه سر دراز دارد».

او در ادامه ترجیح داد سکوت کند و درباره برخی از هم‌تیمی‌هایش صحبتی نکند. شاید بد نباشد اگر بدانید یکی از بانوان تیم ملی فوتسال هم که در روزهای اخیر جنجال‌های زیادی به وجود آورده، درگیر شایعاتی از همین جنس است؛ شایعاتی که البته قطعاً صحیح نیست.

برخی می‌گویند دلیل کنار گذاشتن او از تیم ملی و البته جنجال‌های فراوانی که به وجود آمد، همجنسگرایی‌اش با یکی دیگر از بانوان معروف تیم ملی فوتسال است. او در این‌باره به «قانون» می‌گوید: «اگر این مسأله وجود داشت چرا در بازی‌های جهانی حضور داشتم؟ برای ذهن بیمار این دوستان باید تأسف خورد».

به هر ترتیب برخی از جمله شاه‌حسینی می‌گویند این اتفاق در فوتسال بانوان وجود دارد، یکی دیگر از بانوان تیم ملی فوتسال در این‌باره می‌گوید: «من نمی‌گویم همجنسگرایی در بین برخی ورزشکاران بانو وجود ندارد، بله وجود دارد ولی واقعاً همه‌چیز در حد شنیده‌هاست، من چیزی در این‌باره ندیده‌ام».

او در ادامه می‌گوید: «چند وقت پیش این ماجرا سر و صدای زیادی به راه انداخته بود و حتی کار به جایی رسید که در فدراسیون اخطارهایی به برخی بازیکنان دادند به عنوان مثال گفتند حق ندارید موهای سرتان را پسرانه بزنید یا به نوع پوششمان ایراد گرفتند».

این ملی‌پوش در پایان اظهار می‌کند: «به هر حال برخی ورزشکاران اقداماتی انجام می‌دهند که چون دور از رسانه‌ها هستند، دیده نمی‌شود. البته این را هم بگویم که موضوع همجنسگرایی یا دو جنسه بودن به صورت خیلی معدود دیده می‌شود ولی وجود دارد، به عنوان مثال برخی از بانوان ما دوست دارند عمل کنند و پسر شوند چون دوجنسه هستند ولی خانواده‌هایشان این اجازه را به آن‌ها نمی‌دهند».

نگاه آخر

از بعد روانشناختی فرد همجنس‌گرا یک فرد پذیرنده است که آماده پذیرش هرگونه خواسته و دستوری است. با نگاهی به زندگی افراد همجنس‌باز معروف به‌خصوص در عرصه هنر و سیاست به خوبی مشخص است که این افراد تا چه اندازه در خدمت نظام سیاسی و فرهنگی غرب هستند.

به هر ترتیب همجنسگرایی در فوتبال و فوتسال بانوان اتفاق عجیبی است که خوشبختانه در حال پیگیری است. شاه‌حسینی و دستگاه قضا حالا درگیر ماجرای ناگواری شده‌اند. انتظارها این است که آن‌ها با قاطعیت به این ماجرا ورود کنند و ورزش ایران را از لوث وجود برخی آلودگی‌ها پاک کنند. کمیسیون اصل 90 باید ورای تصمیمات مصلحتی به دنبال جلوگیری از این اتفاق باشد تا مبادا دامن بانوان پاک ورزشکار ایران زمین آلوده به این اتفاقات شود.


نظرات()   
   
nike air max classic 2016
یکشنبه 13 آبان 1397 06:32
<a href="http://www.anderson-reinhart.net/28/neutral-grey-chlorine-blue-air-max-95-air-yeezy-store-net ">neutral grey chlorine blue air max 95 air yeezy store net</a><a href="http://www.anderson-reinhart.net/29/new-balance-996-grey-green ">new balance 996 grey green</a><a href="http://www.anderson-reinhart.net/3/air-jordan-retro-6-black-white ">air jordan retro 6 black white</a><a href="http://www.anderson-reinhart.net/30/wmns-nike-kaishi-drs ">wmns nike kaishi drs</a>
nike air max classic 2016 http://www.webdefense1.club/38/nike-air-max-classic-2016
fila 95 grant hill 1 og
یکشنبه 13 آبان 1397 06:32
<a href="http://www.audrieanddaisyfilm.club/35/women-jordan-size-10 ">women jordan size 10</a><a href="http://www.audrieanddaisyfilm.club/36/nike-air-max-plus-gs-tn-tuned-cargo-olive-shoes-air-max-nike-sneakers-olive-green-olive-green-nike-nike-tns-khaki-nike-shoes-green ">nike air max plus gs tn tuned cargo olive shoes air max nike sneakers olive green olive green nike nike tns khaki nike shoes green</a><a href="http://www.audrieanddaisyfilm.club/37/air-jordan-1-low-black-air-jordan-1-low-black-black-black-553558-010.-ebay-marketplace-logo ">air jordan 1 low black air jordan 1 low black black black 553558 010. ebay marketplace logo</a><a href="http://www.audrieanddaisyfilm.club/38/tokyo-jordan-retro-5 ">tokyo jordan retro 5</a>
fila 95 grant hill 1 og http://www.conauventilacion.net/3/fila-95-grant-hill-1-og
air jordan on sale today cheap air jordan on sale
دوشنبه 16 مهر 1397 07:52
<a href="http://www.die-therapeuten-berlin.top/17/nike-schuh-air-max-ltd-ii-plus-v.brown-v.brown ">nike schuh air max ltd ii plus v.brown v.brown</a><a href="http://www.die-therapeuten-berlin.top/18/nike-air-force-1-linen-release-date ">nike air force 1 linen release date</a><a href="http://www.die-therapeuten-berlin.top/19/air-jordan-aaa-wholesale-paypal ">air jordan aaa wholesale paypal</a><a href="http://www.die-therapeuten-berlin.top/2/air-jordan-cmft-max-sneaker ">air jordan cmft max sneaker</a>
[url=http://www.purplecrayonpower.top/5/air-jordan-on-sale-today-cheap-air-jordan-on-sale]air jordan on sale today cheap air jordan on sale[/url]
nike air force 1 lunar high gold nike air force 1 lunar high gold
دوشنبه 16 مهر 1397 07:52
<a href="http://www.geldlehrerin.top/1/adidas-neo-rugged-high-yellow-boot-adidas-neo-rugged ">adidas neo rugged high yellow boot adidas neo rugged</a><a href="http://www.geldlehrerin.top/10/adidas-ultra-boost-grey-orange ">adidas ultra boost grey orange</a><a href="http://www.geldlehrerin.top/11/nike-air-max-darwin-360-2012 ">nike air max darwin 360 2012</a><a href="http://www.geldlehrerin.top/12/zoom-pegasus-33-oc-nike-wmns-air-zoom-pegasus-33-oc-olympic-multi-color-multi-color ">zoom pegasus 33 oc nike wmns air zoom pegasus 33 oc olympic multi color multi color</a>
[url=http://www.gardenhomedentist.top/20/nike-air-force-1-lunar-high-gold-nike-air-force-1-lunar-high-gold]nike air force 1 lunar high gold nike air force 1 lunar high gold[/url]
jordan cp3 viii all star first look
دوشنبه 16 مهر 1397 07:51
<a href="http://www.ferme-hotel.top/20/teal-and-grey-retro-8-jordans ">teal and grey retro 8 jordans</a><a href="http://www.ferme-hotel.top/21/nike-internationalist-cool-grey-magenta-nike-nike-internationalist-sunset-tint-cool-grey-summit-white-hers-trainers ">nike internationalist cool grey magenta nike nike internationalist sunset tint cool grey summit white hers trainers</a><a href="http://www.ferme-hotel.top/22/nike-roshe-run-cargo-khaki ">nike roshe run cargo khaki</a><a href="http://www.ferme-hotel.top/23/solid-color-adidas-shell-toe ">solid color adidas shell toe</a>
[url=http://www.rxgaragedoors.top/34/jordan-cp3-viii-all-star-first-look]jordan cp3 viii all star first look[/url]
nike roshe run classic 3656 femme
دوشنبه 16 مهر 1397 07:50
<a href="http://www.bucurestiexpat.top/17/jordan-retro-5-t23-cheap ">jordan retro 5 t23 cheap</a><a href="http://www.bucurestiexpat.top/18/nike-kobe-9-elite-team-3 ">nike kobe 9 elite team 3</a><a href="http://www.bucurestiexpat.top/19/james-jarvis-x-nike-lunar-rejuven8-and-footscape-motion-england-editions ">james jarvis x nike lunar rejuven8 and footscape motion england editions</a><a href="http://www.bucurestiexpat.top/2/nike-air-max-90-sneaker-boot-uk ">nike air max 90 sneaker boot uk</a>
[url=http://www.hermanre.top/20/nike-roshe-run-classic-3656-femme]nike roshe run classic 3656 femme[/url]
womens nike air rejuven8 mule yellow grey
دوشنبه 16 مهر 1397 07:48
<a href="http://www.boutique-les-maries.top/28/nike-air-trainer-1-mid-superbowl ">nike air trainer 1 mid superbowl</a><a href="http://www.boutique-les-maries.top/29/nike-air-max-1-burgundy-black-white-nike-air-max-1-essential ">nike air max 1 burgundy black white nike air max 1 essential</a><a href="http://www.boutique-les-maries.top/3/nike-air-jordan-shop-in-germany-nike-wmns-nike-air-max-thea ">nike air jordan shop in germany nike wmns nike air max thea</a><a href="http://www.boutique-les-maries.top/30/jordans-1-28-shoes ">jordans 1 28 shoes</a>
[url=http://www.mcshanehealthcare.top/20/womens-nike-air-rejuven8-mule-yellow-grey]womens nike air rejuven8 mule yellow grey[/url]
Poker Online
جمعه 13 مهر 1397 10:05
I really like what you guys are up too. This
sort of clever work and coverage! Keep up the superb works guys
I've incorporated you guys to our blogroll.
Poker Online
جمعه 13 مهر 1397 10:05
I really like what you guys are up too. This
sort of clever work and coverage! Keep up the superb works guys
I've incorporated you guys to our blogroll.
nu retro air jordan 1 update
چهارشنبه 28 شهریور 1397 08:26
<a href="http://www.bostonnoir.com/13/jordan-clearance-shoes ">jordan clearance shoes</a><a href="http://www.bostonnoir.com/14/air-jordan-2-retro-infrared-cement-release-info ">air jordan 2 retro infrared cement release info</a><a href="http://www.bostonnoir.com/15/nike-kobe-5-pink-sky-blue ">nike kobe 5 pink sky blue</a><a href="http://www.bostonnoir.com/16/buy-dunks-online-india-air-max-95-360-2015-women ">buy dunks online india air max 95 360 2015 women</a>
nu retro air jordan 1 update http://www.pixelscambodia.com/30/nu-retro-air-jordan-1-update
visvim abarth moc denim folk loafers
چهارشنبه 28 شهریور 1397 08:26
<a href="http://www.workgroup-lanzarote.com/39/nike-lebron-11-low-dunkman-release-date ">nike lebron 11 low dunkman release date</a><a href="http://www.workgroup-lanzarote.com/4/adidas-neo-skate-beige ">adidas neo skate beige</a><a href="http://www.workgroup-lanzarote.com/40/adidas-adistar-raven-black-metallic-silver-medium-lead ">adidas adistar raven black metallic silver medium lead</a><a href="http://www.workgroup-lanzarote.com/5/nike-lebron-9-low-kaufen ">nike lebron 9 low kaufen</a>
visvim abarth moc denim folk loafers http://www.mieinstant.com/20/visvim-abarth-moc-denim-folk-loafers
nike air max purple patta
چهارشنبه 28 شهریور 1397 08:25
<a href="http://www.josubufilms.com/33/nike-lebron-zoom-soldier-8-blanc-noir ">nike lebron zoom soldier 8 blanc noir</a><a href="http://www.josubufilms.com/34/womens-nike-free-6.0-orange-red ">womens nike free 6.0 orange red</a><a href="http://www.josubufilms.com/35/adidas-eqt-support-93-17-welding-pack ">adidas eqt support 93 17 welding pack</a><a href="http://www.josubufilms.com/36/retro-12-all-white ">retro 12 all white</a>
nike air max purple patta http://www.losabogadosdeinmigracion.com/9/nike-air-max-purple-patta
nike air max tn womens yellow orange
چهارشنبه 28 شهریور 1397 08:25
<a href="http://www.holly-kerchner.com/nfl5-1/richie-incognito-jersey-miami-dolphins-68-youth-green-elite-jersey-nike-nfl-jersey-sale ">richie incognito jersey miami dolphins 68 youth green elite jersey nike nfl jersey sale</a><a href="http://www.holly-kerchner.com/nfl5-10/black-justin-durant-mens-jersey-nfl-atlanta-falcons-52-elite-alternate-jerseys ">black justin durant mens jersey nfl atlanta falcons 52 elite alternate jerseys</a><a href="http://www.holly-kerchner.com/nfl5-2/89-cole-wick-jerseys-nh ">89 cole wick jerseys nh</a><a href="http://www.holly-kerchner.com/nfl5-3/limited-gino-gradkowski-mens-jersey-denver-broncos-77-home-orange-nfl ">limited gino gradkowski mens jersey denver broncos 77 home orange nfl</a>
nike air max tn womens yellow orange http://www.mississauga-wedding-photographer.com/5/nike-air-max-tn-womens-yellow-orange
https://thesandersfirm.com
دوشنبه 19 شهریور 1397 22:52
Excellent post. I was checking continuously this weblog
and I am impressed! Very helpful information particularly the final part :
) I deal with such information a lot. I
was looking for this certain info for a very long time.
Thank you and best of luck.
sandblasting equipment near me
سه شنبه 6 شهریور 1397 16:10
Dry ice blasting does not require drying time.
sandblasting sand for sale
پنجشنبه 1 شهریور 1397 10:31
Sandblasting is effective price saving and messy.
شنبه 6 مرداد 1397 03:46
زن فاسد مساوی شیطان است لعنت بر زنان فاسد عامل بدبختی ما مردان زنانند باید بازنان به زبان زور صحبت کرد
Vincent
پنجشنبه 4 مرداد 1397 14:26
Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this
write-up plus the rest of the website is extremely good.
سه شنبه 2 مرداد 1397 23:57

اگر به زنان ازادی بدهی به خاطر کم عقل بودن هم خود و هم‌ جامعه را به فساد و تباهی می کشد بالای سر زن باید چوب باشد بعدش یک عده از حقوق برابر زن و مرد صحبت می کنند مگر زن هم حقوق دارد خدا زن به خاطر بقای نسل انسان که همان مرد است آفریده چون به جز این بدرد هیچ کاری نمی خورد تمام
دوشنبه 1 مرداد 1397 23:42
اگر زنان نبودند مردان به بهشت می رفتند پشت هر فتنه ای یک زن هست یک زن باعث شد مردان از بهشت بیرون رانده شوند بیشتر شاید بیش از نود درصد گناهانی که یک مرد انجام می دهد باعثش زن است عامل بدبختی مرد دشمن شماره یک مرد در کل زن مساوی است با شیطان لعنت بر مردان زن ذلیل که باعث آزادی بیش از حد به زنان شده خدا مردان قدیمی را رحمت کند فقط با زن جماعت با کمربند چرمی حرف زد
virginia beach virginia directions
یکشنبه 31 تیر 1397 13:34
Cash and bank information must also be entered.
texas a&amp;m university corpus christi zip code
شنبه 30 تیر 1397 04:24
Money and financial institution data must
also be entered.
virginia beach virginia county
شنبه 30 تیر 1397 03:00
Cash and bank information must also be entered.
silva ultramind centering exercise mp3
سه شنبه 26 تیر 1397 02:05
I've been surfing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours.

It is pretty worth enough for me. In my opinion, if all site
owners and bloggers made good content as you did, the web will be a lot
more useful than ever before.
cac tu the quan he tinh duc
پنجشنبه 21 تیر 1397 17:14
I like the valuable information you provide in your articles.
I will bookmark your blog and check again here frequently.
I'm quite certain I will learn many new stuff right here! Good luck for the next!
furniture
شنبه 16 تیر 1397 01:38
I've been surfing online more than 4 hours today, yet I never found any interesting article
like yours. It is pretty worth enough for me. In my view,
if all webmasters and bloggers made good content as you did, the net will
be much more useful than ever before.
Viagra Kopen Veilig
چهارشنبه 13 تیر 1397 10:07
I uѕeԀ to be suggested tһis web sie thr᧐ugh my cousin. I am not sure whеther thiѕ
publish іs ѡritten by hіm aas nobody eⅼsе қnow such designated apρroximately my
trouble. Үou're amazing! Тhanks!
Teodoor
دوشنبه 11 تیر 1397 10:47
Amazing blog! Ⅾo you hаve any tips and
hints for aspiring writers? І'm hoping to start myy ownn website ѕoon Ьut I'm a
little lost on eᴠerything. Woսld ʏoᥙ recommend starting wjth ɑ free platform ⅼike Wordpress or go
for a paid option? Ꭲhere are sо mаny optijons
out tһere thɑt I'm comрletely confsed ..
Any tips? Ꭲhank ʏou!
acting resume format
سه شنبه 5 تیر 1397 01:47
Well rounded folks often make good actors.
actors in black panther from south carolina
دوشنبه 4 تیر 1397 14:36
Most actors make investments their time and efforts poorly.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین پست ها
html] [/html]