کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - تاکتیک سایت های حامی فمینیسم در بازی دادن کاربران نظردهنده

 ارزیابی سیاست های سایت های حامی فمینیسم در تعامل با کاربران و بازنشر نظرات آنها برای ما می تواند آموزنده باشد. نگاهی به چند نمونه و نکات آن می اندازیم:
Image
یکی از فروم های سایت «هم میهن» که مدت زیادی است که تبلیغات آن بر سر سایت الف خودنمایی می کند نشان می دهد اختصاص دارد به مطلبی با عنوان « انجمن ضد فمینیست ها(ورود فمینیست ممنوع)». در این انجمن، مدیر آن پیغامی را مرتب در بطن پست ها تکرار کرده است که بیانگر رویکرد کلی راه اندازی این بخش می باشد. وی در عبارت خود آورده است: «اقا این تاپیک تاپیک ضد فمینیست یعنی ضد جنسیت موءنث ... شرط اول شما باید هر گاه دختری رو میبینید با اون مثل دشمن جونی خودتون رفتار کنید توی پرانتز که همین جور هم هست ... در ضمن هر کس ثبت نام کرد باید توی امضاش این عبارت رو بتایپه: THE.ANTI.FIMINIST.GROUP».

در ذیل این مطلب در تالار گفتمان هم میهن کوشیده شده است که هر کسی که به فمینیسم انتقاد دارد و در زمینه حمایت از حقوق مردان و حفظ بنیان خانواده و مخالفت با مدرنیته اظهار نظر می کند را به عنوان «ضد جنسیت مونث» معرفی کند.

این مطلب را در زیر بخوانید:
ضد فمینیسم یعنی ضد جنسیت مونث!!!
http://forum.hammihan.com/thread9385-20.html 

این اقدام چند نکته مهم در بردارد:
- فمینیسم به معنای زن سالاری است (برخی آن را «اصالت زن» می نامند که در اینجا اصالت به معنای حق به جانب بودن و سالار است). لذا ابدا ضد فمینیست بودن به معنای ضد زن بودن نیست بلکه به معنای ضد زن سالاری است.
- طراحان اینگونه مطالب در صدد هستند با لوث کردن اقدامات و فعالیت های انجمن گونه فعالان حقوق مرد در فضای سایبر، حرکت آن ها را لوث و تمسخرآلود جلوه دهند.
- نویسنده و مدیر این تالار که خود مشخص است که فمینیست است (از این عبارت می شود به خوبی فهمید "در شرط اول شما باید هر گاه دختری رو میبینید با اون مثل دشمن جونی خودتون رفتار کنید توی پرانتز که همین جور هم هست") یک نمونه از فمینیست هایی است که می کوشند پسران و مردان را علیه دختران و زنان بشورانند. این رویه باعث می شود دو جنس از یکدیگر متنفر شوند و این باعث رونق جنبش های جنسیتی زنانه می شود. 
- فمینیست ها از اظهار تنفر پسران و مردان برای تقویت فعالیت های فمینیستی زنان و دختران جوان استفاده می کنند. با توجه به اینکه فمینیست ها از جانب رسانه های روشنفکر و قدرتمندان فاسد و سرمایه داران کثیف در کشور ما حمایت کامل می شوند، دامن زدن به ضدیت بین زن و مرد به طور کامل به نفع فمینیست ها تمام می شود.
- همچنین می توان به سرقت کلیدواژه های ضد فمینیسم برای بالا قرار گرفتن در نتایج نمایش داده در جستجوی گوگل نیز می توان اشاره کرد. به عبارت بهتر فعالان حقیقی ضد فمینیسم نیز می توانند تارنمایی زده و فمینیسم را مورد تمسخر قرار دهند تا در نتایج گوگل در رتبه های بالا نمایش داده شود.

Image
دامن زدن به جنگ و جدال های فمینیستی و عدم انتشار نظرات پرمحتوا در بخش نظرات سایت الف 
در نمونه ای دیگر، سایت الف که یدی طولانی در انتشار مطالب فمینیستی دارد مطلبی را با عنوان زیر در لینک زیر منتشر کرده است:
زن خبانتکار با همدستی یک جوان، شوهرش را به ته دره پرت کرد
http://alef.ir/vdcf1mdmtw6d0va.igiw.html?323695

در ذیل این مطلب شاهد هستید که برخی نظرات که حامل رویکرد های فمینیستی می باشد نمایش داده شده اند. تاریخ انتشار این نظرات نیز قابل توجه است. انتشار خبر در ساعت 7:40 و درج نظر مربوطه در ساعت 8:53. زمان انتشار نظرات که همه نظرات اولی به یکباره نمایش داده شده اند. نکته حائز اهمیت این است که نظر اولی اختصاص دارد به یک نظر تند مبنی بر اعدام زن خائن. در نظر دوم که همزمان با نظر اول منتشر شده است نویسنده از دریچه نگاه منطقی به توجیه جنایت و خیانت آن زن پرداخته است. 

ما بلافاصله با مشاهده این خبر این نظر را در ذیل این مطلب نوشتیم ولی این نظر پس از انتشار نظراتی که برخی از آن ها یک روز دیرتر از نظر ما درج شده بودند و پس از چند روز که این خبر به طور کامل از صفحه اول سایت الف حذف شده بود از جانب دست اندرکاران سایت الف منتشر می شود. متن کامل نظر ما را در زیر بخوانید: 

"اینکه یک زن دست به خیانت می زند به این دلیل نیست که حق طلاق ندارد بلکه به این دلیل است که زن خائن، آدم هوسبازی بوده. راهی که دین اسلام برای برخورد با این دسته از زن های خائن و مردهای احمق در نظر گرفته است سنگسار در ملا عام است. سنگسار حکم خشنی بوده که در ملا عام، ترس و وحشت را در دل زنان و مردان می اندازد تا دست به این اقدام نزنند. دادن حق طلاق به زنان در کنار حقوق دیگر مثل مهریه و نفقه و اجرت المثل و نحله و هبه باعث فروپاشی خانواده می شود. چون دیگر هیچ مرد عاقلی ازدواج نخواهد کرد. ضمن اینکه هیچ دادگاهی چنین طلاقی را به رسمیت نمی شناسد. شما فکر کردی اگر فردا زنی دست به خیانت بزند و برود به دادگاه بگوید طلاق می خواهم مسئله حل خواهد شد. این ایده شما، برسمیت شناختن خیانت زنان و هوسبازی آنهاست.
همچنین خاطر نشان می سازم همینک خیلی از زنان هستند که به شوهرشان خیانت می کنند ولی شوهرشان می گوید بیا طلاقت دهم ولی زن می گوید مهریه و نفقه اش را می خواهد تا طلاق بگیرد. اگر قرار باشد حق طلاق به زنان داده شود باید خیلی از قوانین تغییر کند و تغییر قوانین الهی و اسلامی منجر به نتایج دیگری در جامعه می شود که مطمئنا اثرات سوء آن را در پی خواهد داشت."

نکته:
- نتیجه آنکه دست اندرکاران سایت الف می کوشند تا افراد سنتی را افراطی و بی منطق جلوه دهند و از سوی دیگر سعی می کنند با ابزار رسانه، فمینیست ها را افرادی منطقی جلوه دهند. بر همین اساس، اگر شما یک مسلمان باشید و بخواهید با ابزار منطق و مطالعات تان مطالب این سایت را نقد کنید از جانب دست اندرکاران این رسانه ها منتشر نخواهد شد مگر پس از حذف مطلب از صفحه اول.

Image
همچنین همین سایت در مطلبی دیگر ضمن مقایسه نرخ بیکاری زنان با مردان بر معضل بیکاری مردان به واسطه دامن زدن به اشتغال زنان دامن زده است. در ذیل این مطلب شاهد هستید که به صورت کاملا هدفمند، برخی در زیر این مطلب از جانب افراد مثلا متدین اقدام به نظرات توهین آمیز گذاشته و با لحنی زشت و زننده، زنان خانه دار را تحقیر کرده اند و جالب تر آنکه این نظرات توهین آمیز از جانب سایت الف نیز به طور کامل در بخش های مختلف نظرات منتشر شده است. برخی از افراد ساده لوح نیز فکر می کنند این نظرات مردم است در حالی که واقعیت این نیست و این نظرات تایید شده که حاوی توهین است بیانگر سیاست های پشت پرده تایید کنندگان این نظرات در سایت الف است. 

مطلب سایت الف:
زنان بیکارترند یا مردان؟
http://alef.ir/vdcjv8etiuqe8hz.fsfu.html?322915 

نکته:
- فمینیست ها سعی می کنند از جانب افراد ضد فمینیست به شکل های مختلف اظهار نظر کنند تا این جبهه را تخریب کنند. بعید نیست در آینده افراد و شخصیت هایی را به عنوان ضد فمینیسم در رسانه هایشان مطرح کنند تا این جریان را لوث کنند.
- فمینیست ها سعی می کنند با نظرات توهین آمیز در بخش نظرات سایت های خبری، افراد متدین و سنتی را شخصیت های سرکوبگر و پرخاشگر نشان دهند و از سوی دیگر افراد غربزده و فمینیست را شخصیت های منطقی و عالم و دانشمند نشان دهند.

ما در این سایت نظر زیر را قرار دادیم ولی با کمال تاسف از جانب دست اندرکاران سایت الف منتشر نشد زیرا این خلاف رویه سیاست های پشت پرده دست اندرکاران سایت الف است. این نظر را ما دو بار به سایت الف در دو زمان متفاوت ارسال کردیم ولی هیچگاه نمایش داده نشد:

"آمارهایی که نهادهای دولتی منتشر می کنند تابع سیاست های کشور بوده و به همین دلیل سیاسی است لذا نمی تواند معتبر باشد. یکی از این دست از آمارها نرخ بیکاری زنان و مردان است. همواره از مقایسه نرخ بیکاری زنان با مردان سخن به میان می آید که این اقدام زشتی است که مرتب از سوی خبرگزاری های داخلی و سایت های خبری تکرار می شود بدون آنکه کسی این عمل زشت را نقد کند. رسالت زن در جامعه اسلامی تربیت انسان است و تربیت انسان مقدس ترین و بزرگ ترین و زیباترین هنر و کاری است که در دنیا وجود دارد و فقط در حیطه توانایی زنان تعریف شده است. همراهی شوهر و دیگری تربیت و پرورش فرزندان که نیاز به آرامش روحی روانی، دقت ، صبر، خوش خلفی و لطافت ذهنی زن دارد. اما وقتی به زنان، نقش مردانه می دهیم و آنها را به بیرون از خانه سوق می دهیم در جهت تخریب این باور دینی گام بر می داریم. لذا تبلیع و ترویج اشتغال زنان اقدامی نادرست و درجهت سیاست های سکولار و برنامه های فراماسونری «توسعه انسانی» سازمان ملل انجام می پذیرد. در کنار این مسئله، نرخ بیکاری زنان و مردان در جامعه ما با کمال تعجب تعریف یکسانی دارد در حالی که وظایف مالی این دو جنس با هم از زمین تا آسمان متفاوت است. زن هیچ مسئولیت اقتصادی و قانونی تعریف شده در قبال خانواده ندارد و به عنوان نمونه حق حضانت فرزند تا 7 سالگی علارغم نظر دین اسلام و موثرتر بودن تربیت پدر بر شکل گیری شخصیت فرزند به عنوان یک امتیاز به زن (مادر) داده شده ولی در عین حال نفقه او و فرزند بر عهده همان پدری است که طی طلاق از فرزند خویش جدا شده است. لذا یکسان بودن تعریف بیکاری مرد با زن (پسر با دختر) اقدامی نادرست است. همچنین با وجودی که تعریف نرخ بیکاری مردان با زنان یکی است ولی نتایجی که از آن منتج می شود غیر مستند است. به عنوان نمونه سربازان وظیفه که حقوق متوسط 60 هزار تومان می گیرند شاغل به حساب می آیند ولی زنان خانه دار که طبق قانون مشمول حداقل نفقه 250 هزار تومانی در ماه هستند بیکار حساب می شوند و بر همین اساس، نرخ بیکاری دستخوش تغییر می شود. لذا به دلایل فوق نمی توان به این آمارها اعتماد کرد و این آمارها با رویکرد های سیاسی (ضد مرد و فمینیستی) تولید می شوند. همچنین در انتها خاطر نشان می سازیم که ما نباید آنچه را به واقع می بینیم را تکذیب کنیم و آنچه در سایت ها و روزنامه ها می خوانیم تایید کنیم. واقعیت این است که اکثریت پرسنل ادارات دولتی، بانک ها، شهرداری ها، دانشگاه ها، آموزش و پرورش، دستگاه ها، خبرگزاری ها، نشریات، انجمن ها، شرکت ها و شرکت های خصوصی و کارگاه ها را زنان تشکیل داده اند. از سوی دیگر، نیروی کار افغانی نیز مشاغل سطح پایین بسیاری را گرفته و جوانان ایرانی بسیاری نیز در نتیجه سیاست اشتغال اتباع بیگانه و زنان بیکار شده اند. لذا بنده به جد معتقدم که این آمارها نادرست و خلاف واقع می باشند."


اسکرین شات مطالب:
- سایت هم میهن: http://s7.picofile.com/file/8234931776/325_1p.jpeg 
- سایت الف: http://s7.picofile.com/file/8234932100/325_2p.jpeg 


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 7 بهمن 1394
نظرات()   
   
مرگ بر فاحشه
دوشنبه 12 بهمن 1394 15:02
از همه ی اینها که بگذریم مظلوم نمایی فاحشه ها در تلگرام و ... برای من جالب است میروند حالش را میبرند، پولش را میخورند بعد هر چه از دهانشان در می آید نثار مردان میکنند گرگ ،درنده، وحشی و...
نمیدانند که مردان این سرزمین چیزی برای از دست دادن ندارند و این فحاشیها برایشان عادی شده. یکی نیست به اینا بگه اگه درد داره نکن.
یک زن
شنبه 10 بهمن 1394 23:01
یک مطلب برای آدرس ایمیل درج شده فرستادم.

در نظرات نوشته شده در اینترنت و اخبار و ... از زن ها حمایت می شود و از مرد ها بد گفته می شود. به نظر من در سایت هایی که از زنان حمایت شده از جنبه حضور آنها در جامعه و کار آنها حمایت شده و خود این کار هم باعث می شود جنبه خانه داری و مادری که وظیفه اصلی و فطری آنهاست فراموش شود. پس این افراد دلشان به حال زنان نسوخته و حقوق زنان را پایمال می کنند.
به درویش
شنبه 10 بهمن 1394 16:57
متاسفانه فمینیستهای ملعون انقدر مردان را بد و ظالم و زنان را مظلوم و فرشته خو جلوه داده اند دیگر کمتر کسی باور میکند که زنان هم میتوانند حتی بدتر و ظالمتر از مردان باشند
برادر فعلا باید بسازیم تحقیرها وتوهینها را تحمل کنیم تا ایرانیان هم مانند غربیها سرشان به سنگ بخورد و انقدر زنان را نپرستند.
نقشه زن حسابدار برای سرقت 1 میلیارد و 600 میلیون تومانی
شنبه 10 بهمن 1394 11:45
سارق به این میگن
درویش
جمعه 9 بهمن 1394 23:37
انگار مردان این سرزمین آبرو ندارند و انگار آبروی زنان، ارزشمندتر از آبروی مردان است

چرا عکس ها و تصاویر این ارازل اوباش را بدون هیچ فیلتر یا شطرنجی کردن، به طور وضوح نمایش دادند اما صدا و سیما، چهره ی این دختران را فقط به صورت شطرنجی و نامشخص نمایش می دهد؟

آقایان، اگر عربده کشی و "فحش دادن" طبق قوانین این مملکت جرم است،
کشف حجاب و انتشار تصاویر و فیلم های مبتذل هم جرم است...


"........... گوش شنوا کو؟!"
درویش
جمعه 9 بهمن 1394 23:34
آیه ی قرآن داریم که می فرماید:
چه بسا فتنه ای که بدتر از قتل باشد
و همچنین در قرآن کریم آیات بسیاری در مورد مجازات "مفسد فی الارض" داریم:

چند وقتی هست که موضوع کلیپ یک عده ارازل و اوباش در تلگرام و دستگیری آنها توسط پلیس منتشر می شود.
صحبت اینجاست که حتی برای دستگیری 4 نفر اوباش، پلیس و یگان ویژه حضور میدانی پیدا می کنند و هزار بار دادستان کل مازندان را صدا و سیما بازخواست می کنه و قول پیگیری پیش از موعد و ... می دهد... انگار که دستگیری این 4 نفر از اوجب واجبات است و از "هوای تهران"واجب تر....

اما دقیقا در همین برهه ی زمانی، چند دختر دانشجو، در محیط دانشگاه (و نه فضای مجازی) و نه (اتاق و منزل خود)، اقدام به "شو لباس" می کنند و تمام قوانین و هنجارهای "اسلام" و "ایران" و "عرف" و دانشگاه را "لگدمال می کنند و با قباحت تمام، از همان مراسم عکس و فیلم هم می گیرند و باز هم در تلگرام قرار می دهند....
اما واکنش پلیس، صدا و سیما، دادستان کل تهران، قوه قضایه و یا حتی خود همان دانشگاه چیست؟
چند بار دادستان تهران برای این موضوع به صدا و سیما دعوت شده است؟ (هیچ)
کی و کجا دادستان کل تهران، از این کار به عنوان فساد فی الارض نام برده است؟
کی و کجا دادستان و یا قوه ی قضائیه، قول رسیدگی فوری به این ماجرا دادند؟
کی و کجا نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، با حضور میدانی در دانشگاه، اقدام به دستگیری عاملان آن کی کرده است؟
کی و کجا برای بازداشت این دختران، از گارد و یگان وِیژه استفاده شده است....
پنجشنبه 8 بهمن 1394 10:31

این هم نتیجه خدمات ما به همسایگان

https://plus.google.com/108061573999348610073/posts/PzdH3Hddkup

سید به Yazdan
پنجشنبه 8 بهمن 1394 09:06
سلام
دوست عزیز
شماره موبایلتان را از قسمت تماس با ما (بالای سایت) بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.
لطفا شماره موبایل 0912 تان را بفرستادید. بچه ها با شماره های ایرانسل ارتباط نمی گیرند.
سید
پنجشنبه 8 بهمن 1394 04:42
دوستانی که با انجمن همراهند همه شان حداقل مدرک لیسانس دارند و برخی از دوستان مثل آقای منافی فوق لیسانس دارند.
ضمنا اکثر دوستان ساکن تهران هستند.
یکظالم
پنجشنبه 8 بهمن 1394 02:33
به انجمن
سلام سایت خوبی دارین میشه خواهش کنم اطلاعاتی درمورد نویسندگان سایت بدید مثلا میزان تحصیلات، محل زندگی و...
ممنون
یکظالم
پنجشنبه 8 بهمن 1394 02:01
ب یکزن
ینی الان زنان مرد ستیز نیستند
درویش
پنجشنبه 8 بهمن 1394 01:04
به نام خدا.
اسم این وبلاگ، انجمن حمایت از حقوق مردان هست... این یعنی اینکه، فقط زنان، الزاما علیه حقوق مردان نیستند... بلکه خیلی از نهادها و عوامل دیگر هم در جهت تضییع حقوق ما مردان، اقدام می کنند...
امیدوارم مطالبی هم در این حیطه نشر پیدا کنه.
Yazdan
چهارشنبه 7 بهمن 1394 15:26
به نظرم کامنت گذاشتن زیر مقالات بسیار سخته گروه داشته باشیم بهتره
yazdan
چهارشنبه 7 بهمن 1394 15:24
در مورد کانال هم با شما موافقم پیشنهاد میکنم یک گروه بزنیم و در ان اعضای انجمن تبادل نظر کنن و از تجربیات هم استفاده کنن نظر شما چیه سید جان؟؟؟
yazdan
چهارشنبه 7 بهمن 1394 15:19
در مورد کانال هم با شما موافقم پیشنهاد میکنم یک گروه بزنیم و در ان اعضای انجمن تبادل نظر کنن و از تجربیات هم استفاده کنن نظر شما چیه سید جان؟؟؟
Yazdan
چهارشنبه 7 بهمن 1394 15:17
سلام سید جان من میگم از لفظ همراه استفاده کنیم متاسفانه ما در انجمن بیش از حد داریم از زنان تعریف میکنیم در حالی که باید بیشتر روی مردان و ارزشهای والایی که خودمون توی جامعه و خانواده داریم بحث کنیم ما داریم میگیم زن لطیف است گل است مرد خار خوب این یه جور توهینه به مرد از طرفی سایتهای مذهبی هم میگویند زن ارامش بخش است خوب است و الخ ما باید نشان بدیم همونقدر که مرد به زن نیاز داره زن نیاز خیلی بیشتری به مرد داره
سید
چهارشنبه 7 بهمن 1394 11:01
ببینید من با کانال زدن مخالفم
ما چندبار کانال زدیم نتونستیم محتوای خوب واسش تهیه کنیم.
ما و کلا جنیش مردان در حال حاضر در مرحله پژوهشگری و نظریه پردازی است. ما دوران طفولیت خود را سپری می کنیم. مدت این دوران بستگی به فعالیت و تحقیقات اعضا داره. ممکنه ده سال طول بکشه تا ما پخته بشیم یا کمتر یا بیشتر

کانال زدن بدون داشتن دید صحیح و استراتژی درست غلط است.

ما هنوز راه صحیح و دید درست نداریم. باید فعلا وبلاگ نویسی و سایت بالا بیاریم و کرسی آزاد اندیشی و جلسات فکری برگزار کنیم تا از نظر دید و نگاه صاحب یک رویکرد صحیح بشیم.


ضمنا آقای یزدان. شما جواب سوال منو ندادین؟
ما به جای تربیت شوهر از چه لفظی استفاده کنیم که نفی کننده قوامیت نباشه و نقش زن به عنوان آرامش بخش و تامین کننده نیاز جنسی مردان را هم بیان کند؟
Yazdan
چهارشنبه 7 بهمن 1394 10:34
دوستان لطف کنید یک کانال برای انجمن بزنید و در باره چالشها و مشکلاتی که در سنین نوجوانی و جوانی برای پسران وحود داره و دید بد خیلی از مردم اعم از مرد و زن به پسران و نگاه ستایشگرانه و پرستشگرانه به دختران هم مقاله ای بنویسید با تشکر از شما
به خانم نظر دهنده
چهارشنبه 7 بهمن 1394 05:58
مطالب خودتان را می توانید به ایمیل زیر بفرستید:
menshome.ir@gmail.com
چهارشنبه 7 بهمن 1394 03:39
ممنون از جوابی که دادین. مرسی که کمکم می کنین که منفی باف نباشم. من خیلی دوست دارم تار نمایی درست کنم و از مضرات فمنیسم بر زنان و غریزه مادری بنویسم. خودم مادر هستم. ولی وقتش را ندارم. و توان تهیه مطلب را هم ندارم. خواهشم آینه که شما در این مورد مطالبی بنویسید. یا من اگر مطلبی نوشتم چطور می تونم برای شما بفرستم که در سایتتون بگذارید؟ ایمیل شما چیه؟
محمد
چهارشنبه 7 بهمن 1394 00:01

کسب درآمد ماهانه بالای 1 میلیون تومان
100 درصد تضمینی

توجه : پس از وارد شدن به لینک ها 15 ثانیه صبر کنید و سپس روی دکمه ی
سبز رنگ "رد کردن تبلیغ" کلیک کنید.

لینک آموزش برای آقایان:

http://bit.do/toopfile14

لینک آموزش برای خانم ها:

http://bit.do/toopfile13
به خانم فرزند طلاق
سه شنبه 6 بهمن 1394 20:53
خواهر عزیز
اینقدر لفظ فرزند طلاق را بکار نبرید. منفی بافی، روح و روان تان را خراب می کند. مثبت فکر کنید و دنبال چیزهای مثبت باشید. یکی از اهداف سینماگران فاسد در کشور ما از منفی بافی، دامن زدن به مفاسد و بدی هاست. مراقب باشید شما در این دام نیفتید.

ضمنا سایت های زیادی در وب هستند که در زمینه های گوناگونی همچون سبک زندکی، خانواده، زنان و ... فعالیت می کنند. چیزی که هست اینه که تقریبا سایت قوی در حوزه مردان در حال حاضر وجود ندارد و اگر هم سایت هایی هست همه به برکت دوستان در انجمن راه اندازی شده و آن هم نه بصورت گروهی بلکه هر کسی همت کرده خودش تنهایی یک سایت بالا آورده. لذا ما هدفمون بالا بردن پرچم حمایت ازحقوق مردان هست.
اگر شما تمایل دارید تارنمایی راه اندازی کنید در جهت مخالفت زنان با فمینیسم.
ما هم بتونیم کمکتون می کنیم.
یک زن
سه شنبه 6 بهمن 1394 20:00
ممنون از اینکه به این موضوع اشاره کردید که در سایت هم میهن انجمنی برای این موضوع ساخته شده است که ضد فمنیسم را ضد زن جلوه داده. می خواستم خواهش کنم که نام انجمن مردان را تغییر دهید و اسم اون رو انجمن حمایت از فطرت انسان ها و روحیه لطیف زن و اقتدار مرد بگذارید تا خانم ها به سایت شما بد بین نشده و مرد ستیز نشوند. ممنون
قربانی فمنیسم و فرزند طلاق
سه شنبه 6 بهمن 1394 19:48
عالی بود خواهش میکنم کانال تلگرام یا آن جی او یا یا انجمن خیریه یا راه های بیشتری برای پخش مطالبتون در جامعه بگذارید ممنون
سه شنبه 6 بهمن 1394 19:44
سلام ممنون از مطالب بسیار خوبتون. واقعاً امثال شما می تونن جامعه نجات بدن. جالبه که بسیاری از زن ها فمنیسم بودن رو زرنگی می دونن در حالی که با این کار خودشون رو بی تکیه گاه میکنن
سه شنبه 6 بهمن 1394 18:41
امروز از کوچه ای در حال گذر بودم از روبرویم یک خانم سی و چند ساله با ظاهر شیک در حال نزدیک شدن بود. من یک نگاه بهش کردم. دیدم اون هم داره منو نگاه می کنه. نگاهمو تغییر دادم ولی سرمو پایین نیاوردم. گوشی شو برد دم گوشش. تا نزدیک من شد گفت سلام عزیزم.

تازه فهمیدن که چرا قدیمی ها می گفتن کرم از خود درخته.
سید
سه شنبه 6 بهمن 1394 18:07
ممنون از تذکرتان
به نظر شما چه واژه ای استفاده کنیم که نفی کننده قوامیت مردان نباشد و از سوی دیگر موید نقش لطیف زن بر روح و روان مرد باشد؟
آیا اصولا بکارگیری این لفظ اسلامی است؟
در قرآن گفته شده که زن چند کاربرد برای مرد دارد: تولید مثل، آرامش بخشی، ارضای نیاز جنسی

شاید بتوان گفت نقش زن در قبال مرد آرامش بخشی به مرد است؟
این خوب است؟
درویش
سه شنبه 6 بهمن 1394 16:27
راستی خوبه داداش، شما هنوز املای کلماتی مثل "قوامیت" و "ریاست" یادتون مونده:)
Yazdan
سه شنبه 6 بهمن 1394 16:26
دوستان عزیز یعنی شما اعتقاد دارید که زن شوهرش رو تربیت میکنه؟؟؟؟پس قوامیت و ریاست رو بذارید کنار
Yazdan
سه شنبه 6 بهمن 1394 16:25
درسته زن تربیت فرزند رو برعهده داره اما مرد باید زن رو تربیت بکنه تا زن به بچه ها خوب برسه مرد باید انواع حمایت رو از زن بکنه تا زن بتونه خوب از پس بچه ها بر بیاد توی متن نوشته وظیفه زن تربیت انسان شوهر و بچه هاشه لطف کنید متن رو اصلاح کنید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 31 تا 60
html] [/html]