کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - FIVB: یکی از اهداف ما از برگزاری مسابقات والیبال در ایران، تساوی جنسیتی است!

FIVB

مدیر کل اجرایی”FIVB” در حاشیه سفر به تهران با ابراز اشتیاق برای ملاقات آری گراسا با رئیس جمهور ایران گفت: پیدا کردن درک بهتر از آن چه در والیبال ایران می گذرد، کیفیت برگزاری بازی‌های لیگ جهانی والیبال، نحوه انجام وظایفی که فدراسیون ایران در حال انجام است و دورنمایی که فدراسیون ایران برای آن فعالیت می کند و تساوی بین جنسیت ها و حضور زن و مرد در محیط مسابقات والیبال چهار هدفم در سفر به ایران است.

به گزارش ایسنا، “فابیو ازودو”، مدیر کل اجرایی و برزیلی فدراسیون جهانی والیبال در نشست خبری پیش از آخرین مسابقه ایران در لیگ جهانی والیبال اظهار کرد: (به زبان فارسی: سلام خوش آمدید) عذر خواهی می‌کنم که زبان فارسی را بلد نیستم. من مدیر کل فدراسیون جهانی والیبال هستم. ۲۵ سال است که در والیبال مشغول هستم. ۲۲ سال هم در سمت‌های مختلف فدراسیون برزیل کار می کنم.

وی افزود: در ابتدای کار می‌خواهم بدانید که هدفم از سفر به ایران این بود که به دعوت فدراسیون ایران به تهران آمدم و چهار هدف اصلی داشتم. پیدا کردن درک بهتر از آن چه در والیبال ایران می گذرد، کیفیت برگزاری بازی های لیگ جهانی والیبال، نحوه انجام وظایفی که فدراسیون ایران در حال انجام است و دورنمایی که فدراسیون ایران برای آن فعالیت می کند، تساوی بین جنسیت ها و حضور زن و مرد در محیط مسابقات والیبال ، چهار هدفم در سفر به ایران است.

فابیو ازودو تاکید کرد: هدف اصلی که برای فدراسیون جهانی ترسیم شده است ، دورنمایی است که والیبال به عنوان ورزش اول خانوداگی تبیین شود. یکی از موارد مهم حضور خانواده ها در زمان برگزاری مسابقات در سالن است. با تجربه ای که دیروز داشتم و مسابقه را دیدم باید بگویم هر گز در ۲۵ سال گذشته هر گز چنین حضوری و اشتیاقی را از تماشاگران والیبال ندیده بودم. تنها دو موردی که می توانم بگویم و مثال بزنم لهستان و برزیل هستند که قدرت های مطرحی در جهان به شمار می آید. والیبال در ایران کاملا موفق است. باید به فدراسیون والیبال ایران تبریک بگویم به دلیل تمام زحماتی که در این زمینه کشیده است. خیلی از فدراسیون ایرام متشکرم برای ارزش گذاری هایی که در راستای اهداف فدراسیون جهانی انجام داد

وی ادامه داد: والیبال به بخشی از زندگی مردم ایران تبدیل شد. والیبال ورزشی تقریحی و سرگرم کننده خانوادگی است . حضور خانواده ها در استادیوم برای تماشای والیبال حیاتی است. فدراسیون جهانی مشتاق است که ببیند سه نسل از مردم همزمان در سالن بازی را می بینند. پدر بزرگ و مادر بزرگ به همراه نوه هایشان بازی را تماشا کنند. ایران فرصت بسیار نادری را برای ادامه این راه دارد. ایران می تواند یک نمونه بارز در تمام سطح جهان برای یگانگی تساوی بین جنسیت باشد. اگر چنین اتفاقی بیافتد ایران می تواند یکی از مطرح ترین میزبان ها برای رویدادهای بین المللی باشد.

مدیرکل اجرایی فدراسیون جهانی خاطرنشان کرد: فدراسیون جهانی در راستای هرم المپیک فعالیت می کند. سه مبحث گفته شده باید شامل زن و مرد باشد. باید جو مناسب در تمام استادیم ها حاکم شود. می توانیم آینده روشنی را برای ایران ببینیم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره ممنوعیت ورود تماشاگران خانم به سالن گفت: در حال حاضر هدف به صورت مشخصی وجود ندارد اما فدراسیون جهانی تاکید می کند که حضور خانواده ها در سالن های والیبال تضمین شود. ما نمی توانیم مانع برگزاری رویدادهای بینم المللی در ایران شویم زیرا با چنین تصمیمی عقب گرد خواهیم داشت. اما برای رسیدن به این هدف باید در قالب همکاری دو طرفه به اهداف فدراسیون جهانی نزدیک شویم. یک روش این است که به ایران بگوییم اگر این کار را نکینید محروم می شوید که خودم به این کار اعتقادی ندارم راه دیگر این است که راه را برای ایران فرآهم کنیم تا مشکل حل شود. نمی خواهیم برخورد دیگری داشته باشیم.

فابیو ازودو درباره دلایل پس گرفتن میربانی مسابقات نوجوانان جهان و ارتباط این موضوع با ممنوعیت ورود زنان گفت: به هیچ وجه پس گرفتن میزبانی در کار نبود. چندین کشور تقاضا داده بودند و ما بررسی کردیم و از میان همه آرژانتین را انتخاب کردیم. فدراسیون ایران هیچ تاییدی برای دریافت میزبانی از فدراسیون جهانی نگرفته است. ما تصمیم گرفتیم مسابقات نوجوانان جهان را به آرژانتین بدهیم.

مدیرکل اجرایی فدراسیون جهانی همچنین در پاسخ به این پرسش که دلیل مسئولان ایران برای ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه چیست، گفت: در بحث هایی که با فدرایون ایران داشتیم به این نتیجه رسیدیم که فدراسیون ایران می خواهد فعالیت های خود را طبق نظر فدراسیون جهانی انجام دهد و به دنبال این است که طرز تفکر ها تغییر پیدا کند.

وی درباره درخواست جلسه با رئیس جمهوری ایران نیز گفت: ما هنوز برنامه مشخصی برای این ملاقات نداریم و همه رایزنی ها در حد نامه نگاری است و هنوز تایید نشده که ملاقاتی وجود داشته باشد. گراسا (رئیس فدراسیون جهانی) منتظر این لحظه است که با اشتیاق با روحانی جلسه داشته باشد. باز هم می گویم تنها راه مد نظر ما گفت و گو و همکاری دو جانبه با فدراسیون ایران است.

نکته:
چندی پیش جمع زیادی از فمینیست های خائن وطنی در نامه ای به رئیس فدراسیون جهانی والیبال، از وی خواسته بودند تا در صورت استنکاف ایران از ورود زنان به ورزشگاه های مردان، ایران را از میزبانی جهانی محروم کند.FIVB
برابری جنسیتی
فدراسیون والیبال حضور زنان در ورزشگاه
میزبانی جهانی ایران
مسابقات والیبال ایران
سعید معروف والیبال ایران
میرزاجانپور والیبال ایران


نظرات()   
   
مجتبی
سه شنبه 16 تیر 1394 22:24
برابری بین زن و مرد مسخره هست. زن تکلیفش روشنه. این مرد هست که داره دنیا رو با سختی اداره می کنه
زهرا
سه شنبه 16 تیر 1394 03:08
الهی آمین
دوشنبه 15 تیر 1394 00:18
خداوندا!تو را بحق فرق دوتای مولی الموالی امیرالمومنین(ع)؛در این شب قدر حکم ظهور فرزند خلفش آقا صاحب الزمان را امضا بفرما که دیگه داره طاقتمون تمام میشه زیر این حجم از ظلم و جور متشرع نماها و بی دینان!!
یکشنبه 14 تیر 1394 23:09
خدایا به حق این شب قدر مسلمانان را از دسیسه های سرمایه داری و فمینیسم نجات بده.
یکشنبه 14 تیر 1394 20:29
دیده با ن حقوق بشر ایران: ایران را از میزبانی مسابقات والیبال حذف کنید
یکشنبه 14 تیر 1394 20:15
دیده با ن حقوق بشر ایران: ایران را از میزبانی مسابقات والیبال حذف کنید
هه
یکشنبه 14 تیر 1394 19:28
با کدوم رسانه میخواید موج راه
یکشنبه 14 تیر 1394 18:52
این همه تلاش نسوان برای گرفتن مجوز حضور در استادیومهای مردانه فارغ از هرگونه تحلیل و تجزیه ای که بهش مرتبط میشه علنا و خیلی واضح نشانه درماندگی و عجز زنان و پذیرفتن فقر ذاتیشون در برابر آقایونه چرا که اونها با زبان بی زبونی دارن میگن؛مسابقات ورزشی زنانه مفت نمی ارزه و عشق است مسابقات آقایان!!
اما به هر صورت اگر روزی این اتفاق شوم رخ داد و شاهد حضور زنان در آوردگاه های مردان بودیم بایستی برای جلوگیری از بدعادت شدن و وقیح تر شدن نسوان سریعا واکنش مناسبی در راستای صدور مجوز حضور آقایان در ورزشگاه های زنان باید در دستور کارمان قرار گیرد،حتی اگر منتج به نتیجه نشود به ایجاد موج رسانه ایش می ارزد.
بیچاره
یکشنبه 14 تیر 1394 15:14
نکته ی جالبی که تو ایران مصاحبه بود، تاکتیکی است فدراسیون جهانی برای حضور زنان در ورزشگاه ها اتخاذ کرده است.
اتفاقا اینجا همان جایی است که فمنیست جهانی علنا اعلام کرد که در پیشبرد اهداف خود، به پای فمنیست مذهبی ایران نمی رسد...
واقف هستید که در این مملکت هر گاه اهداف فمنیستی به سنگ خورد، با اضافه کردن یک لفظ "خانواده" به مقاصد شیطانی خود رسیده اند... مثلا "معاونت زنان و خانواده"... کمیسیون "زنان و امور خانواده مجلس" و قس علی هذا...
در تمام این مصاحبه، به طور وضوح از لفظ زن استفاده نشد، بلکه به جای آن از شیوه "خانواده" استفاده می شود...
توصیه می کنم در جمهوری اسلامی ایران شما بنویسید "خانواده" بخوانید "زن"..
میلاد حمیدی
یکشنبه 14 تیر 1394 14:14
شماره پیامک هم برای مطالبات زنان در معاونت زنان و " خانواده " ریاست جمهوری اختصاص دادن!
مردها به کجا پیامک بدن؟!!!!پاسخ محمد مهدی : اعتراض بفرستید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic