تبلیغات
کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - فمنیسم خود ویرانگر
شنبه 20 تیر 1394  04:17
نوع مطلب: (آرشیو فمنیسم ،) توسط: احسان سلطانی

فمنیست همانطور که گفته شده نه یک مکتب برخاسته از تفکر حمایت از مظلوم در برابر ظالم بلکه ناشی از توهمات مشتی زن سلیطه با تفکرات الحادی و پست است. زنانی که بسیاری از آنها دچار عقده های حقارت بوده و این عقده را در رفتارها و عملکردشان بارها اثبات کرده اند. اینکه چرا با وجود توانایی کم و خفت بارشان، فمنیسم همچنان پابرجاست را می توان در سود منفعت طلبان و قدرت مداران جستجو کرد و همچنین آنرا دست مایه صهوینیست ها برای مقاصد پلیدشان دانست. فمنیسم که در ابتدا یک نهال کوچک بود با حمایت مالی سردمداران کفر به یکی از ابزار سیطره کفر بر حقانیت تبدیل شده است.

اما هر تفکر حاصل از توهمات که با ثروت و تبلیغات سوء بنیان گذاشته شده باشد، اساس نداشته و خواه از طریق خود سرمایه دارانی که آنرا علم کرده اند، خواه توسط جامعه حق طلب و پرسش گرا، سرانجامی جز نابودی و انحطاط نداشته و ندارد.

 


اگر در رفتار فمنیست های امروزی دقیق شویم مشاهده خواهیم کرد که هیچ اصول و برنامه رفتاری مشخصی در بین آنها وجود ندارد. نوعی سرگشتگی و انحطاط و البته کمی دیوانگی در بین آنها به وضوح قابل مشاهده است. ممکن است هر کدام از شما در محیط اطراف خود در جامعه با چنین اشخاصی ارتباط برقرار کنید و اگر رفتارشان را زیر نظر بگیرید پی خواهید برد که سرگشتگی آنها و انحطاط فکریشان تا چه اندازه عمیق و ویرانگر است. بسیاری از زنان فمنیست ( البته بنده از بکار بردن لغت مقدس زن برای چنین شیاطین زن نمایی عذر خواهی می کنم) اصولا در خانواده های منحرف و نابسامان بزرگ شده اند و این مکتب را مکانی برای ارضای عقده های حقارت خود می یابند (چیزی که اساس و تاریخچه فمنیسم را تشکیل می دهد). برای نمونه بسیاری از پیروان مکتب فمنیسم، زنانی با انحرافات گوناگون مانند همجنس بازان و یا زنانی که تمایل به برقراری رابطه جنسی با حیوانات دارند را تشکیل می دهند. درست مانند محله های زاغه نشینی که افراد ولگرد ساکن آن به گروه های جنایتکار سازمان یافته روی آورده و خشم و اعتراض خود را از طریق جنایت، به جامعه اعلام  می کنند. اما هر گروه خلافکاری روزی نابود خواهد شد. این نابودی یا از طریق نیروی قهریه جامعه (همچون نیروی انتظامی) ویا از طریق اختلاف بین اعضا (که امری شایع بین گروه های خلاف کار است) رخ میدهد، و جالب است بدانید از این منظر فمنیست ها بسیار شبیه  چنین گروه هایی هستند. اختلاف بین فمنیست ها بسیار گسترده است. فمنیست ها در بسیاری از واکنش ها و عقاید،  نه تنها متفاوت بلکه متضاد یکدیگرند. برای مثال در این چند دهه اخیرانواع فمنیسم بوجود آمده نظیر فمنیست لیبرال، فمنیست مارکسیستی، فمنیست رادیکال،  فمنیست سوسیالیستی و ....

گویی هر کدام از فمنیست ها، به دیگری به مثابه یک دشمن خونی می نگرد که قصد جان وی را دارد. از این رهیافت درک میکنیم که فمنیسم در هر جامعه، در هر فرهنگ ، در هر طبقه اجتماعی  و در هر خانواده فمنیستی، به شکلی متفاوت خود را بروز داده است و تنها دلیل این همه تمایز و تفاوت تنها در این نهفته است که ویژگی های حقارت هر شخص با دیگری متفاوت و راه نمایش آن  نیز متفاوت  خواهد بود.

نکته دیگر اینکه، وابستگی فمنیسم به سرمایه سود جویان بسیار شدید است، و هرزمان فمنیسم موفق نشود اهداف آنان را محقق سازد، به مانند صدام به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.

از طرفی دیگر نتیجه زیاده روی های بیش از حد فمنیسم در تبلیغات ضد مرد، سرانجام دامن خود آنها را خواهد گرفت. خشونت امروزه در بسیاری از نقاط دنیا علیه زنان گویای چنین مطلبی است. جبر تاریخ اثبات کرده است در مواردی که طرز تفکر خاصی بر جامعه چیره شود و عده ای خسران ببینند، گروه مورد تعرض با خشونتی چندین برابر به انتقام روی آورده و مجازاتی سخت بر پیروان مکتب ظلم اعمال می کنند. برای مثال شیطان پرستی نوعی رفتار انتقام جویانه برای دوره قرون وسطی می باشد که در آن کلیسا ستم های زیادی بر مردم روا داشت.

بنا بر دلایل بالا و بسیاری دلایل دیگری که در این مجال نمی گنجد، نابودی فمنیسم سناریویی است که از پیش قطعی تصور می شود، و این سرانجامی است بر مکتب های منحرف و الحادی که با کینه ای تاریخی به مبارزه با حقانیت روی می آورند. 


نظرات()   
   
klefer
سه شنبه 18 دی 1397 03:26
If you are going for best contents like me, only pay a visit this
web page every day because it presents feature contents, thanks
vinyl fence installation lowes
سه شنبه 4 دی 1397 09:58
The common constructing permit costs about $800.
Kristal
یکشنبه 2 دی 1397 16:34
The proper recommendation can save you money and time.
acting schools in texas
سه شنبه 17 مهر 1397 09:30
9. UCLA School of Theater, Movie, and Television.
Can you have an operation to make you taller?
دوشنبه 27 شهریور 1396 20:29
If you wish for to take a good deal from this article then you have to apply these techniques to your won weblog.
ارشاد
دوشنبه 13 مهر 1394 15:40
ببینید من زنم رو بخاطر تمایلات های شبه فمینیستی و وسواس فزاینده طلاق دادم . الان یه چند سالی هست كه دارم نفس راحت میكشم هر چند كه تاوان مالی زیادی از این بابت دادم. من میگم اگر خانمهای به اصطلاح فمینیست مدرن و متجدد امروزی اگر تساوی حقوق با مرد رو میخوان مشكلی نیست ولی شرط داره. اگر میخوان ازدواج كنن اونوقت دیگه نباید مهریه شاملشون بشه چون شامل مرد هم نمیشه. دوما" تمام كار هایی كه مرد ها بصورت سنتی انجام میدن باید انجام بدن. یعنی باید سربازی برن و كار های یدی مثل كارگری، عملگی، مكانیكی، تراشكاری، حمالی، مقنی گری و ..... رو هم انجام بدن. بعید بدونم كه این خانومها با اینهمه فیس و افاده زیر بار این تیپ كار ها برند.
ارشاد
دوشنبه 13 مهر 1394 15:36
ببینید من زنم رو بخاطر تمایلات های شبه فمینیستی و وسواس فزاینده طلاق دادم . الان یه چند سالی هست كه دارم نفس راحت میكشم هر چند كه تاوان مالی زیادی از این بابت دادم. من میگم اگر خانمهای به اصطلاح فمینیست مدرن و متجدد امروزی اگر تساوی حقوق با مرد رو میخوان مشكلی نیست ولی شرط داره. اگر میخوان ازدواج كنن اونوقت دیگه نباید مهریه شاملشون بشه چون شامل مرد هم نمیشه. دوما" تمام كار هایی كه مرد ها بصورت سنتی انجام میدن باید انجام بدن. یعنی باید سربازی برن و كار های یدی مثل كارگری، عملگی، مكانیكی، تراشكاری، حمالی، مقنی گری و ..... رو هم انجام بدن. بعید بدونم كه این خانومها با اینهمه فیس و افاده زیر بار این تیپ كار ها برند.
آیور
چهارشنبه 24 تیر 1394 23:35
اشتباه گفتم فرزند آوری نه شیردهی.
شیردهی هم جز چیزایی هس که توسط فمنیست منع میشه. مثلا میگن از اندام میفتیم یا بچه وابستگی کاذب پیدا میکنه یا شیرخشک هم همون فوایدو داره. به خاطر همین چن ماه بیشتر به بچه شیر مادر نمیدن.
من خودم 2 ماه شیر مادر خوردم! :(( البته اثرات منفیش رو نمیدونم چیه. برای بچه یا مادر احتمالا باعث میشه رابطه ی عاطفیشون تکمیل نشه. ولی خب بدی های دیگه ای هم داره از نظر علمی که تو نظرا نوشتم. کلا بهترین مقدار زمان شیردادن بیش از یک ساله تا دو سال که طبق قران شیردهی تکمیل میشه. به نظرم بهتره از هر مقاله ای که فمنیستا بخوان پنهونش کنن استقبال کنین.
سخنان رهبری
چهارشنبه 24 تیر 1394 04:05
خیلی جالبه. د رمورد این مسئله (انرژی هسته ای) ملاک رفتار مردم با مسئولین، میشه ملاک حق و باطل!!
ولی در موضوع کاهش جمعیت ایشون سخنرانی میکنه از شهوترانی مردم سخن به میان می آره و مردم را نکوهش میکنه.
ما نفهمیدیم مردم چرا بعضی وقت ها واسه اینها خوب میشن بعضی وقت ها که خلاف سیاست های اینها کار می کنن بد میشن؟!!!
چهارشنبه 24 تیر 1394 00:15
هر انسانی بواسطه وجدان می تواند بفهمد که چی درسته و چی غلط و برای همین انسان در ان دنیا مورد حساب قرار می گیره. این مسئله ول کردن زن بی پناه که فمینیست هم نیست و مسلمان است غیر قابل قبول است.حتی فمینیست و ... هم نباید این کار رو کرد.
چهارشنبه 24 تیر 1394 00:10
چطور همین خدا ول کردن یک آدم بی پناه را با وجود سفارش زیاد انفاق مجاز دانسته است؟
امکان نداره اینطوری باشه. بنی ادم اعضای یکدیگرند. این سخن یک مسلمان است که بی تفاوتی را معادل نهنگ ادمی دانسته است. بیایید واقع بین باشم. درسته من موافق تشابه کامل زن و مرد نیستم اما وجدان انسان خود تشخیص شرع است به طور خدادادی . هر انسانی بواسطه وجدان می تواند بفهمد که چی درسته و چی غلط و برای همین انسان در ان دنیا مورد حساب قرار می گیره. این مسئله ول کردن زن بی پناه که فمینیست هم نیست و مسلمان است(حتی اگر فمینیست ناعادل و کافر باشد هم نباید این کار رو کرد چون امامان هیچ گاه آب و نان روی دشمنان خود نبستند). خواهش می کنم همیشه در عمق وجدان فرو برویم تا پرده هایی که قرار هست در روز قیامت کنار بروند همین الان از جلوی چشمان کنار بروند.
سه شنبه 23 تیر 1394 23:56
خدا همیشه سفارش به انفاق کرده و به انفاق بیش از زکات اشاره شده است.
سه شنبه 23 تیر 1394 23:56
خدا گفته یک زن بی پناه رو ول کنید؟ همین ها باعث شده زنها به قول خودتان مشابه مردان شوند.
کسب درآمد واقعی از اینترنت
سه شنبه 23 تیر 1394 23:30
باسلام
شما هم می توانید کسب درآمد عالی داشته باشید
دوستان عزیز خواندن این مطلب فقط 10دقیقه زمان خواهد برد اما این 10 دقیقه سرنوشت شما را تغییر خواهد داداین روش ها آن قدر ساده هستند که آرزو می کنید ای کاش زودتر آنها را کشف می کردید تا خیلی زودتر درآمد پیدا کنید
کسب درآمد از اینترنت 100% قانونی و تضمینی
دیگر نیازی به کار در بیرون از منزل نیست و فقط با صرف 2 تا 4 ساعت در روز درآمدی باورنکردنی خواهید داشت.نویسنده این مطلب به شما تضمین خواهد داد که بعد از گذشت دو هفته به درآمدی بالای 400 هزار تومان در روز خواهید رسید
اطلاعات بیشتردر سایت زیر
http://poroje20.blog.ir/
http://musicgelyan.com/
اگر اهل کسب و کار اینترنتی هستید فرصت را از دست ندهید
تفاوت روش هایی که شما در این سایت با آن آشنا می شوید با سایر سایت ها این است که همه ی این نکات طبق تجربه ی واقعی در بیش از 5 سال به دست آمده و بر خلاف سایت ها ی دیگر تئوری نیست. پس با کمک آنها شما می توانید خیلی سریع تر و مطمئن تر در کسب و کار اینترنتی خود موفق شوید و ماه ها در وقت ارزشمند خود صرفه جویی کنید.

درضمن تبادل لینک نیز داریم
آیور
سه شنبه 23 تیر 1394 23:14
خوندم!
یعنی هیچ ربطی نداش به موضوع سایت!؟؟
میتونید تو قسمت آرشیو خانواده وجامعه و سبک زندگی قرارش بدین خب!
مگه سایت طرفدار فرزند بیشتر نیست؟؟ چطور وقتی یه جا مطلب میذارن بچه ی بیشتر بده و این جور چیزا میذارید تو سایت؟ این متن هم داره از برعکسش که شما باهاش موفقید طرفداری میکنه!
اصلا نخواستم. منت نمیکشم که!
به خانم آیور
سه شنبه 23 تیر 1394 22:49
انجمن حمایت از حقوق مردان به منظور جلوگیری از تبعیض علیه مردان به بهانه حقوق زن و حقوق بشر و .......

بخوانید تا آخر
یکی کم بود شد دوتا
سه شنبه 23 تیر 1394 07:10یکی کم بود شدند دوتا ( لینک را ببینید)
جالبه طرف بدون مشکل سربازی بعد 18 سالگی یکراست می رود سر کار!!!


آیور
سه شنبه 23 تیر 1394 00:55
سلام. ایمیل به من رسید.
من ازتون عذرخواهی میکنم چون الان اطمینان دارم توانایی شو ندارم واسه سایت کلیپ بسازم!
شما فرمودین کمک دوطرفه. خب من تا خیلی جاشو کمک کردم دیگه! فک کنم خودتون حتی زحمت نکشیدیدن فیلمو تهیه کنید و بررسیش کنین. و منتظر هستین من کلیپشو بسازمو بعد کلیپ هارو مشاهده کنید!! درحالی که کمک دوطرفه یعنی من فیلم رو معرفی کردم و بازه بندیشم واسه کلیپ ها رو گفتم الان نوبت شماس که کلیپشو بسازین.
به نظرم بهتره از اشخاص طبق شخصیت و ویژگی ها و توانایی هاشون کمک بگیرید. من اصلا از حرفای شما تو ایمیل و مواد لازم برای کار سر در نیاوردم!
درضمن من خیلی زحمت کشیدم واسه کپی پیست کردن مطلبی راجع به فواید بارداری و شیردهی مادران. ولی کوچک ترین عکس العملی از شما نشد که بگید خوبه یا قابل ثبت هست یا نه!
شما خودتون گفتین با نظرایی که میذارم به حمایتم از سایتتون ادامه بدم! الان چی شد؟!
§§
دوشنبه 22 تیر 1394 23:43
به نام الله.
با سلام.
اما بعد:
حجاب زنان، یکی از حقوق مردان است که آنرا الله تعالی به مردان اعطا کرده است...

دیشب در برنامه جشن رمضان شبکه تهران، بازیگر زن جوانی را دعوت کردند (اسم ایشون را نمی دونم وگرنه ذکر می کردم، البته خیلی مشهور هستند) که در رسانه ی ملی از مانتوهای جلو باز استفاده کرده بود (بابت به کار بردن این واژه از همه عزیزان پوزش می خواهم)...
امشب خانم حمیدی را دعوت کردند که ناخن های ایشان، چند متر بلند تر از حد متعارف است و با تکنیک هایی که خانم ها مستحضرند آراسته شده بود... ذکر این نکته راهگشات که تشبه به کفار برای مسلمانان حرام است... می دانیم که بلند کردن ناخن یا کاشت ناخن از کجا وارد ایران زمین شد و چه نوع زن هایی در غرب از این روش استفاده می کنند...
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
اما بزرگواری در مورد طلاق افراد مسن فرمودند...
به نظرم شما همین الان توبه کنید... شما گفتید که برتر از الله تعالی فکر می کنید... یعنی خداوند را به ظلم متهم کردید و به جنایت... این فرمانی است که خداوتد کریم گذاشته است... آیا شما برتر از خداوند هستید؟
اسلام یعنی اینکه "بعضی جاها" حق فکر کردن نداری...
دوشنبه 22 تیر 1394 22:32
دلیل جنایت بودن قانون زیر بی پناه کردن یک زن است بدون هیچ پشتوانه ای. یعنی مانند برادران یوسف او را در چاه انداختن است.
دوشنبه 22 تیر 1394 22:31
مرد مسن می تواند زن مسن بی پناه خود را طلاق دهد بخصوص که زن مهریه پایین داشته باشد و این جنایت است. من فکر می کنم قانونگذار این قانون و مردی که این کار را می کند را باید اعدام کرد چون جنایتکارند.
درسته که فمینیسم امروزی بد هست. اما این مورد و برخی قوانین علننا جنایت علیه زنان را قانونی ساخته است.
دوشنبه 22 تیر 1394 00:56
طرح عدم مسئولیت پذیری مرد بشکل کنونی اون در شروع و ادامه یه زندگی، مورد خوبی هست و باید در آموزشهای پیش از ازدواج گنجانده بشه.
منظور اون بی مسئولیتی کامل مرد در زندگی نیست ولی از طرفی هم تازمانی که هر روزه حقوق های زیادی و اضافه برای زنان در کشور به تصویب میرسه ولی مسئولیت هاشون در عرف کمتر و کمتر میشه، هیچ لزومی نداره یه پسر همه شروط و مسئولیت های شروع زندگی حتی مثبت های اون رو بپذیره. اینکار وقتی جنبه عمومی پیدا کنه میشه عرف و واسه عرف هم بود یا نبود قانون مهم نیست (حتی اگه بعدها میخواد قانون بشه یا نشه).
فقط و فقط پذیرش مسئولیت در قبال دادن امکانات به فرد و عدم سلب امتیازات از مرد،، و مخصوصا فرهنگ سازی نهاد قدرت کشوری برای این موضوعات.
وقتی کشور داره به قول خودش ارزش زن رو بالا میبره و به قول خودش داره قیمت زن رو بالامیبره، اون من که نباید باشم این هزینه هنگفت رو بدم. بلکه همون قدرت باید بیاد هزینه ش رو بده. قدرت کشور حالا هم باید بیاد سفره ای که پهن کرده رو جمع کنه (تف سر بالا). کاری که داره جامعه زنان کشور انجام میده فشار از پایینه. منتها قبلا چانه زنی از بالا بود ولی حالا سر تعظیم از بالا هست.
در کل، اگه حکومت یه هزینه ای رو اشتباه خرج میکنه باید از همونجایی که خرج میکنه بیاد دوباره واسه جمع کردنش خرج کنه. اینکه کجا باید بیاد سفره ش رو جمع کنه من و شما باید بهش بگیم که البته خودش فکر میکنه داشته شاهکار میکرده.
ولی خنده من همچنان تلخه به خنده اونهایی که میبینن ما این حرفهارو چرا علنی داریم اینجا میزنیم!!!
زهرا
یکشنبه 21 تیر 1394 04:47
خدالعنت کنه این زنان فمنیستی روریششون کنده بره ان شاالله
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها
html] [/html]