تبلیغات
کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - رهبانیت فمینیستی و تبلیغ آن از سوی تابناک

همیشه در اسلام رهبانیت رد شده است. اما امروزه رهبانیت با شیوه جدیدی وارد دین اسلام شده است و همانطور که مشخص است رهبانیت در تمامی مذاهب نتیجه ای جز فساد و ریا نداشته است. اما رهبانیت امروزی چیزی جز بالا رفتن سن ازدواج دختران و عدم ازدواج دختران به دلیل مشابه شدن با مرد نیست. از طرفی می گویند مرد مناسب ازدواج و یا شوهر وجود ندارد اما این بی شوهری بازتاب عمل سخیف خودشان و خانواده هایشان است. بعد از مدتی که متوجه می شوند عدم ازدواج آنها قطعی است، شروع به فحاشی به مردان و ترویج راهبگی می کنند و می گویند برای تکامل نیازی به مرد نیست. حضرت معصومه هم مجرد بود و ...، متاسفانه راهبگی خصمانه در میان دختران مجرد چادری بسیار رایج شده است.
این مسئله در سایتهای خبری فمنیستی چون تابناک ترویج می شود. چندی پیش جای خوشحالی وجود داشت که طی مسئله اسید پاشی و سوء استفاده سایت تابناک و ...، نویسندگان بی تعهد این سایت و سایتهای مشابه از سوی برخی در رسانه ملی مزدور خوانده شدند اما به سرعت مزدور بودن این نویسندگان فراموش شد. لفظ مزدور امیدی بود تا با این نویسندگان پلید برخورد قاطع صورت گیرد. هر چند که این شیاطین نویسنده تنها از ریاکاری یسیاری از افراد این سرزمین استفاده می کنند. اگر تمام افراد پاک بودند هرگز چنین سخنان سخیفی تا این حد در هیچ فردی اثر نداشت و از آن حمایت نمی شد. رهبانیت ادعای دوری از دنیا و ... را دارد اما دلیل این ها برای درست کردن راهبه های چادری و یا با آرایش دارکوبی که همگی ترشیده هستند چیزی جز مرد شدن و تجاوز به طبیعت نیست. تمام این حمایت ها از این سایت سخیف نشان دهنده گمراهی و شقاوت تعداد زیادی از افراد این زمانه است. اگر تمام مردم غیور بودند به کمتر از مجازات و انحلال بسیاری از این سایت ها راضی نبودند. نویسندگان سبک مغزی که دغدغه آنان عدم حضور زنان در ورزشگاه مردان است. این سایت مرتب از جانب زنان حرف می زند بدون که نمایندگی از تمام آنها داشته باشد و نوعی قیومیت به زنان احساس می کند ، قصد همه گیر کردن تفکرات سخیف خود را دارد و درست مانند شیطان زنان را وسوسه  میکند تا به مطالبات واهی بپردازند و از زن بودن خود فاصله بگیرند و فکر میکنید چرا روی چنین سایتهایی نظارت نمی شود؟


نظرات()   
   
feet complaints
جمعه 24 شهریور 1396 23:12
Have you ever considered creating an e-book or guest authoring on other blogs?
I have a blog based on the same subjects you discuss and would love to have you share some stories/information. I know my subscribers would appreciate your work.
If you are even remotely interested, feel free to send me an e mail.
How do I stretch my Achilles tendon?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 04:55
There is certainly a great deal to find out about this issue.
I like all the points you've made.
سه شنبه 16 تیر 1394 07:56
این منصور صادقی هر عکسی میبینه میگه فتوشاپه. برادر من آدرس عکس رو ببین سایت معتبرشو پیدا کن مال سپاهه...
بیچاره
دوشنبه 15 تیر 1394 22:15
با عرض سلام...
جناب آقای امامی، بنده حاضرم بر اساس مستندات قرآنی و عقلی و از هر دیدگاهی که شما مقید به آن هستید، حقانیت داعش را اثبات کنم.... شما هم می تونید کفر داعش را اثبات کنید؟ می تونید حقانیت جمهوری اسلامی ایران را یا "مردم ایران" را اثبات کنید؟
سامان امامی
دوشنبه 15 تیر 1394 18:45
راهبگی خصمانه یعنی از روی نفرت از مرد و یا به دلایل فردگرایی نفس گرایانه و براورده شدن خواسته های نفسانی مدرک و عنوان پرستی و پول پرستی، ازدواج نمی کنند و چهره مقدس به خاطر عدم انجام کارهای جنسی به خود می گیرند.
منصور صادقی
دوشنبه 15 تیر 1394 16:09
اول اینکه این عکس به احتمال زیاد فتوشاپه. ضمن اینکه هر خری لباس حزب الله پوشید و ماسک زد دلیل بر این نمیشه. ضمنا اینقدر خر نباشید اینهارا می سازند که ما را کافر و خودشان را بر حق نشان بدهند.
متاسفانه دوستان داعش هم در انجمن حضور دارند. واقعا متاسفم.
از انجمن می خواهیم این کامنت های زشت و غیر اخلاقی را پاک کند.
اینم یک رزمنده دیگه حزب الله که ماسک شیطان زده و علامت 2 یا شاخ شیطان را نشان می دهد
یکشنبه 14 تیر 1394 10:36
*************************
عکس رزمنده حزب الله لبنان
یکشنبه 14 تیر 1394 10:35
****
****
***
یکشنبه 14 تیر 1394 10:33
رزمندگان حزب الله پس از پیروزی علامت 2 ، خدا واحد نیست را نشان می دهند ولی تکفیری ها علامت 1 یعنی خدا واحد است را نشان می دهند.
به آخرین عکس لینک نگاه کنید.
شنبه 13 تیر 1394 21:27
حیفم آمد این لینک را نزارم اینجا:
کی از دوستان تو این پست کامنت گذاشتند:
خیلیها سعی دارند قیام حضرت را کاملا لیبرال و بدون هیچ جزمیت و جدیت نمایش دهند که اینان همان جنود دجالند!

حالا شما این لینک را نگاه کنید...
http://mahdi.etudfrance.com/archives/1055

می نویسد:
شاید شما نیز دیده اید اشخاصی را که در ذهن خویش از وجود مقدس امام زمان ارواحنا فداه جز شخصیتی شمشیر بدست که جوی خون به راه می اندازد و از کشته ها پشته ها می سازد ، ذهنیت و تصویر دیگری ندارند!

تاسف بار آن است که این طرز تفکر و ذهنیت را به دیگران نیز انتقال می دهند و سیمای مهربان و عدالت گستر آن حضرت را در اذهان و افکار عمومی مخدوش می نمایند و از دعا برای ظهور ایشان (که تنها راه نجات است) منصرف می دارند ! … و این از بزرگترین جفاها به آن وجود سراسر مهر و شفقت و رحمت است . حتی برخی از دین باوران ،از روی مزاح یا عدم توجه به پی آمدهای منفی کلام خویش ،از جای شمشیر امام عصر ع بر روی گردن خود و یا دیگران سخن می گویند!


می بینید دوستان؟
اسلام ما با اسلام آنها فرق دارد... مهدی ما با مهدی آنها فرق دارد...
شرک جهانی از مشرکین و ظالمین حمایت بین المللی میکندFIVB در صددپنجاه پنجاه کردن تماشاچیان والیبال شامل تماشاچیان زن و مرد
شنبه 13 تیر 1394 21:16
http://tabnak.ir/fa/news/514474/fivb-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%88%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86
شنبه 13 تیر 1394 17:04
دوست گرامی؛در این شکی نیست که امروزه روز بیش از هر زمانی بشر در حال لمس ملموسات دوران آخرالزمان است و بواقع حفظ دین همانطور که در پیش بینیهای حضرات معصومین آمده همچون نگاهداشتن ذغال گداخته در دست است،دل همه مان میخواهد که هرچه زودتر حضور حضرت درک کنیم و اگر لایق بودیم بعنوان یک مستخدم دون پایه یمین و یسار حضرت توفیق خدمت یابیم اما خدای ناکرده نباید این مجموعه مسایلی که اینچنین دست بدست هم داده اند سبب شوند ما اصل مهدویت را زیر سوال ببریم بلکه بهتر است ازین فرصت مغتنم جهت آماده سازی بیش از پیش خود جهت واقعه قریب الوقوع و حتمی پیش رو بهره ببریم.در همین راستا فرازی از دعاهای وارده در بحث غیبت صاحب الزمان را در ذیل این مطلب درج کرده ام که شخص مرا وقتی کارد به استخوان میرسد آرام میکند....
... فصبرنی علی ذلک حتی لا تحب تعجیل ما اخرت و لا تاخیر ما عجلت...
شنبه 13 تیر 1394 15:55
سوالی که پیش می آید این است که در هر جای از اسلام و فقه اسلام نگاه کنید، برای اثبات حقی، از 4 شاهد عادل گواهی می خواهند...
امروزه روز هزاران تن از پاکیزه ها و متقین روزگار، به این سخن گواهی می دهند که موعد برپایی حکومت مهدی (عج) است اما نه مهدی قیام می کند و نه الله، عذاب...

پس یا من و شما دروغ می گوییم یا نستعیذ بالله، در وعده هایشان صادق نیستند...
رحیم
شنبه 13 تیر 1394 15:48
اصلاح می کنم
عم یتسائلون
عن النباء العظیم الذی هم فیه یختلفون...
رحیم
شنبه 13 تیر 1394 15:47
خدایا نگذر از کسانی که محمد و اهل بیت او را وسیله ناندانی خود قرار دادند و دین را وسیله ابراز و تحمیل خود بر مردم ساده لوحی که از دوستی اهل بیت چنین گمراه و ضالین می شوند...
عم یتسائلون
عن النباء العظلم الذی هم فیه یختلفون...

بارها امام علی ع کسانی که وی را مدح و ستایش می کردند تنبیه کرد و گفت شرک نورزید من بنده خدا هستم.
هر کس که شما را به هر کسی غیر از خدا امر کرد بدانید او بزرگترین دشمن خدا و اهل بیت است چرا که اهل بیت شما را جز به خداوند و اطاعت از او امر نکردند.

بارالها برسان مهدی مارا
رحیم
شنبه 13 تیر 1394 15:41
امام رضا راضی است که کمک های مردمی رو جمع کنند و کلی از بودجه های کشور را خرج پول تهویه و اب و برق و دکور و عطر بدهند؟
راضی است وقتی این همه جوان بیکار و مجردند؟
راضی است؟!!!
رحیم
شنبه 13 تیر 1394 15:39
امامان شیعه تمام زندگیشان را وقف فقرا کردند و ساده زیستند. حضرت محمد ص بر حصیر میخوابید.
امام رضا ع روی یک گلیم پوسیده کنج مسجد میخوابید.
لباس ساده و کهنه می پوشید. خانه ای ساده داشت. شان؟
شان ایشان را با مادیات رقم می زنند؟
وهابیون حق دارند با این تفاصیل ما را مشرک بنامند. آنها که ساده می زیستند آیا اکنون دوست می دارند که مزارشان را طلا و نقره بگیرند و سنگ های گران نقش های گران فیمت معماری های کذا و ذلک و سیستم های تهویه ای که میلیاردی بابت برق و آبش و به جز خودش هزینه می شود بر مزارشان باشد؟
کسی که می خواهد به زیارت ایشان برود آیا نباید یک دهم عذابی که ایشان برای دین متحمل شدند تحمل کند؟
بخدا که امر بر زوار مشتبه می گردد و همه موهوم به زیور آلات و آینه کاری ها می شوند به جای اینکه به سیره ائمه بنگرند.
فراضی از سخنان معصومین در نکوهش تاخیر ازدواج دختران
شنبه 13 تیر 1394 15:12
حقیقت اسلام را با مطالعه(آنهم منابع اربعه و موثق شیعی نه تالیف ملایان نان به نرخ روزخور!!)دریابید:
«مِنْ سَعَادَةِ الرَّجُلِ أَنْ لَا تَحِیضَ‏ ابْنَتُهُ‏ فِی بَیْتِه»‏
رسول خدا(ص) فرمود: از سعادت مرد آن است که دخترش در منزل وی خون حیض نبیند.
امام صادق(ع) می‌فرماید روزی رسول خدا(ص) بر منبر رفت و فرمود: ای مردم جبرئیل از سوی خدای تعالی به من خبر داد؛ دختران مانند میوه بر روی درخت هستند، اگر به موقع چیده نشوند آفتاب آنها را خراب می‌کند و باد آنها را می‌ریزد. اگر دختران درک کنند آنچه را که زنان درک کرده‌اند چاره‌اش فقط شوهر است، و گرنه فاسد خواهند شد.
بیچاره
شنبه 13 تیر 1394 15:10
مسلمان، بگذار 5 و 6 را هم من بگویم...
5- این حرم های شرک آلود که نه، همان گوساله های سامری را از بین خواهد برد... دختران جوانی که از فقر، به تن فروشی می پردازند را فرو می گذارند و به فکر این هستند که درب ضریح از طلا باشد یا نقره؟ ضریح را با کدام آلیاژ بسیازیم؟ گنبدهای حرم چند تا باشد که متناسب با شأن امام باشد؟
گوساله ای سامری را از تهران تا کربلا بردند و عده ای گوساله وار، به طواف گوساله ای رفتند که نامش را ضریح امام حسین نهادند... که نامسلمانان، مگر ضریح، به قبر امام رسیده بود که "متبرکش" نامیدید...
6- گردن همان اشباح المراجع التقلید را خواهد زد که یکی صدا برنیاورد که ای شیعیان، ایمان خود را به چه می فروشید؟ این گوساله ی سامری است که تبرکش می کنید نه ضریح متبرک شده...
اگر این گونه باشد که از فردا هر کس میگوید، فلان چیز منصوب به امام است، فلان درخت منصوب به امام است، باید تبرکش کنید...
از کلام معصوم بود، در روزگاری، قبرستان مسلمین آبادتر از شهرهایشان خواهد بود...
اگر از داعش بگویی، از سوی همین اشباح المراجع از دین خارج می شوی، اما اگر از حجاب بگویی، سکوت می کنند....
یک نفر پیدا نشد بگوید که شماها که از ترس اسید و اسیدپاشی با وضغ افتضاح از خانه خارج نمی شوید، سزاوار نیست که از آتش دوزخش بهراسید؟
مشکل همان روحانی نمایانی هستند که اجازه می دهند دختران بی حجاب آرایش کررده روزه بگیرند... مشکل همان ها هستند... اگر آنها کسانی که حجاب، این ضروری دین را لگدمال می کنند را از جرگه ی اسلام خارج می کردند، در کوفه ی مهدی، صدیقین و صالحان می بودند... مثل این قوم، مثل آن قومی است که هم خدا را می خواهند و هم خرما یا همان ابلیس را....
از علی دم می زنند اما مرام علی وامی نهند که همگان او را به عدم مصالحه در احکام دین می شناسند...
برادر (رحیم) سپاس از شما!
شنبه 13 تیر 1394 15:06
فقط این کامنت رو میذارم تا شما را آگاه کنم که حتما بخاطر این بصیرتی که خدا در این وانفسای آخرالزمان نصیبتون کرده شکر خدای رو فراموش نفرمایید!
امام باقر(علیه السلام) می فرمایند: قائم آل محمد (عج) شباهت هایی با پنج تن از پیامبران دارد ... اما شباهت او به جد خود پیامبر(ص) قیام با شمشیر است و کشتن دشمنان خدا و پیامبر، و نیز جباران و سرکشان، او با (نیروی) شمشیر و (نیروی) ترس، (که در دل جباران انداخته می شود) مدد می گیرد.
خیلیها سعی دارند قیام حضرت را کاملا لیبرال و بدون هیچ جزمیت و جدیت نمایش دهند که اینان همان جنود دجالند!
رحیم
شنبه 13 تیر 1394 11:10
امام زمان که بیاید بسیار شبیه داعش خواهد بود البته با این تفاوت که امامت را قبول دارد و البته 4 کار مهم خواهد کرد.

1- این حرمهای امامان را که شده اند نماد شرک تخریب خواهد کرد و بناهای ساده ای ایجاد خواهد کرد.

2- تحریف هایی که از امامان طی سالهای غیبتش شده که شیعه را تا این حد منحرف کرده است از بین خواهد برد.

3- از طریق تبلیغات دلهای همه را متوجه قرآن خواهد کرد و از تحریفات و تفاسیر گروه های مختلف که غالبا برای سودجویی خودشان است رها خواهد کرد.

4 پس از این مرحله انقلاب مهدی شکل می گیرد که جز با غرق شدن در خون و قیام و قطع سرهای ظالمان و مردم مشرک امکان پذیر نخواهد بود.

نشان به این نشان که امروز مردم با ارشاد و زبان خوش هدایت نمی شوند و نیاز به نیروی قهری وجود دارد.

نشان دیگر اینکه ریاض و ری دو دشمن اساسی امام زمان هستند و از جنوب ترکیه و سوریه سربازان امام زمان به ری حمله می کنند و پیش از آن عذاب الهی و زلزله ای شدید تعداد زیادی از مردم ایران را ازبین خواهد برد.

در این جا به دو شکل می شود استنتاج کرد.

اگر امام زمان به ری حمله کند که همین تهران است پس این نشان می دهد حکومت تهران بر اسلام نیست و یا منحرف به اسلام تحریف شده است که اگر این طور باشد
یا جمهوری اسلامی از اسلام محمدی منحرف است یا می شود.

یا اگر آنطور که برخی می گویند این انقلاب زمینه ساز ظهور است این حرف صحیح نیست و این حکومت از بین می رود و حکومت فاسدی جای آن را می گیرد.

چیزی که مسلم است یا تغییر ماهیت حکومت است که این محتملتر است یا تغییر کلی حکومت است که این قول ضعیفتری است.

بیچاره
شنبه 13 تیر 1394 10:20
با سلام خدمت آقای امامی
من متوجه این یک جمله نشدم، ممنون می شم اگر تشریح کنید:
" متاسفانه راهبگی خصمانه در میان دختران مجرد چادری بسیار رایج شده است."

در ثانی یک روز باید به این نتیجه رسید که همه چیز با روش فرهنگی صرف، حل شدنی نیست و باید مانند داعش در مقابل کسانی که فساد فی العرض می کنند برخورد شود.... فساد فی العرض فقط اختلاس نیست... فساد فی العرض، تغییر دین خداست.... همان دختران بی حجاب آرایش کرده یا دختران به ظاهر چادری بی عفت، که راه می روند و در هر قدم، صدها پسر جوان مجرد را از نماز خواندن باز می دارند، و با این کار به دستورات اللهی، دهن کجی علنی می کنند، مصداق شماره یک فساد فی الارض است...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها
html] [/html]