کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - آشپزی و خانه داری زنان مدال آور و قهرمان ورزشی چگونه است؟!!لینک دانلود ویدیو

با دیدن این فیلم به خوبی مشخص می شود که قهرمانان واقعی زنان و کدبانوان خانه دار هستند یا زنان ورزشکار  و مدال آور و یا مسئولین زن:

دو دختر ورزشکار در یکی از برنامه های آشپزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی حاضر می شوند. مجری از آنها به «قهرمان» یاد می کند و از آنها می پرسد که آیا دستپخت یکدیگر را خورده اند که این دو دختر خطاب به هم می گویند که خدا نکند! این دو دختر در رشته مبارزه ووشو توانستند در مسابقات ورزشی عنوان طلای زنان کسب کنند. نکته جالب توجه اینکه هر دو نفر اینها در پاسخ به مجری که می پرسد که آشپزی بلد هستند یا خیر می گویند بلد نیستیم! معلوم نیست که اگر اینها بخواهند ازدواج کنند، وقتی مهارت های اولیه خانه داری را نیز بلد نیستند در پاسخ به نیاز های خانواده و شوهر برای خانه داری و وظایف همسری، آیا می خواهند از مهارت های یاد گرفته در رسته مبارزه ووشو استفاده کنند یا خیر؟! نکته دیگر این است که رمز موفقیت این دو نفر هم گویا در دوری از سبک زندگی سنتی (و دل ندادن به مهارت های زنانه) بوده است که توانسته اند در مسابقات ملی و جهانی، رتبه کسب کنند. جالب اینکه در حین تخم مرغ هم زدن،مچ یکی از این «قهرمانان» می گیرد! طرز همزدن تخم مرغ ها نیز اسباب طنز و تمسخر مجری را نیز فراهم آورده است!فمینیست ها در مورد ورزشکاران زن دو نکته ورد زبانشان است اول اینکه زنان با پوشش اسلامی ظاهر می شوند که در این رابطه خواستار حضور مردان در مسابقات زنان نیستند و این با اسلامی بودن پوشش زمانی به تناقض می خورد که همین زنان پست و بی ایمان فمینیست فعال حقوق زن خواستار حضور زنان در مسابفات ورزشی مردان من جمله والیبال هستند!
دومین چیزی که ورد زبانشان است که می شود مسئول بود و شاغل بود و ورزشکار حرفه ای بود و در عین حال در کار و امور خانه هم هیچ کم و کاستی نداشت که چنین چیزی به لحاظ منطقی اصلا امکان پذیر نیست مگر در موارد بسیار بسیار نادر و استثنایی با شغل های کاملا زنانه و پاره وقت یا دورکاری و کار در منزل که نیازمند استرس شغلی بسیار و گذران ساعات طولانی کاری یا ماموریتی در خارج از منزل نباشد.
البته میزان توانمندی و ظرفیت افراد مختلف متفاوت است و ممکن است استثنائاتی وجود داشته باشد اما چیزی که واضح است این است که القای الزامی بودن حضور اجتماعی زنان و تحقیر زنان خانه دار توسط فعالان حقوق زن از طرق مختلف رسانه ای و سیاستگذاری های کلان، سبب ناهنجار شدن بسیاری از زندگی های مشترک شده است و برای اکثریت و قریب به اتفاق زنان چالش ها و کاستی های زیادی را در ایفای نقش خانوادگیشان بوجود آورده است و آنان را به شدت دچار تزلزل فکری کرده و بر سر دوراهی قرار داده است.
در این بین تاکید فراوان فمینیست ها بر اینکه کار خانه وظیفه زن نیست و اسلام چنین گفته و چنان گفته است، سبب همپوشانی نقش های زن و مرد شده و در جای دیگر خلا و کاستی نقش را ایجاد کرده است.
ذکر این نکته هم لازم است که تاکید فمینیست ها بر مشارکت در کار خانه داری این مشابه سازی نقش های زن و مرد را بیشتر کرده که قطعا به مرور سبب دلزدگی و خستگی بیشتر طرفین از همدیگر می گردد.
البته کمک کردن مرد به زن در امور خانه اصلا چیز بدی نیست و مرد می تواند برای زن خانه دار خود هم چنین کمک هایی را بکند، اما یکسان دیدن و برابر دیدن زن و مرد دیدگاه مخربی است که بخصوص در دراز مدت همراه با مشکلات عدیده ای خواهد بود.

این در حالی است که به فرموده مقام معظم رهبری کار خانه و شوهرداری در هیچ صورتی نباید خدشه دار شود و در صورت خدشه دار نشدن این امور زن با اجازه شوهر حق دارد به حضور اجتماعی و اشتغال بپردازد.

چند ماه پیش صدا و سیما در برنامه های زنانه ای که از مدتها قبل و بعد از روز مادر در جریان بود از خانم دستجردی وزیر سابق بهداشت دعوت کرد و در یک کلیپ ساختگی وی را در حال آشپزی در خانه نشان می داد که بیشتر شبیه یک شو بود چون از نحوه آشپزی ایشان مشخص بود چندان هم در کار خانه زبده نیستند و همچنین رسالتی مثل وزرات با آن پست های طولانی و تمام وقت و زمان بر و سنگینی که داشته قطعا امور خانه داری ایشان را مختل می کرده و ذکر این نکته هم مهم است که بنا به اظهارات همین خانم تصدی پست وزارت به هیچ عنوان مورد رضایت شوهر ایشان نبوده است و این به لحاظ شرعی هم برای یک زن محجبه و مسلمان نمی تواند صحیح باشد!نظرات()   
   
زهرا
چهارشنبه 31 تیر 1394 10:24
اگر زنان خانه دار را واقعا قهرمان میدانید چرا لقبشان کهنه شو مصرف کننده ضعیفه ناقص العقل وصدها توهین دیگر است زن از نظر شما باید از صبح تا شب توی خانه کار کند بی هیچ توقعی با مهریه یسبک وهر وقت هم اقا هوس کرد برود سرش هووبیاورد واقعا که با انصاف هستید اگر زنی که با گذشتش خانواده را حفظ میکرد ارزش داشت کار به اینجا کشیده نمیشد اینقدر دیگران را مسئول وضع موجود نبینید ونگاهی به مادران خود بکنید که چرا دخترانتان چنین شدند
پاسخ محمد مهدی : مادران نسل قبل دخترانی اربیت کردند که از خودشان بد تر بودند و پدران با ندانم کاری و باج دهی به دختران ، فرزندان خود را بد بخت کردند .
ما بارها گفتیم زنی که زن باشد و به دنبال مردانه شدن و زیاده خواهی کردن نباشد ارزش دارد ، زنی که ضعیف بودن خود را قبول کند و به جای سرکشی کردن و رقابت با مرد که توان آن را ندارد به ارزشهای عمسری و مادری و زنانگی خود را آراسته کند
به انگلیسی نویس
شنبه 6 تیر 1394 07:51

شما که اینقدر مشتاق انگلیسی نویسی هستی بهتر است با استفاده از سایتهای که بطور آنلاین متن فینگیلیش را به حروف فارسی تبدیل می کنند متن خود را فارسی کنید و بعد اینجا کپی کنید تا حداق ما هم بفهمیم شمات چه می گویید چون تا حال هیچ متن شما را نخوانده ام.
به آبیچاره
شنبه 6 تیر 1394 07:47
بخش زیادی از مردم سیستان و بلوچسنان نیز پاکستانی هستند که بزور مشغول گرفتن شناسنامه هستند. چندی قبل یک مامور ثبت احوال این استان که نمی خواست به پاکستانیها شناسنامه بدهد ترور شد و به شهادت رسید.
روزی نیست که یک سرباز وظیفه ، یک مامور مرزبانی ، یک کارمند ادارت دولتی و حتی معلم های غیر بومی بویژه شیعه توسط همین پاکستانی الاصلها به شهادت نرسد.
اینها که به اصلاح شناسناتمه دارند با نرخ چند برابر سایر نقاط کشورذ مشغول زاد و ولد هستند تعداد زیادی هم از آنطرف مرزمی آیند.
به آبیچاره
شنبه 6 تیر 1394 07:46
بخش زیادی از مردم سیستان و بلوچسنان نیز پاکستانی هستند که بزور مشغول گرفتن شناسنامه هستند. چندی قبل یک مامور ثبت احوال این استان که نمی خواست به پاکستانیها شناسنامه بدهد ترور شد و به شهادت رسید.
روزی نیست که یک سرباز وظیفه ، یک مامور مرزبانی ، یک کارمند ادارت دولتی و حتی معلم های غیر بومی بویژه شیعه توسط همین پاکستانی الاصلها به شهادت نرسد.
اینها که به اصلاح شناسناتمه دارند با نرخ چند برابر سایر نقاط کشورذ مشغول زاد و ولد هستند تعداد زیادی هم از آنطرف مرزمی آیند.
Aghay bichareh
شنبه 6 تیر 1394 00:02
ba inke bazi vaghata maha dar more feminism sohbat nemikonim va be sahray karbala mizanim vali aashegh motoz zibay shoma bekhosos dar mavared moshkelat asasi jameh ma ke akhiran darj farmodid hastam...
in hagh nist ke adamayee to sistan natonan behdasht kamel dashteh abshan va bayad fasangah beran ta testi begiran.../
vali ejazeh bedin moshkelio bahaton darmian bezaram ke 3 sal pish dar zaman aghay ahmadinezhad man didam...bana be dalili dar matab
pezeshki dar shahrestan Roodsar
baray had aghal saati boodam ke dar an doran pezeshk 10 marizo visit kard
az 10 nafar 9 nafaresho moshkeleshon yeki bood ve dar medeshan mIcrobi be nam H-Pilory bood
bad az inke pezeshk tanha shod azash porsidam ke dastan cheih? goftand ab shahr Roodsar toosh in Microbeh va tamam ahali shahr in moshkelo daran in Microb gheir az in ke avarez ziadi dareh baes sorakh shodan medeh misheh...man goftam aghay doctor chera eteraz nemikonid va pishnahad be shahrdar farmandar ya edaresh behdasht ya rees jomhor nemidid ba negahi ke dastanha toosh nahofteh bood goft ma baraha sayemono kardim vali Team Aghay raees jomhor
ahmayti nemidahand...etefaghan farday anrooz man dar jamee boodam ke pedar namayandeh shar dar majles inja boodand azash shomareh aghay namayandeh ro khastam gioft baray che mikhahid matlab ra behesh goftam...pedar behem goftand ey baba ki vaght baray in chiza dareh...Khodaya mara be rah rast hedayat kon
Faghat Omidvaram ke Doctor rohani va Vazir behdasht in Raees Jomhir mohtaram tavajeh bishtari be farzandan in keshvar azize Islami bokonand va moshkelat ra hal nemayand
bazam azaton motashakeram ke in moshkelat ro gahi inja matrah mikonid
Khanoom Ivar2
جمعه 5 تیر 1394 23:48
3- tasmim giri alanet va tajzieh tahlet dar hal hazer az didgah khord ya Micro FAGHAT HAST onam ba kam vaghti va bihoselegi
shoma baray movafagh shodan dar zendegit be har mozoyee bayad az 2 tarigh negah koni Macro va Micro ya klan va khord maslan agar mikhay ye baghio bakhari aval savar ye hilivopter mishi az bala hame zavaya ro misanji marzasho derakhta va farsh shodaneshono to bagh tapoehasho goshehasho aya roodkhone ya daryacheh tosheh va,,,
bad piadeh mishi mirio vared bagh mishi tak tak metrasho micharkhi check mikoni derakhtaro tak tak bar resi mikoni karagah mishi miporsi tahghigh mikoni ba ghadam zadan toosh va,,, badesh tasmim migiri natijeh migiri bad tjzieh tahlil mikoni
behet ghool midam agar in nasihato avizeh gooshet koni dar zendegit kamelam movafagh mishi va ma hame ino mikhayam ke yeki az farzandan khob mamlekat ma betooneh kamelam movafagh besheh har che bishtar adamay movafagh dto Iran Islami ma be naf hame mast ke toosh zendegi mikonim
Az khoda movafaghyat shoimaro hamisheh khastaram...
ahan ye kam bishtar mamaneto to khoneh komak kon
sepasgozaram
Khanoom Ivar
جمعه 5 تیر 1394 23:41
ghabl az har chiz bayad begam dust nadashtam dar in mored aslan sohbat dg besheh vali choon kahstid khodeton man baray rezay shoma va rezay khoda harfayee mizanam ke khodayeesh agar ghabool koni ghool midam be dardet bekhoreh to zendegit:
1- Tanbalio bezar kenar
baray har kari bayad talash koni
bokhosos agar mikhay
natijeh begiri bayad zaman bezari bayad karagah shi bayad talash koni tahghigh koni bad tasmim begiri
2-harfayee ke mizani, bihoselegit adam focuset va...inja shebahat ziadi be dokhtaray daheh 70 jamehe ma dareh (ke hame ma midoonim ke hich kaht ghermezi nadaran) va daeman to chat roomay fazay majazi hastand...nemigam shoma mirid chat room vali ba dustayee momkeneh va tajzieh tahlil va barkhord darin ke tarz sohbat kardan va neveshtar va kalemateton mitoneh behtar az ona basheh...lotf kon az in jomleh ke daeman to chat rooma estefadeh misheh estefadeh nakon (captain va mashoghe) zemnan cinderella sefid barfi va zibay khofteh toliday zionistast ke baray hadaf Feminism sakhteh shodeh... ya hamontori ke aghay bichareh behton gooshzad kardand dar neveshtar motonet bekhosos agar migid mazhabi hastid ye kam bishtar deghat kon
3- to matn badi...age matn badio ejra koni behet ghool midam konkor badi ba darsad balayee eshallah ghabool shi
Agar behet jesarati shodeh in bandeh khoda ro bebakhshid...Khoda gavaheh in matn ro man fagaht bigharazaneh baray pishraft zendegi ayandat ba cheshm nasihat barat neveshtam
khoda hame maro be rah rast hedayat koneh
آیور به اقای فینگلیش و سایر کاربران
جمعه 5 تیر 1394 17:24
خیلی خوب میتونین حرف بزنین. بدون این که چیزی برای گفتن تهش داشته باشین. جمله هاو کلمه هایی که همیشه شنیدیم سپر محافظ خوبین.
برادرانه پشت هم برای دفاع از خاک و فرهنگ و اسلاممون پشت هم تا اخرین قطره ی خون باید بجنگیم!

کاش با دعاهای همه عقلم بیشتر بشه و به قول شما به راه راست هدایت بشم. انقد که حداقل بتونم دودوتا چهارتا های ساده ای که تو زندگی پیش میادو بلد بشم.
برای شما هم همسر گرامی و محترم و عزیزی مثل خانم مرضیه ارزو میکنم تا هم ایشون طی رفتار ها و کلام روان شناسانه تون زخم های زندگی گذشته شون التیام پیدا کنه و محافظت بشن در مقابل ظلم جامعه به ایشون و هم شما خوشبخت بشید.
و برای همه ی سایت ارزوی خوشبختی میکنم جالبش اینجاس که فک میکنم هیچ کی حتی نفهمید سر چی بحث کردم!
لطفا به نظر این حقیر جوابی داده نشه.
چون نمیتونم جلوی خودمو بگیرم و برنگردم ببینم چه جوابی داده شده.
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : با سلام
انجمن حمایت از حقوق مردان کمال تشکر را از شما دارد و به حسن نیت شما واقف است. و از شما دعوت میکند با نظراتتان ما را حمایت نمایید.
و هر چند این سایت ادعای بدون خطا بودن را ندارد لیکن دشمنان شما دشمنان ما هستند و آنها کم نیستند.
برای همه در این ماه مبارک رمضان طلب مغفرت و هدایت از جانب خداوند متعال داریم.

با دوستان مروت کنید و با دشمنان مدارا...
آیور به اقای فینگلیش و سایر کاربران
جمعه 5 تیر 1394 17:23
میخواستم به خاطر تاخیرم تو نوشتن سوالام که قول داده بودم بیام ازتون قبل از هرچیزی عذر خواهی کنم. چون باید به وعده وفا کرد ولی من متاسفانه نتونستم.
ولی وقتی اومدم و نظراتو خوندم به خاطر همه ی وقتی که گذاشتم و رفتم توی! کامپیوتر و به زور سعی کردم ببینم چه نظری گذاشتین ( خطاب به ایور ) برای خودم متاسف شدم. از اون بیشتر برای وقتی که برای جواب دادن به شما و خانم مرضیه گذاشتم که هردوی شما عکس العملتون خوب نبود. خیلی بد بود.
البته شما موفق شدین دیگه اصراری ندارم به سوالام و شبهه هایی که خودتون تو نظری که گذاشتین واسم ایجاد کردین جواب بدین. چه اهمیتی داره که پشت کسی که به نظر تو لباس دوست اومده کی باشه. حداقل تمام سعیمو به عنوان دوستدار این سایت کردم . البته به نظرم یه نفر طرفمو گرفت ولی به نظر منم به جز گفت و گوی منطقی نمیشه نظر کسی رو عوض کرد. کسی که عصبانی نمیشه و خونسرده و یهو کنترل خودشو از دس نمیده مثل اقای فینگلیش خیلی راحت تر به خواسته اش میرسه و حرفش رو میقبولونه . مهم هم نیس حرفش دقیقا چیه.بدون این که بگید کجای منطقم بچگونه اس گفتین با اینکه ارزوی موفقیت برام دارید ولی حتم دارید که موفقیتی تو کنکور به دست نمیارم. کاش حداقل میگفتین کجای منطقم شما رو به این نتیجه گیری رسوند.شما که انقد شناختتون تکمیله پس یعنی سال چهارمی که کنکور بدم موفق میشم؟راستی معشوقه میتونه معنی خیلی خوبی بده و اصلا معنی امریکایی شو نده. همسر هرکسی هم میتونه معشوقه ی اون باشه. تو این شعر هم معشوقه همون خداعه:
ای قوم به حج رفته کجایید کجایید کجایید؟
معشوقه همین جاست بیایید بیایید بیایید...من با این جمله فقط خواستم بگم سیندلا سفیدبرفی زیبای خفته ... اینا خیلی دوس داشتنی تر از شاهزاده ی قدرتمندشون هستن.جمله های من که سهله واسه ایه های قران خدا هزار جور برداشت ابلهانه میکنن و خدا رو با اینکه نمیشه فراموشش کرد کتمان میکنن و خیلی ها هم کاملا عقل گرایانه اون برداشت هارو میپذیرن.
پس در مورد من هیچ اشکالی نداره.
من با این که هیچ گمان خوبی راجع بهتون نداشتم ( به خاطر چن تا نظری که گذاشته بودین) هیچ وقت حس حقیر بودن بهتون ندادم. اما شما با کلماتی مثل خانوم کوچولو و تحلیلای کشمشی بدون اینکه دلیلش رو بدونم بهم همچین حسی رو دادین.
بیچاره
جمعه 5 تیر 1394 12:11
اطلاعیه اداره كل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری در خصوص حمایت از پایان نامه های دانشجویی

http://www.ostan-ag.gov.ir/tabid/807/articleType/ArticleView/articleId/50152/--------.aspx


* سهم اتباع در تولید ناخالص ملی ایران و افغانستان
* نقش اتباع افغانی عرضه و تقاضای کالاهای اساسی در بازار کالاهای اساسی
* بررسی وضعیت بهداشتی خانواده های اتباع افغانی در ایران


حالا این رو بخونید:
۷ شهرستان سیستان و بلوچستان از نداشتن سونوگرافیست رنج می‌برند و این در حالی است که این استان با وجود داشتن ۲ نماینده در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هنوز نسخه‌ای برای درمان این درد نپیچیده است.

مردم سیستان و بلوچستان از نبود سونوگرافیست زن در رنجند؛ برخی از بیماران باید تا ۷۲۰ کیلومتر را برای رسیدن به یک سونوگرافیست زن مسافرت کنند. امری که خطر و ریسک بیماری را بالا می برد.
http://www.khabaronline.ir/detail/394399/society/health
In aghab oftadeha ro baashh
پنجشنبه 4 تیر 1394 22:38
Toro khoda in aghab oftadeharo to link bibenid


http://www.tabnak.ir/fa/news/511776/%D8%B4%D9%88%D9%87%D8%B1%D9%85-%D9%86%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%84%D8%A7%D9%8A%D9%86-%D9%88-%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3-%D8%A2%D9%BE-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%83%D9%86%D9%85

Khanoom mohtaram=onvar sekeh 18:29
پنجشنبه 4 تیر 1394 21:24
Ba salam
mersi ek umadid va coment gozashtid vali kahnoom mohtaram misheh khahaesh konam khodetono mesl hamon mardayee ke shoma badeton miad moarefi nakonin?

bebinid shoma niomadeh hame ro inaj ahmagh, aghab mandeh, divooneh ravani va,,,khatab kardid...fargh shoma ba hamon mardi ke (shoma edea mikonid adam badie) chieh?
Shoma mitonid begd az did shoma aghab oftadeh chieh?
va kojay donya aghab oftadeh nadareh?
adamay khobo bad hame ja hast...ba tohino asabanyat nemisheh nazar (midoonam ba eshgho alagheh umadid) khodetono begid...Ba aramesh va ehteram va etemad eb nafs kamel nazaretono begid ke chera aghayon inja ro inghadr azashon badeton miad? in site chi migeh ke be nafeton nist? chera fekr mikonid maha aghab oftadeh ahstim?
Kojay donya aghab oftadeh nist?
misheh az tajrebyateton ma ham estefadeh konim tozih bedid?
bazam sepasgozaram inja tashrif avordid va nazar dadid omidvaram ba dialog behtari hamdigar va nazart hamo bishtar beshnasim shayad ma az shoma chizi yad begirim va bar aks... Kheili sincere bahaton sohbat kardam...mamnoon
بیچاره
پنجشنبه 4 تیر 1394 20:02
یا امام زمان... تو ماه رمضان با زبان روزه، خوب دارید القاب را به هم نسبت می دید...
من نمی دونم این سرکار خانم "مرضیه" کی هست... فقط یک نظر داد... و شاید کار اشتباهی کرد و فحاشی کرد... اما شما حق ندارید تهمت فحشا به ایشان بدهید...
استفاده از عبارایت با عرض معذرت "عن" واقعا تأسف برانگیز هست...
فحاشی، فقط بیان کننده ضعف موضع شما هست...
شما حق ندارید در هیجا نسبت به خوبی و بدی افراد جز موارد استثناء، قضاوت کنید.. حق ندارید...
شما با استدلال دلایل ظلم فمنیست را بنویسید...
من اگر ببینم طرف مقابلم حق می گه، خیلی اگر انسان کافر مسلکی باشم، سکوت می کنم، نه اینکه با فحاشی و تهمت زنا زدن و ... حرف خودم را اثبات کنم...
درباره اشخاص نظر ندهید... در مورد مواضع اشخاص با استدلال نظر بدهید البته در مورد مواضع کلی جامعه.... با قید لطفا...
پاسخ میلاد حمیدی : واقعا متاسفم. فقط امیدوارم اونایی که اینجا فحاشی میکنن قصدشون تخریب نباشه.
ما چند بار خواستیم نظرات فحاشی رو حذف کنیم اما چون دوستان بهش واکنش نشون داده اند نشد.
توصیه میکنیم به نظرات حاوی توهین جواب داده نشود و از کنار آنها عبور شود تا حذف گردد.
پنجشنبه 4 تیر 1394 18:36
gheir az khodet kas dg vakonesh nemideh ke baradam!!
va zemnan Anjoman nemitarsad agar shoma tasmim begririd ke digar dar mian ma nabashid,...hame ma dust darim nazarat shomara ham inja bedanim va feiz bebaraim vali ba khonsardi va ehteram va metanat na baneveshtar jonod sheytan va ultimatum ke man miravam va digar nemiayam...har fardi hagh darad har ja beravad va ya beistad va nazaratesh ra ba ehteram ve bedoon tohin bian konad...
Dust azize zood ranjam
agar shoma ba ensaf moton man be khanoom marzieh ra bekhanid dark mikonid ke man avalin fardi boodam ke eshan ra ranjandam
va barkhord tondi ba eshan dashtam,,,
be nazaram Marzieh khanoom moshkelat faravani dashtand ke anja arz kardam...vali eshan ham yek ensan ast chera dust dari be fardi ke ba shoma ham aghideh nist bad raftari koni? chera nemikhahi ba dalilo borhan nazar yek fard ra be nazar khod bekeshani chera tohin chera asabanyat va ang zadan ba sheytano tahdido ultimatum baradaram?
Hame ma dar in keshvar azizeman ba farhangi azim ke har ostani zaban khod fahang ghashang khod va zibayeehaty llatif khod ra darim,..agar ba ham ekhtef dar navaredi darim dalil nemishavad ke hamo dust nadarim...agar khoday nakardeh ajnabi be keshvar azizeman hamleh konad ma doosh dar doosh ham rafighaneh va baradaraneh baray in keshvar por farhang bastani va islami mijangim...ma bayad ekhtelafat ra kenar bogozarim nazrat khod ra be rahati va azadi tamam begooyeem...nazar khod ra be digar baradaran va khaharan ma tahmil nakonim...borhan darid begooyeed ta marzieh ham ghabool konad...khoday nakardeh borhan nadarid be aghideh khod gahi shak konid...
Khoday hame ma ra be rah rast hedayat kon!
Amin
پنجشنبه 4 تیر 1394 18:29
نظرات فنگایس نویس نه تنها عادلانه نیست بلکه در جهت تخریب و فراری دادن مخاطبان انجمن یا گمراه سازی آنهاست.
بعنوان نمونه به رفتار تیشان با مرضیه و خانم آیور توجه فرمایید.
دختر نجیب و سالم را تقبیح کرده و از مرضیه فحاش موس موس.
پنجشنبه 4 تیر 1394 18:08

بیچاره
شنبه 30 خرداد 1394 22:41
یا لطیف...
با سلام و درود خدمت شما مخالف منصف گرامی
اما به عرض برسانم که این درویش، اعتراضی داشتم به تایپ به خط لاتین حضرت عالی...
گمان فقیر این بود که حضرت عالی، توانایی تایپ سریع به خط فارسی را دارا بوده و به عمد لاتین تایپ می فرمایید...
بنده نیز بسیار در وضعیتی مشابه شما قرار گرفته ام... وقتی به شهرستان های ایران سفر می کنم و سلیس وار به زبان مادری نمی توانم صحبت کنم، دوستان و اطرافیان خرده می گیرند ... اما مانند حضرتتان توضیح می دهم که برای بنده، این کار سخت است و از عمد، قصد تحقیرشان را ندارم...
از اینکه بدون اطلاع قضاوت کرده و یک طرفه به قاضی رفتم، تمام قد از حضور انور گرامی، پوزش می خواهم...
بنده و اکثر دوستان "انجمن حمایت از حقوق مردان" از نظر مخالف، آززده خاطر نمی گردیم، که باعث ترقی تفکر می دانیم... اما از مخالفی که مزین به انصاف و منطق باشد... که الحمدلله حصرت عالی، اینچنین می باشید...
والعاقبه للمتقین.
شنبه 30 خرداد 1394 21:21
ba salam va arze ehteram be aghay bichareh Aziz
ba sharmandegi va arze pozesh babat finglish neveshtanam khodam besyar khejalat zadeh hastam az in babat... Man be Irani va zaban ghashang va fahang zibay Irani eslamieman eftekhar mikonam va har ghatreh khonam ye vajab khak va fahang Iran ro ba tamam donyaavaz nemikonam...hamisheh ahr kojay Donya boodam be Iran va Irani boodanam va Eslam shia eftekhar kardamo mikonam... Vali bana be dalayeli hargiz natavanestam dar computer be farsi type konam va agar alan in kar ra konam shayad hamin matn bish az 1 saat vaghtam ra begirid...harfe matinetan ra mifahmam va beheston ehteram migozaram agar barayetan moshkel ast matn in haghir dast boosetan ra nakhanid man raziam be rezay khoda vali ejaze dahid gahi nazar mokalefetan ra ham dar in site bedanid shayad khodavand moteal faraji konad ke man az shoma toni haghayegh ra dark namayam va shayad ham ghatree kocheki ham man betavanam be etelaat bikaranetan ezafeh konam.
ba arze sharmandegi va ehteram az
baradar kochiektan
bedorood va sepas

پنجشنبه 4 تیر 1394 18:03
عزیزان لطف کنید کسی دیگه به نظرات فنگلیش نویس واکنش نشان نده تا انجمن بتونه نظرات این جنود شیطان رو حذف کنه.
اگر انجمن نظرات ایشون رو حذف نکنه در آینده ما دیگه به این سایت نخواهیم آمد.
به فینگلیش لیبرال سکولار
پنجشنبه 4 تیر 1394 17:59
معلومه که اگر ایور مثل مرضیه نظر مینوشت بهش احترامونمیگذاشتیم. احترام هرکس به شخصیتش برمیگرده. نه پس توقع دارید به مرضیه اینجا احترام بذارن؟
آقای محترم اینجا صد و هشتاد درجه مخالف افکار تو و مرضیست. سایتهای موافق افکار شیطانی شما زیادند.
لطف کنید دست از سر ما بر دارید.
عن آیور به کل امثال مرضیه می ارزه.
اینو به عنوان یک مرد مدافع این انجمن میگم.
با دشمنیت با آیور چهره پلید خودتو نشون دادی.
من میگم انجمن نظرات این فینگلیس نویس رو از این به بعد حذف کنه.
چون ریده به سایت و داره مخاطبین سایت رو فراری میده.
هدفش هم جز این نیست.
be 17:04
پنجشنبه 4 تیر 1394 17:32
mersi az video ke gozashti inja
Geryeh avareh................
Khak to sar mardi ke be khater yek shab khosh gozarani bachehayee ra vared in jameh mikonand va hich gooneh sarparasti be ohdeh nemigirand...in khanoom gonah bozorgi anjm dadeh vali aya fekr mikonid aghayani in birahmio be in kahnoom va dokhtaran masoomesh anjam dadan heivan nistand?
misheh roy in aghayooni ke inghadr bi masolyat zendegi zani ra fana kardeh va ejhaf bozorgi be farzandanesh mikonad?
Be in aghayan yek shabeh shahvat khali kon nemisheh goft mard!

Ya latif hame mara be rah rast hedayat kon
بیچاره
پنجشنبه 4 تیر 1394 17:21
خواهشمندم احترام به یکدیگر را فراموش نکنید/ به نظر بنده افرادی با جعل عناوین سایر دوستان، قصد ایجاد تفرقه بین اعضای انجمن را دارند.... پیشنهاد می دهم تا مدتی کمتر به نظرات ثبت شده، حساس شوید... زیرا از هویت نویسنده آن مطلع نمی باشید.
و العاقبه للمتقین.
پنجشنبه 4 تیر 1394 17:05
Agar khanoom Marzieh inja minevesht mikhad Mashogheh ye nafar besheh khodayeesh chand nafar inja behesh erad migerftino mioftadin saresh?

Khanoom mohtaram shoma behtareh Hamsar kasi beshid ta Mashoogheh ye mard...

Ey khoda hame mara be rah rast hedayat kon ya Allah!
موجه سازی زنانی که معلوم نیست بچه هایشان برای کیست!
پنجشنبه 4 تیر 1394 17:04
http://www.rajanews.com/news/215717
پنجشنبه 4 تیر 1394 16:50
Nemikham kasio narahat konam ya ino be sorat tohin bardasht konin vali
agar zarf 3 sal ayandeh in khanoom Ivar be in tarz fekr va mantegh anjil kolioyee va tazjieh tahlihaye kishmishi tananest dar konkor sarasari ghabool besheh man hazeram baray 3 sal har mah 1 million be hesab eshan ya hesab kheirieh mored alagheh eshan variz konam...agar tazjeh tahlilash inast ke inja neshion dadeh in emkan pazir nist dar konkori ghabol sheh eshon...
Az tah delam movafghayt khanoom Ivaro mikham vali tahlilat in khanoom elmi va ketabi va chizi ke dar tahsilato elm va do dota charta bedard bokhore nist moteasefaneh...
Khodaya tamam Arezohay khanoom Ivaro behesh bedeh! Vali khoda migeh az to harkat az man barekat!

Ya Latif!
پنجشنبه 4 تیر 1394 16:50
Nemikham kasio narahat konam ya ino be sorat tohin bardasht konin vali
agar zarf 3 sal ayandeh in khanoom Ivar be in tarz fekr va mantegh anjil kolioyee va tazjieh tahlihaye kishmishi tananest dar konkor sarasari ghabool besheh man hazeram baray 3 sal har mah 1 million be hesab eshan ya hesab kheirieh mored alagheh eshan variz konam...agar tazjeh tahlilash inast ke inja neshion dadeh in emkan pazir nist dar konkori ghabol sheh eshon...
Az tah delam movafghayt khanoom Ivaro mikham vali tahlilat in khanoom elmi va ketabi va chizi ke dar tahsilato elm va do dota charta bedard bokhore nist moteasefaneh...
Khodaya tamam Arezohay khanoom Ivaro behesh bedeh! Vali khoda migeh az to harkat az man barekat!

Ya Latif!
به فینگوله
پنجشنبه 4 تیر 1394 16:17
جالبه شما برداشتتون برعکسه از همه چیز. به یه شخصی مثل مرضیه اونجوری موس موس میکنید اما به یه خانم محترم مثل آیوار اینجوری میگید و تحقیر میکنید. اما یه دخترای خوبی مثل ایشون بزرگوارن و بسی ارزشمند.
به فینگوله محترم
پنجشنبه 4 تیر 1394 16:09
پنجشنبه 4 تیر 1394 16:08
جناب فینگولی امیدوارم ناراحت نشید و توهین برداشت نکنید ولی شما دچار مازوخیسم شدید جنسی هستید. یعنی از آزار جنسیت خودتون و همجنسانتون لذت زیادی میبرید و برای همین باید به روانپزشک مراجعه کنید.
شما از اینکه یه زنی مثل مرضیه شما و همجنسانتون رو تحقیر کنه لذت زیادی بهتون منتقل میشه.
امیدوارم ناراحت نشید چون هدف همه ما ,یکیست. . .پنجشنبه 4 تیر 1394 16:08
Ya Latif...Ya latif
bad az saro kaleh zadan ba khanoom Iver (ke fek mikonamkheilio senesh payeen basheh) yavash yavash be haghayegh daeman matrah shodeh to in site dar rabeteh ba zanan daram pey moibaram
Jalal Khalegh!

Aghayan daram be natijeh Asasi in site miresam...Az kahnoom Ivar mamnoonam ke behem sabet kardan ke aghayoon mohtaram in site ta hodode ziadi dar mored zanan sahih mifarmayand...Agar tamam zanan tarz fekr in kahnoom kocholo ro dashteh bahsan albateh...
Khanoom digeh inja hast ke nazaramo taghyeer bedeh?
Khaheshan nazar bedin
sepasgozaram Ivar khanoom ke nazarat in sito baram sabet kardid...
پنجشنبه 4 تیر 1394 16:08
جناب فینگولی امیدوارم ناراحت نشید و توهین برداشت نکنید ولی شما دچار مازوخیسم شدید جنسی هستید. یعنی از آزار جنسیت خودتون و همجنسانتون لذت زیادی میبرید و برای همین باید به روانپزشک مراجعه کنید.
شما از اینکه یه زنی مثل مرضیه شما و همجنسانتون رو تحقیر کنه لذت زیادی بهتون منتقل میشه.
امیدوارم ناراحت نشید چون هدف همه ما ,یکیست. . .
به هدی یا مرضیه
پنجشنبه 4 تیر 1394 15:10
خانم آیور یه تار مویش می ارزه به کل وجود زنهایی مثل شما. بهتره شما با اون دوستان فمنیستتان برید به روانپزشک که در اون صورت حتما بستری و زنجیریتون میکنن.
فینگیل جون هم که انقدر نگرانشونه بره دنبالشون برای ساپورت کردن اونا.
فقط فینگیل جون هیچ حرفی نزنی که ممکنه خودتم بگیرن ها... .
آیور به سعید
پنجشنبه 4 تیر 1394 14:57
اقای سعید من به شخصه متاسفانه یا خوشبختانه این فیلما رو ندیدم و نمیتونم نقدتونو درست درک کنم. البته با نقد فیلم و اینکه از لحاظ فرهنگی و اسلامی چه تاثیری رو عقاید عموم جامعه میذاره خیلی موافقم. ولی به نظرم بهتره اول یه خلاصه ای بدون هیچ نقدی از فیلم بگین بعد نقدش کنید.
در نگاه اول مثلا پایتخت 4 رو شرح بدین (من 3 قسمتشو فقط) و تو نگاه دوم ازشون نقد کنید.
مثلا من راجع ب عروسکی و کلاه قرمزی و شیار143 هیچ پس زمینه و تصویر ذهنی ندارم. که انتظار داشتم اول بفهمم موضوع ظاهر نگرانه ی فیلم چیه.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین پست ها
html] [/html]
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو