کفسابی انجمن حمایت از حقوق مردان - پرستار جیب شوهر

مرد ۵۰ ساله‌ای که از یک بیماری سخت جسمانی رنج می‌برد و از عهده کارهای ساده شخصی‌اش برنمی‌آمد از طریق شرکتی خصوصی پرستار جوانی را استخدام کرد. زن ۳۰ ساله که ظاهراً دلسوزانه از وی مراقبت می‌کرد، در زمان حضورش در خانه مرد بیمار با ابراز محبت‌های بی‌اندازه به صاحبکارش زودتر از حد تصور توانست اعتماد او را جلب کند و خیلی زود هم‌صحبت تنهایی‌های مرد شود. او در این صحبت‌ها متوجه اسراری از اموال صاحبکارش شد که در نهایت مصمم شد نقشه‌ای برای به جیب زدن ثروت مرد بیمار را اجرا کند.

یک هفته از حضور زن جوان در خانه مرد بیمار نگذشته بود که هر دو تصمیم گرفتند با هم ازدواج کنند و هنوز یک ماه از تصمیم زن و مرد نگذشته بود که عاقد به خانه بیمار آمد و پرستار خانگی را به صورت رسمی به عقد مرد بیمار درآورد.

روزهای بعد از عقد دیگر خبری از مهربانی پرستار نبود! زن برای انجام کارها مدام به شوهرش غر می‌زد و با بی‌اعتنایی به التماس‌های او برای رسیدگی به وضعیتش پول‌های همسرش را صرف خوشگذرانی می‌کرد. گذشت روزها بیماری مرد را وخیم‌تر کردو چون پرستاری برای نگهداری او نبود کارش به بیمارستان کشید.

افشای کلاهبرداری

با بستری شدن مرد در بیمارستان دیگر هیچ کس از عروس جوان خبری نداشت. پرستار فریبکار نه تنها سری به همسرش نمی‌زد که حتی تماسی نیز با او نداشت. روند درمانی مرد طبق روال طی شد و پزشکان پس از دو ماه اجازه ترخیص او را صادر کردند. مرد بیمار که توان ایستادن روی پاهای خود را هم نداشت با کمک خانواده‌اش به خانه‌اش رفت و در کمال ناباوری متوجه شد هیچ کلیدی قفل در را باز نمی‌کند! دیگر جای هیچ شکی نبود. مرد بیمار که بشدت از نظر جسمانی ضعیف بود به خانه یکی از اقوام رفت و چند روز بعد با طرح شکایتی در دادسرای شرق تهران به دستور بازپرس حکم ورود به خانه‌اش را گرفت. با باز شدن در خانه واقعیت هولناک‌تری فاش شد: همه اثاثیه خانه تخلیه شده بود و حتی داروهای مرد نیز سرجایش نبودند.

وصیتنامه جعلی

مرد فریب‌خورده در شوک سرقتِ دار و ندارش بود که تماسی از سوی یک ناشناس پرونده این زندگی کوتاه زناشویی را وارد مرحله تازه‌ای کرد. یک ناشناس که مدعی بود مدارک و اسناد اموال مرد را در کیفی زنانه در کنار خیابان پیدا کرده است، با گرفتن نشانی، آن‌ها را برای مرد فرستاد. همه اسناد، املاک و حساب‌های بانکی گمشده مرد درون کیف بود. مرد در حال بررسی اسناد به وصیتنامه‌ای رسید که با اثر انگشت خودش تأیید شده و در آن همه اموال را به زن جوان بخشیده بود. با این مدرک، مرد فریب‌خورده که می‌دانست بیماری بزودی جانش را می‌گیرد، به خیانت همسرش مطمئن شد و برای شکایت از زن کلاهبردار و تقاضای طلاق به دادسرا رفت تا در این زمینه پرونده‌ای تشکیل دهد.

اصرار به بیگناهی

با آغاز تحقیقات به دستور بازپرس پرونده، پرستار فریبکار بازداشت شد. او که اصرار بر بیگناهی داشت و مدام گریه می‌کرد در برابر اتهام جعل وصیتنامه و سرقت اموال مرد گفت: «شوهرم از بیماری سختی رنج می‌برد و از آنجا که در این مدت کوتاه علاقه زیادی به هم پیدا کرده بودیم، تصمیم داشت پیش از مرگش همه اموالش را به من بدهد، به همین دلیل نیز این وصیتنامه را تنظیم کرد و پای آن انگشت زد.»

این زن درباره پیدا شدن اموال در کنار خیابان نیز به دادگاه گفت: «روزی که می‌خواستم مدارک را برای انتقال اسناد به محضر ببرم یک جوان موتورسوار کیفم را قاپید و همه اسناد گم شد.»

این ادعا از سوی زن در حالی بیان می‌شد که در همه جلسات، مرد بیمار بر بی‌اطلاعی‌اش از این وصیتنامه تأکید داشت و چون همیشه تحت تأثیر دارو بی‌حال و در خواب بود احتمال می‌داد زن جوانش همان زمان از او اثر انگشت گرفته باشد. با گذشت چند جلسه ابتدایی این پرونده کلاهبرداری -که همزمان با دادخواست طلاق مرد پیش می‌رفت- مرد ۵۰ ساله به علت شدت بیماری درگذشت و از آنجا که نتوانست اتهامات وارده را ثابت کند این پرونده با تبرئه زن جوان بسته شد.

با مرگ این مرد، از آنجا که هنوز دادخواست طلاق به جایی نرسیده بود، زن جوان به عنوان همسر قانونی وی بخش‌عمده‌ای از اموال را به جای مهریه و دیگر حقوق زناشویی کوتاه‌مدتش دریافت کرد اما در حالی که قصد داشت با ادامه کلاهبرداری‌های خود، سهم وراث دیگر را نیز مال خود کند، با هشیاری بازپرس پرونده تلاشش در این مورد ناکام ماند. (ایران)


نظرات()   
   
بیچاره
شنبه 30 خرداد 1394 22:41
یا لطیف...
با سلام و درود خدمت شما مخالف منصف گرامی
اما به عرض برسانم که این درویش، اعتراضی داشتم به تایپ به خط لاتین حضرت عالی...
گمان فقیر این بود که حضرت عالی، توانایی تایپ سریع به خط فارسی را دارا بوده و به عمد لاتین تایپ می فرمایید...
بنده نیز بسیار در وضعیتی مشابه شما قرار گرفته ام... وقتی به شهرستان های ایران سفر می کنم و سلیس وار به زبان مادری نمی توانم صحبت کنم، دوستان و اطرافیان خرده می گیرند ... اما مانند حضرتتان توضیح می دهم که برای بنده، این کار سخت است و از عمد، قصد تحقیرشان را ندارم...
از اینکه بدون اطلاع قضاوت کرده و یک طرفه به قاضی رفتم، تمام قد از حضور انور گرامی، پوزش می خواهم...
بنده و اکثر دوستان "انجمن حمایت از حقوق مردان" از نظر مخالف، آززده خاطر نمی گردیم، که باعث ترقی تفکر می دانیم... اما از مخالفی که مزین به انصاف و منطق باشد... که الحمدلله حصرت عالی، اینچنین می باشید...
والعاقبه للمتقین.
شنبه 30 خرداد 1394 21:21
ba salam va arze ehteram be aghay bichareh Aziz
ba sharmandegi va arze pozesh babat finglish neveshtanam khodam besyar khejalat zadeh hastam az in babat... Man be Irani va zaban ghashang va fahang zibay Irani eslamieman eftekhar mikonam va har ghatreh khonam ye vajab khak va fahang Iran ro ba tamam donyaavaz nemikonam...hamisheh ahr kojay Donya boodam be Iran va Irani boodanam va Eslam shia eftekhar kardamo mikonam... Vali bana be dalayeli hargiz natavanestam dar computer be farsi type konam va agar alan in kar ra konam shayad hamin matn bish az 1 saat vaghtam ra begirid...harfe matinetan ra mifahmam va beheston ehteram migozaram agar barayetan moshkel ast matn in haghir dast boosetan ra nakhanid man raziam be rezay khoda vali ejaze dahid gahi nazar mokalefetan ra ham dar in site bedanid shayad khodavand moteal faraji konad ke man az shoma toni haghayegh ra dark namayam va shayad ham ghatree kocheki ham man betavanam be etelaat bikaranetan ezafeh konam.
ba arze sharmandegi va ehteram az
baradar kochiektan
bedorood va sepas
بیچاره
شنبه 30 خرداد 1394 16:22
man be chashm'ham ehteram migozaram va payam'haee ke be khate farsi neveshte nemishe ra nemikhanam...
zemne in ke be nazaram in tohim be digaran ham hast ....
aghar dar yek jamee ke farsi sohbat mikonand, shoma bekhahid be zane khode fakhr foroshe konid ve be surate finglish benevisid, avalan aslan neshaneh farhikhtegi nist... sanian neshan midahid ke dar sadade tahghire digharan hastid..
من به چشممام احترام می گذارم و پیام هایی که به خط فارسی نوشته نمی شه را نمی خوانم...
ضمن اینکه، به نظرم این یک توهین به دیگران است...
اگه تو یک جمعی که فارسی صحبت می کنند شما بخواهید فخر فروشی کنید و به زبان انگلیسی هم صحبت بکنید، اولا اصلا نشانه ی فرهیختگی نیست.. ثانیا نشان می دهد که در صدد تحقیر دیگران هستند...
از انجمن حمایت از حقوق مردان درخواست می گردد، پاسخی برای نظراتی که به این شکل درج می گردد، ارائه نگردد.
با احترام و سپاس
بیچاره
شنبه 30 خرداد 1394 16:22
man be chashm'ham ehteram migozaram va payam'haee ke be khate farsi neveshte nemishe ra nemikhanam...
zemne in ke be nazaram in tohim be digaran ham hast ....
aghar dar yek jamee ke farsi sohbat mikonand, shoma bekhahid be zane khode fakhr foroshe konid ve be surate finglish benevisid, avalan aslan neshaneh farhikhtegi nist... sanian neshan midahid ke dar sadade tahghire digharan hastid..
من به چشممام احترام می گذارم و پیام هایی که به خط فارسی نوشته نمی شه را نمی خوانم...
ضمن اینکه، به نظرم این یک توهین به دیگران است...
اگه تو یک جمعی که فارسی صحبت می کنند شما بخواهید فخر فروشی کنید و به زبان انگلیسی هم صحبت بکنید، اولا اصلا نشانه ی فرهیختگی نیست.. ثانیا نشان می دهد که در صدد تحقیر دیگران هستند...
از انجمن حمایت از حقوق مردان درخواست می گردد، پاسخی برای نظراتی که به این شکل درج می گردد، ارائه نگردد.
با احترام و سپاس
میلاد حمیدی
شنبه 30 خرداد 1394 11:59
خوب دیگه برادر ها نزاع نکنید بذارید ما به کارمون برسیم.
میلاد حمیدی
شنبه 30 خرداد 1394 11:57
روزه دارن در سحر چه چیز هایی نباید بخورن...


دوستان کوتاه بیاید بابا
.
شنبه 30 خرداد 1394 11:23
Zemnan chera hich fardi dar 8 sal dooran Aghay Ahmadinezhad ke be tor daemi zanan vared varzeshgah mishodand eterazi be hozor zanan nakardand ta inke Doctor Rohani sare kar amad?
be Khoda in yek harkat siasi az ghabl tarahi shodeh tavasot barkhi siasyon ast ke tablighatesh mahara ham dar in site gerefteh ast.
Javab soal man ra kasi bedahad chera faghat az 2 sal pish ke Aghay Rohani sar kar amadand in hiahooy vojod zanan dar varzehgah ha ghogha kardeh vali dar tamam zaman Aghay Ahmadinezhad har zani be har varzeshgahi dar in mamlekat miraftand va hich hiahooyee dar hich rooznameh majalaeh siti ya TV radio nabood?
khaheshan kasi bedoon gharz in soal man ra javab dahad
sepas
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : در زمان آقای احمدی نژاد این مورد بدون اطلاع قبلی و به شکل خودسرانه انجام شد و بنا بود فقط تعدادی از همراهان والیبالیست ها و مهمانان خارجی حضور داشته باشند که بعد هم با اعتراضات فراوانی روبرو شد.
معلوم نیست امثال شما که در حال داد و فریاد برای حضور زنان در ورزشگاه ها و مسابقات مردان هستید، چگونه است سکوت شما برای حضور مردان در مسابقات زنان (با توجه به حجاب اسلامی آنها) به گوش نمی رسد؟
چرا فکر می کنید خلا و محدودیت فقط برای زنان وجود دارد و اگر می پذیرید که مردان هم محدودیت دارند چرا یکسره صدایتان برای زنان بلند است؟
طرفدار های ظاهری زنان و سایت های زنانه نویس بسیارند می توانید بروید در آنها و دلی از عزا در آورید و با نظراتتان به لجن کشیدن زنان کمک کنید.
معلوم نیست چرا با اینکه کینه و این خشم با حضورتان در این سایت مایه ننگ مردان را فراهم می آورید و با نظرات زن مدارانه تان حال همه را به هم می زنید دریغ از اینکه این خواسته های شیطانی ذره ای برای زنان منفعت و سود در پی داشته باشد.
اینجا بحث ما سیاسی نیست لطفا برای دادن نظرات سیاسی به سایت های سیاسی مراجعه کنید.
شنبه 30 خرداد 1394 11:14
Tebgh ghanoon beinolmelali Valiball agar zan dar varzeshgah nabashad aval keshvar ra az mizbani game mahroom kardeh va bad tim ra ham be valibal jahani digar rah nemidahand.

vangehi hamantor ke dar aksha ham mibinid hamanand raftan cinema ba familetan boodeh va hich moshkeli ham pish niamadeh ast.
har fardi yek nazari darad dar in keshvar be nazarat ham ehteram begozarim va nazar khodeman ra tahmil nakonim behtar ast.
be khater chand zan khati dar gozashteh in hagh ra az tamam khaharan va madaran khod nagirim.
sepas
پاسخ انجمن حمایت از حقوق مردان : این مورد با رفتن به سینما تفاوت بسیاری دارد و حرف شما اصلا صحیح نیست. بنا نیست که بخاطر یک میزبانی کلاه بی غیرتی و بی ناموسی مقابل اجنبی بر سر بگذاریم.
شان و منزلت مادران ما بیش از آن است که قدم به چنین جاهایی بگذارند. لطفا با آوردن نام زنان و مادران بعد از هر خواسته سکولار به زنان و مادران ما توهین نکنید.

باز هم شما به فاز مادران رفتید. لطفا از دادن اینگونه نظرات احساسی خود داری کنید. واقعا این قبیل نظرات روشنفکرانه شما بیش از حد کسل کننده شده است.
با توجه به عدم رضایت کابران سایت در صورت تکرار این نظرات ناچاریم از انتشار نظرات شما خودداری کنیم.
اگر هدف نظر دادن باشد اصرار بر آن دیگر نظر دادن محسوب نمی شود بلکه مزاحمت است.
میلاد حمیدی
شنبه 30 خرداد 1394 11:06
واکنش کستاخانه مولاوردی به عدم حضور زنان در مسابقات والیبال مردان ایران
میلاد حمیدی
شنبه 30 خرداد 1394 08:12
یالاخره باید دهن کجیشون رو به مراجع بکنن، یه عده ای معدود از زنها رو هم که شده بردن برای تماشای بازی والیبال ایران و آمریکا
میلاد حمیدی
شنبه 30 خرداد 1394 08:09
رفتن یک مشت زن رو توی این بیکاری مفرط ریختن توی 118 ، مزاحمانشون زیاد شده اونوقت گیر دادن به وایبر و تلگرام که این مزاحمت ها رو از پیام های منتشر شده در وایبر و تلگرام یاد می گیرن.
ببینید چقدر اشغالن اینا
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
html] [/html]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic